Haapsalu linn kutsub noori peresid Haapsallu kodu looma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2013 kell 9:47 

Haapsalu linn kutsub noori peresid Haapsallu kodu looma: Meil peaaegu ei ole lasteaia järjekorda ja sünnitoetus on üks Eesti suurimaid!

 

 

Romantiline kuurortlinn Haapsalu meelitab noori peresid suurepärase elukeskkonna, suure sünnitoetuse ja lühikeste järjekordadega lasteaedades.

Haapsalu linnapea Urmas Suklese sõnul on linn viimastel aastatel palju panustanud, et just noortel peredel oleks motivatsiooni siia elama tulla. „Meil on suurepärased sportimisvõimalused nii sees kui väljas, erinevad huvialaringid, palju lastemänguväljakuid ning muusika- ja kunstikool,“ loetles Sukles.

Haapsalu tõstis eelmine nädal ka laste sünnitoetuse rohkem kui kahekordseks. Erinevalt Tallinnast, kus lasteaia järjekorrad ulatuvad üle 6000 lapseni, saab Haapsalus oma lapse lasteaeda panna lühikese ooteajaga.

Linnapea sõnul plaanib linn jätkata peredele panustamist. Näiteks alustatakse lähiajal Vikerkaare lasteaia renoveerimist ning valmib uus rulapark.

 

Allikas: GoodNews

Toimetas: Meeli SeermaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt