Heakorrakuu juhib tähelepanu koduümbrusele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2013 kell 9:00 

Tänavune Tallinna traditsiooniline heakorrakuu kampaania saab alguse 20. aprillil Kivila pargis Lasnamäel heakorratalgute ja kogupere üritusega ning lõpeb 12. mail Löwenruh’ pargis Kristiine kevadlaadaga. Lisaks toimub kuu jooksul kõikides linnaosades erinevaid heakorraüritusi, kuhu oodatakse osalema kõiki linlasi.

 

 

Heakorrakuu avalöök antakse laupäeval 20. aprillil kell 11 Kivila pargis Lasnamäel, avaüritusel juhitakse talguliste tähelepanu haljasalade ning oma koduümbruse puhtuse hoidmisele.

Abilinnapea Arvo Sarapuu: „Selleks, et igaühel oleks võimalik oma koduümbruse läheduses kaasa lüüa ning anda oma panus, toimuvad talgud kõikides linnaosades. Kristiines peetakse talguid 24. aprillil kell 15 Löwenruh pargis. Põhja –Tallinnas 26. aprillil kell 10 Stroomi rannas. Pirital 27. aprillil kell 11 Pirita silla ja Lükati silla vahelisel alal. Haaberstis 3. mail kell 10 Kakumäe rannapargis. Mustamäel 3. mail kell 12 Männi pargis. Nõmmel 4. mail kell 10 Võidu pargis ja Kesklinnas 4. mail kell 10 Tiigiveski pargi ja Kaasani kiriku tagusel alal”.

Haljastuses on heakorrakuul tähelepanu all püsilillede ja rooside istutamine, kõrghaljastuse hooldusest teavitamine ning haljastuse kvaliteedi tõstmine. Toimub ohtlike jäätmete kogumine kõikides linnaosades. Reidid toimuvad 27-28 aprill ja 4-5 mai. Täpsemat teavet heakorrakuu tegevuste kohta leiab veebiaadressidelt:www.tallinn.ee/heakorrakuu

Telegram tuletab siiski meelde, et koduümbrus ja elukeskkond üldisemalt on asi, millele tuleks tähelepanu pöörata igapäevaselt. Sinu kodu oled Sina ise.

 

 

Allikas: GoodNews

Pilt: Vladimir Busch

 

Toimetas: Meeli SeermaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt