Algas tudengite igasuvine hääletusvõistlus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. juuli 2013 kell 10:06



 

Esmaspäeva hommikul algas Tartus Pirogovi platsil tudengite igasuvine hääletusvõistlus “Kas tunned maad XIII”, mille käigus tuleb võistlevatel segapaaridel nelja päeva jooksul pöidlaküüdiga läbida sadu kilomeetreid Eestis. Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi poolt kolmeteistkümnendat aastat korraldatava hääletamisvõistluse eesmärgiks on propageerida hääletamist kui loodussõbralikku liikumisviisi ning tuua laiema avalikkuse ette hääletamine ning selle võlud ja ohud.

 

Võistluse kontrollpunkte on 56, mis paiknevad kõikjal üle Eesti, erinevates kultuuri- ja looduslooliselt põnevates paikades. Võitjaks kuulutatakse hääletajapaar, kes neljapäeva, 25. juuli õhtul kell 19.00 on läbinud enim kontrollpunkte ning jõudnud finišipaika Viljandi Folgi Rohelise lava juures. Neile kuulub peaauhind Viljandi folgi passid ning rändkarikas. Võistusest osavõtjate autasustamine toimub neljapäeval kell 20.00 Rohelisel laval.

Koostöös Positium LBS-i ning Simpeliga saab iga hääletajapaari mobiiltelefoni pideva positsioneerimise abil reaalajas internetiaadressil
http://looduskaitsering.blogspot.com/ jälgida võistlejate liikumist ja fikseerida kontrollpunktide läbimise. Sealtsamast leheküljelt leiab lisaks veel võistluse selleaastased kontrollpunktid, reeglid, võistlejate stardifotod ning hääletajapaaride kontaktandmed. Seega kui on huvi teel olijatega ühendust võtta, saab internetist huvipakkuvaid telefoninumbreid ka järele vaadata.

 

Loe lisaks: Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering

Foto: simventure.co.uk

 

Toimetas Mariann Joonas 

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt