Jürgen Ligi: Kadri Simson peaks riigikogust lahkuma, sest ta ei ole võimeline küsimusi esitama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. aprill 2013 kell 19:58 

Delfisse anonüümselt lekitatud uudiste nurgake DelfiLeaks kirjutab, et poliitikute vahel toimus eile kirjavahetus, mille ajendiks oli Kadri Simsoni kriitiline arvamus Mart Laari võimest juhtida Eesti Panga nõukogu.

 

Kirjavahetuses osalesid riigikogu liikmed Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Juku-Kalle Raid, Paul-Eerik Rummo ja Valdo Randpere. Kirjavahetuse esimene lüli Jaanson avaldas nördimust Kadri Simsoni seisukohavõtu üle eilses Postimehes, milles Keskerakonna aseesimees leidis, et Eesti panga nõukogu esimees peab olema võimeline riigikogu ees küsimustele vastama ja tal olevat raske on ette kujutada, kuidas Mart Laar sellega hakkama saab.

Jaansoni  kirjale, et ta ei pea õigeks ega sobivaks Simsoni seisukoha aluseks olevat põhjendust ja soovib sellele tähelepanu juhtida, vastas Ligi lakooniliselt: “Mina arvan ka, et Kadri Simson peaks riigikogust lahkuma, sest ta ei ole võimeline küsimusi esitama.”

 

Kuidas vestlus edasi arenes, seda loe DelfiLeaksist.

Foto: ERR

 

Toimetas Õnne Puhk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Allikas: Delfi

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfileaks-jurgen-ligi-kadri-simson-peaks-riigikogust-lahkuma-sest-ta-ei-ole-voimeline-kusimusi-esitama.d?id=65958354Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt