Kõik Tallinna linnaosad peavad valimiste eel konverentsi korraldama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. aprill 2013 kell 12:10Kõik kaheksa Tallinna linnaosa said reservfondist 5000 eurot, et korraldada enne sügisesi kohalike omavalitsuste valimisi konverentsid, kirjutab Postimees. Sarnaselt Rahvakoguga arutatakse konverentsidel läbi kaasamiskeskustes kogutud ideed ning koostatakse “Tallinna positiivse programmi 2014–2018” projekt ehk sisuliselt valmistutakse linna valitsema ka järgmised neli aastat.

 

Linnaosadest on tulnud juba sadu ettepanekuid ning linnaosad on tarvitusele võtnud erinevaid meetmeid, et ettepanekute läbitöötamisega tegeleda. Nõmme on juba palganud spetsiaalse ametniku – kaasamisspetsialisti.

Inimeste murede ärakuulamise taktikat kasutab ka IRL, kes korraldab juba teist korda valimiste eel üle-eestilist küsitlust.

ERRi tellitud ja Emori läbiviidud küsitlus näitas, et kohalikud valimised võidab üle-eestiliselt Keskerakond 22%, järgnevad Reformierakond 17%, Sotsiaaldemokraadid 15% ja IRL 6%.

 

Allikad: Postimees, ERR

Foto: commons.wikimedia.org

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt