Eesti kummitustefännid on õudsed kohad kaardistanud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. veebruar 2013 kell 17:19 

Kaiu valla teataja kirjutab, et Eesti paranormaalsete nähtuste fännid on juba mõnda aega täitnud google mapsile põhinevat kaarti. Tänaseks võib sealt leida kümneid kohti, kus on nähtud või tuntud millegi seletamatu kohalolu. Jutt ei ole siin niivõrd UFO-dest, vaid vaimudes, kummitustest.

Kaardilt on näha, et selliseid kohti on üle terve Eesti, hetkel on vaid Ida-Virumaal, Viljandi- ning Valgamaal tühjemad laigud. Seda, kas üks või teine koht ka tegelikkuses verdtarretavaid kogemusi pakub, on keeruline öelda.

Tõelised fännid on käinud öösiti sellistes kohtades luurel ning istunud tunde vaikuses ning pimeduses, et midagi jääks diktofonile või fotole. On neidki, kes erinevates foorumites väidavad, et on siin-seal helisid ka jäädvustanud. Samas on ka inimesi, kes on pettununa tagasi tulnud ning on arvamusel, et ju on tegemist kõigest kohalike rahvajuttudega.

Kummitavate kohtade kaarti saab näha siit.

Kui ka sul on mõni kummituselugu rääkida, võta kaardistajatega ühendust originaalartikli kaudu.

 

Originaalartikkel: Delfi

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt