Ilmus Telegrami esimene pere-ajakiri!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. jaanuar 2018 kell 19:04Ilmavalgust on näinud meie paberajakirja esimene pere-eri, mis keskendub valdavalt pere-, suhete- ja terviseteemadele. Ajakiri tuli trükist 12. jaanuaril, on müügil poodides ja kioskites üle Eesti alates eelmisest nädalast ning sel nädalal jõuab ka tellijate postkastidesse.

 

Kaanel on pika-aegne vegan ja Eesti esimese vegan-telesaate juht Liisa-Indra Pajuste, kes räägib väga avatult korduvalt põetud depressioonist ja sellest, kuidas taimed ja taimne toitumine aitasid selles võitu saada ning jagab oma nippe ka lugejatega. Holistilisest toimetulekust depressiooniga räägib terapeut Sirle Truuts.

Pikemat intervjuud saad lugeda veel doula Karita Mikko´ga, ning oleme kokku pannud ka põhjaliku artikli alternatiivsetest ravimeetoditest, millega Eesti emad ja isad oma laste tervist turgutavad. Kirjanik Tiia Selli aga avaldab teravalt arvamust vaktsineerimise teemadel. Uudiseid ka: kas teadsid juba, et üks eelmise aasta lõpus avaldatud teadustöö seob vaktsiinid ja autismi või et MMS on nüüd legaalselt Eestis müügil?

Lugemist on ka koolilastel ja nende vanematel – vaatame, kas vanemad toetavad või hoopis kontrollivad oma võsukesi ning teeme sissejuhatuse unschoolingusse ehk vabaõppesse. Ja ajakirja teisest arvamusloost selgub, et sõjavägi ei ole kohustuslik.

Kas sina tead, mis on pika ja õnneliku kooselu saladus? Meie juba teame, sest ajakirja veergudel jagavad oma suhtetarkuseid kolm pikalt koos olnud paari,

Heidame pilgu ka teadliku töökeskkonna ja eetilise äri poole, rahateemadel saab oma värske raamatu kaudu sõna Tony Robbins. Ja muidugi saab tähelepanu krüptoraha ning tuletame meelde, et Telegram jagab kuni jaanuari lõpuni dash-krüptoraha (vt. DashMania).

Vandenõude poole pealt kiikame ajaloo pettusesse ja mõtleme kaasa Austraalia uurija John Le Boniga – mis on ajaloo ajalugu ja kas Antiik-Kreeka on väljamõeldis?

Põnevaid teemasid on aga veel! Lugemist leiab kogu perele ja kogu pere kohta, kõige pisematele (ja miks mitte suurematelegi) on ajakirja lõpus värvimiseks ja mustrite joonistamiseks kunstnik Okeiko pilt.

Head lugemist!

 

Mariann Joonas

Telegrami peatoimetaja

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt