Vaimudega suhtleja: Ärge kartke surma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2013 kell 16:30Bodine25. oktoobril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Echo Bodine, kes on tuntud vaimne tervendaja, kummituste püüdja, selgeltnägija ja õpetaja. Ta peab laialdaselt loenguid intuitsioonist, vaimsest tervenemisest ja elust pärast surma. Bodine on kaasvõõrustaja kaks korda kuus näidatavale interneti-sõule “Sisters for the Soul” ja peab populaarset blogi. Tema raamatute hulka kuuluvad teosed nagu “The Gift” (Anne), “Echoes of the Soul” (Hingede kajad) ja “ What Happens When We Die” (Mis juhtub, kui me sureme).

 

Kas sa oled üks vähestest, kes on kohtunud vaimudega?

Ma ei ole ainus, kel on kokkupuuteid teispoolsusega – aeg ajalt juhtub seda nii mõnelgi. Mul on väga hea lugu neile, kes imestavad, kuidas on vaimudel võimalik mõjutada meie füüsilist maailma. Kentucky kummituskülas Bobby Mackey Muusikamaailma baaris oli kummitus Buck. Ta oli suur mees, kes uhkeldas venna tapmisega, istus vangis ja nüüd on keskkoolikaaslase baaris. Bucki probleemiks on sisemine viha. Kord oli ta visanud tühja pudeliga väljaviskajat, kes vajas seejärel õmblemist. Uurisin, kuidas see võimalik on, ja ta näitas mulle ette, minnes väljaviskaja juurde ning imedes temast pudeli liigutamiseks energiat.

bobby mackeys

Olen rääkinud paljudele, et vaimudega on võimalik suhelda ja keelata neid halba tegemast. Mind on proovitud trepilt alla tõugata ja löödud vastu pead. Ükskord helistas mulle naisterahvas, kes kurtis, et teda lükatakse öösel pidevalt voodist välja. Läksin talle külla ja uurisin hingelt, miks ta seda teeb. Tuli välja, et kummitus oli naise abikaasasse sügavalt armunud ja ootas, millal naisterahvas kodust lõplikult lahkub.

lükkas voodist välja

Kes nad sellised on ja mis juhtub meiega pärast surma?Arvan, et nad on hinged, kes ei soovi minna teispoolsusesse ja ei taha muutust. Paljud neist kardavad saada karistatud eelnevalt tehtud tegude eest, mõnda jällegi ootavad vihased endised elukaaslased. Nad otsivad harilikult endale maja, kus on teisi vaime, kuid just rahutud otsivad teismelistega kohti, sest seal on kerge enda lõbustuseks kergesti mõjutada ja hirmutada. Nende eest ei pääse ka koduloomad ja täiskasvanud inimesed, keda aetakse kummitamisega segadusse. Nad on õelad, sest nad pole rahul oma endise eluga, kus nad olid ehk kellegi kurjuse ohvrid või tegid lihtsalt valesid valikuid.

Iga inimese surm on erinev. Nagu ma eelnevalt mainisin, siis mõne hing otsustab siia jääda ja teine jällegi läheb kohe. Surma ajal on toas hukkunu armastatute ja sõprade hingi, kes võtavad ja viivad hinge endaga kaasa – seega ei lahkuta teise ilma kunagi üksi. Üleüldiselt jätab hing keha surmahetkel maha, kuid võib juhtuda, et äkilise õnnetuse puhul nagu autoõnnetus, eemaldub hing enne õnnetuse hetke ning siseneb hiljem tagasi.

taevas ja põrgu

Kas taevane paradiis on tõesti olemas?

Jah, olen paradiisi näinud. Mõned aastad tagasi oli mul kehaväline kogemus ja mind viidi ekskursioonile sinna. Seal oli vapustavalt kaunis ja inimesed olid õnnelikud, elades uut elu. Me ei peaks kartma surma, sest palju huvitavat ootab meid ees. See on nagu kingitus jumalalt pärast pikka ja rasket elu. Põrgusse minekut ei pea kartma – põrgu loob meie endi teadvus ja seda samal ajal, kui oleme taevas. Jumal on armastav ning ei saadaks meid põlevasse kohta – see lakkab eksisteerimast, kui meie teadvus on piisavalt tõusnud.

Kummitused on väike protsent hingedest, sest saame ise valida, kas oleme ühenduses kehaga või mitte. Enamus valivad keha ja hinge koos hoidva hõbenööri katkemise, et liikuda teise maailma edasi.

 

Miks on kummitused valinud just sind suhtlemiseks ja juhendamiseks, mitte ingleid?

Arvan, et nad usaldavad mind rohkem kui lendavaid ingleid, sest olen ikka veel füüsilises kehas. Osad vaimud on väga lapsikud ja nad ei usalda kedagi, nad kahtlustavad lolliks tegemist ja minu koostööd saatanaga. Pigem olen tegelenud nõustamisega kui kummituste püüdmisega, rääkides neile, et nad ei pea siia jääma ja võivad liikuda edasi.

Inimestele aga ütlen, et ärge mõelge tulevikule ja surmale. Elage praegust elu nii, et ei pea midagi kahetsema ja et lõpus tunneksite tõelist rõõmu. Ärge raisake aega ja tehke kõik, mis suudate, nautige ennast ja armastage inimesi enda ümber. Kui tuleb aeg teie hingel lahkuda, siis minge valgesse valgusesse, võtke aeg maha ja puhake. Ei ole põhjust surma karta.

 

 

 

Kuula saadet (1. tund).

Echo Bodine veebilehekülg.

Fotod: dheerajgautam.files.wordpress.com, ghostradio.files.wordpress.com, il-moentitytrackers.com, newworldlibrary.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.