Juulis ilmub paberkujul kauaoodatud Telegrami ajakiri

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2015 kell 19:58Telegrami ajakiri 1Meie käest on Telegrami algusest saadik küsitud, kas Telegrami on mingil kujul plaanis ka paberil välja anda – kellele ei meeldi pikki artikleid netist lugeda, kes tahaks neid teemasid tutvustada oma vanavanematele, kes arvutit ei kasuta jne. Nüüd siis teeme lõpuks selle pikemat aega laagerdunud idee teoks ja anname juulikuus välja esimese Telegrami ajakirja, mis hakkab ilmuma kord kvartalis.

 

Esimeses numbris saavad kajastatud nii mõnedki teemad, mida varem pole Telegrami veergudelt lugeda saanud ning pildile inimesed, kes on seni olnud varjus või keda ollakse harjunud nägema hoopis teise nurga alt. Muidugi saavad tähelepanu ka juba tuttavad teemad ja puudutatud kõik rubriigid, mis on esindatud ka meie veebiväljaandes.

 

Telegrami toetajatel on võimalik ajakirja esimene number ka koju tellida

Hetkel on käimas iga-aastane kampaania “Telegrami lugeja vabatahtlik aastamaks“. Sel korral anname toetajatele (lisaks aasta jooksul ilmuvatele artiklitele) vastu ka kingituse ning võimaluse eeltellida ajakirja esimene number.

 

Lugeja vabatahtlik aastamaks

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab, ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kahe aasta pakkuda.

Kui Sinu arvates on Telegram oluline ja vajalik infokanal, siis vajame Su toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus – 10 eurot – on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest.

   Kui toetad vähemalt 10 euroga, saad endale soovi korral ka:
Telegrami kleepsude ja autokleepsude komplekti, väärtuses 10 eurot (et saaksime kingituse sulle posti panna, saada pärast toetuse tegemist e-kiri aadressile toetus@telegram.ee ja kirjuta sinna oma nimi ja aadress);

10% soodustust ökoapteegis Eliksiir kuni 31. augustini 2015 (soodustuse saab iga toetaja oma nime alusel kas Eliksiiri poes Tallinnas Järve keskuses või Eliksiiri veebipoes, kui tellimus saadetakse pealkirjaga “Telegram” aadressile info@eliksiir.ee).

   Kui toetad vähemalt 14 euroga enne jaanipäeva (24.06), saad soovi korral lisaks eelmises punktis mainitud kingitusele ja soodustusele:
Eeltellida juulis esmakordselt paberkujul ilmuva Telegrami ajakirja väärtuses 5 eurot (tellimuse tegemiseks saada pärast toetuse tegemist e-kiri aadressile ajakiri@telegram.ee ja kirjuta sinna oma nimi ja aadress. NB! Ajakirja esimese numbri tellijatele saadame kleepsud koos ajakirjaga, st eraldi kirja kleepsude kohta saata pole vaja).

Täname südamest kõiki, kes meile juba oma abikäe andnud on kas ühekordse või igakuise toetuse kaudu. Ainult koos teiega, armsad lugejad, saamegi Telegrami teha nii vabalt nagu seni.

Aitäh!

TELEGRAMILE TOETUSE TEGEMISEKS JA AJAKIRJA 1. NUMBRI TELLIMISEKS VAJUTA SIIA

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt