Meedium: Meie ümber eksisteerib inimmeelele tajumatu maailm

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. jaanuar 2014 kell 19:30Novembris 2013 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu meedium Mark Anthony, kes on spetsialiseerunud vaimudega suhtlemisele. Ta põlvneb psühholoogide ja selgeltnägijate perest, kes on aidanud inimestel suhelda oma surnud lähedastega juba üle saja aasta. Vaatamata oma ebatavalistele võimetele on Mark edukas advokaat, olles lõpetanud maineka Oxfordi ülikooli Inglismaal. Ta on kirjutanud raamatu “Never Letting Go: Heal Grief with Help from the Other Side”, mis kirjutab leinamisprotsessist.

 

Mis on puhta kurjuse kehastus?

Hiljuti analüüsisin üht kuuekümnendate mõrvajuhtumit, millest kirjutas Truman Capote oma raamatus “Külmavereliselt“ (“In Cold Blood”). Perry Smith ja Richard Hickock tapsid Kansases julmalt neljaliikmelise perekonna. Smith lõikas läbi pereisa kõri ja tulistas teda pumppüssiga pähe, sama tegi ta perepojaga. Mõne nädala pärast järgnes sellele mõrv Floridas, kus ohvriteks oli Walkersite perekond. Tapjad põgenesid Las Vegasesse, kust nad tabati. Valedetektor ei sidunud neid teise perekonna mõrvamisega, kuid tolle ajastu tehnoloogia ei suudagi sotsiopaatide valetamist tuvastada. Mõned inimesed on ülimalt negatiivsed ja minu arvates oli siin tegemist puhta kurjusega.

Juristina olen ühe laua taga istunud psühhopaatide ja sotsiopaatidega. Neil on sellised hirmutekitavad haisilmad ja nad on täiesti külmaverelised inimesed. Tundub, nagu oleks kurjus nendes kehastunud. Samas pole psühhopaadid alati külmaverelised tapjad, vaid neid leidub erinevatel ametikohtadel, kus nad kasutavad oma kiskjaloomust teisiti.

 

 

Kas oled veendunud, et saatan, kurjad vaimud ja põrgu on olemas?

Nii ja naa. Saatan eksisteerib küll, aga mitte nii, nagu kristlik kirik on õpetanud. Uskuda temasse kui ülivõimetega tegelasse ja kurjuse ainuvalitsejasse, õelkavalasse põrgulisse, kes suudab kontrollida inimesi, on primitiivne ja vastuolus monoteismiga. Põrgu peremees on mugav patuoinas inimeste hirmutamiseks, varjates tõde, et kurjus on loodud täielikult inimese ego poolt.

Mind kasvatati üles uskumusega, et Jeesus Kristus on jumalapoeg – imede tegija, kes toob valgust, tervenemist, õpetusi ja armastust. Ta pärines erakordsest vereliinist, oli hea kõnepidaja, intelligentne ja huvitava iseloomuga. Samas, Jeesus oli inimene, mis tähendas sisemist võitlust materiaalse maailma ihadega. Mitmed piibliteadlased arvavad, et lugu kõrbesseminekust 40 päevaks ja ööks tähendas just seda.

Siddhārtha Gautama oli luksuses elav noor prints, kes eemaldati reaalsuse valudest ja kannatustest. Ühel päeval läks ta maailma avastama ja nähes surma, haigusi ning vananemist, algas tema vaimne rännak selle mõistmiseks. Ta veetis 49 päeva ja ööd looduses, kus illusioonide ja surma jumal Mara näitas talle paljaid naisi ning ahvatles pattu tegema, kuid edutult. Pärast 49 päeva loobus ta edukalt maistest ihadest ja sai kosmilise teadvuse osaliseks, saades nii meile tuntud Buddhaks (valgustatud, virgunu).

Minu jaoks on see hämmastav, kuidas kahel suuremal religioonil on nii palju sarnasusi tõekspidamistes ja selles, et mõlemad peakangelased läbisid samasuguse puhastuse. Saatan on kurjus, mis on peidus meis kõigis ehk loomalikud ja kiskjalikud enesekesksed ihad. Kui me laseme neil ennast kontrollida, siis paneme toime kuritegusid, kasutame vägivalda ja oleme isekad.

Põrgu mõiste aga tuleneb aegadest, kus Jeruusalemma lähedal Ben-Hinnomi orus ohverdati jumal Malachi auks lapsi, neid heideti nii elusalt kui ka surnult tulle. Seda orgu kutsuti Gehennaks ning sellest sai igavese hävingu ja kurjuse sümbol. Uues testamendis on see prügimägi, kus põletati jäätmeid ja kurjategijate surnukehi – sellest ka roomaaegne väljend põrgusse minek.

 

 

On ütlus: mida külvad, seda lõikad. Hindudel ja budistidel on mõiste karma – ehk kõik, mida sa teed, tuleb sulle tagasi. Samuti näevad füüsikaseadused ette, et reaktsioonile järgneb vastureaktsioon. Seda kõike võib seostada kurjade vaimude tekkimisega rahvasuus ja põrguga kui omalaadse universumiga. Mõrvarid ja pätid lähevad surres pimeduse, mitte valguse poole, ning sisenevad teise sagedusega negatiivse energia maailma. Nii saavad neist põrgut meenutavas teispoolsuses olevad vaimud.

 

Millised on su kokkupuuted deemonitega?

Olen kohtunud hingelaadsete olenditega uurimistööde käigus. Kord uurisin paranormaalseid nähtusi koopas, mis asub Colorados kummitava Stanley hotelli all. Seal asub ohtralt graniitkivi, mis sisaldab kvartsi kristalle – see on looduslik võimendi ja energiajuht. Äkitselt hakkas õhus moodustuma energia ja roheline valgus, kardeti deemoni kohalolekut ning seda näitasid ka energiamõõdikutel tõusvad näidud. Otsustasin sellest läbi kõndida, endamisi lootes, et minuga midagi halba ei juhtu. Tundsin, nagu ta oleks naissoost olend, keda on eksitav kutsuda kurjaks deemoniks. Ta uuris meid, pööreldes meie ümber ja tundis huvi, miks me oleme temast huvitatud.

Käisin Inglismaal Arthur Findlay kolledžis, mille lähedal asuvas metsas elavat haldjas. Läksin sinna metsa ja tundsin sellist kõditavat tunnet, nagu olin eelnevalt Stanley hotelli all tundnud. Hirm tekitab meis vahel samasuguse tunde – see tuleneb negatiivsusest, mis ei ole alati kurjusega seotud. Arvan, et on olemas hingelaadseid energiaid, mis on joondatud erinevate sagedustega, taimede ja maaga. Paljuräägitud tumeaine, mis moodustab 90% meie universumist, on inimsilmale nähtamatu. See tähendab, et eksisteerib ka see, mida me ei taju viie meelega ja ei ole osa meie kogetavast reaalsusest.

 

Kurjuse poolt vaevatud inimesed tihtilugu meenutavad hullumeelset, kuid tegelikult on nad madalama negatiivse energia küüsis. Seda on mitmetes kohtujuhtumites kajastatud. Süüdistatava sõnul kuulis ta hääli ja halba teha käskis saatan, kuid seda ei saa kuidagi tõestada. Hullumeelsust aga paraku saab. Neid kahte on väga raske eristada, sest kummalgi juhul ei saa aru, mida teed ja ei mõista tagajärgi. Kui kunagi pandi diagnoosiks deemoni poolt vaevatud, siis tänapäeval kliiniliselt analüüsides meditsiinitehnoloogiaga saab pannakse diagnoosiks paranoiline skisofreenik.

 

 

Kuula saadet siit. (tund 2, 3, 4)

Mark Anthony koduleht www.healgriefwithbelief.com

Fotod: llewellyn.com, foraysinforgiveness.com, wallsave.com, mesosyn.com, theosophical.files.wordpress.com, i.imgur.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt