Looduse Omnibussiga liitub Omnilaev

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. juuli 2013 kell 17:45omnilaevAlates järgmisest suvest saavad loodussõbrad lisaks Omnibussi retkedele tutvuda kohaliku looduskeskkonnaga ka Omnilaeva abil, millega ettevõetavad laevaretked näitavad huvilistele Eestimaa saari ja rannikuäärt, vahendas BNS.

 

Osaühingu Looduskiri juhataja Jaan Riisi sõnul loodi Looduse Omnilaeva projekt silmas pidades järgmist aastat, mis on kuulutatud Soome lahe aastaks. Projekt läheb täielikult käiku järgmisest suvest, kuid esimestest testsõitudest on saanud osa võtta juba sel aastal. “Praeguste sõitudega me testime erinevaid aluseid ja ka meeskonda,“ sõnas Riis ning lisas, et laevaga on jõutud juba Pranglile ja Naissaarele.

Looduse Omnibuss on 2001. aastal algatatud ettevõtmine, mille abil korraldatakse pea igal nädalavahetusel huvilistele taskukohaseid retki loodusesse. Aastate jooksul on Omnibuss loodusekspertide juhtimisel sõidutanud loodussõpru rahvusparkidesse, looduskaitsealadele või loodusobjektide juurde nii Eestis, Soomes, Lätis kui ka Venemaal ja Valgevenes.

 

Allikad: BNS, Keskkonnainvesteeringute Keskus

Looduse Omnibuss Facebookis

Foto: Looduse Omnibussi Facebooki lehelt

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt