SOS Austraaliast: maailm, me vajame teie abi!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. november 2021 kell 17:00Üleskutse “SOS Austraaliast” kutsub inimesi üle kogu maailma, kelle südames on Roheline Manner olnud maailma üks vabaduse kantse, 4. detsembril kell 12.00 lähima Austraalia saatkonna juurde meelt avaldama. Rahumeelse protesti eesmärk on näidata oma poolehoidu austraallaste võitlusele oma vabaduste eest, mida koroona kontrolli all hoidmise sildi all iga päevaga aina rohkem jalge alla tallatakse.

 

Oma kaasaegse ajaloo alguses 18. sajandi lõpul sunnitöölistega asustatud Austraaliast sai kahe sajandiga üks vabamaid riike maailmas, noorte, seiklushimuliste ja töökate rändurite paradiis, kuhu parema elu otsijad on olnud alati oodatud.

Koroonaaeg on muutnud Rohelise Mandri palet tundmatuseni – poliitilise ja majandusliku surve alla sattunud vaba rahva inimõigusi tallatakse jõhkralt jalge alla. Meeleavaldused on keelatud, arstid ja teadlased ei saa vabalt oma arvamust avaldada; inimesed, kes ei soovi ennast vaktsineerida, vallandatakse töölt; teisitimõtlejatel pannakse käed raudu ja lapsed kannatavad süvenevate vaimse tervise häirete all.

Covid-epideemia Austraalias on maailma silme ette toonud “rahva esindajate” uskumatud sõnavõtud, kus valitsus räägib uue maailmakorra kehtestamisest, öeldes otse välja: “Kui tahate vabadust, tehke süst!”

 

SOS Austraaliast kutsub laupäeval, 4. detsembril 2021 kell 12.00 ülemaailmsele meeleavaldusele, et toetada Austraalia rahva võitlust oma vabaduse eest.

Üleskutsega kutsutakse poliitikuid, rahvusvahelisi liidreid ja kõiki asjassepuutuvaid kodanikke reageerima Austraalia SOS-ile.

Toetada saab mitmel moel (allpool üleskutse tõlge, originaali vaata SIIT):

  1. Tehke oma (sotsiaalmeedia) platvormidel oma kirjaplangi või kujundusega avalik deklaratsioon, milles kinnitate, et toetate seda sündmust ja meie riigi vabadusvõitlust. Veebisaidil näete meie meediaväljaannet. Kasutage oma teadaandes selle mis tahes osa. Disainiabi saamiseks võtke meiega ühendust: admin@reignitedemocracyaustralia.com.au
  2. Tutvuge taotlustega, mida me oma valitsusele esitame, ja kui toetate neid, lisage see oma teadaandesse.
  3. Kui olete parlamendiliige ja toetate ideed anda teatud arvule austraallastele varjupaika, lisage see oma kuulutusse.
  4. Kui olete riigi juht ja teil on õigus anda teatud arvule austraallastele varjupaika, lisage see oma kuulutusse.
  5. Kui olete mõjuisik või juhite meediasaadet või platvormi, aidake seda sündmust reklaamida. Monica on teie soovil intervjuude jaoks saadaval. Palun saatke meile e-kiri aadressil media@reignitedemocracyaustralia.com.au.
  6. Kui olete keegi, kes soovib sellel üritusel oma riigis osaleda, laadige alla ja jagage meie sotsiaalmeedia paanid. Samuti saate printida ja levitada flaiereid, need on saadaval sellel lehel. Meie meediaväljaandes on meil ideid päevaviitade jaoks.
  7. Kasutage oma postitustes #SOSfromAustralia

 

Solidaarsusdeklaratsioonis nõuab SOS Austraalia lukustuste lõpetamist, kohustusliku vaktsineerimise peatamist, COVID-meetmete rikkumise eest trahvimise lõpetamist, rahvusvahelise reisimise jaoks mõistlike võimaluste avamist.

Kui neid taotlusi ei täideta, palutakse maailma riikidel pakkuda varjupaika austraallastele, kes ei tunne ennast enam oma riigis turvaliselt.

 

Vaata pöördumise videot:

 

Allikas ja foto: reignitedemocracyaustralia.com.au

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt