Laupäeval toimub Tallinnas taimetoidumess

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. november 2013 kell 16:25Laupäeval, 2. novembril toimub Tallinnas Viru keskuses Taimetoidumess 2013, kus esitletakse 100% taimseid toite ja toiduaineid. Baltimaade ainsa vegan-messi raames toimuvad ka tasuta puuviljaaeroobika trennid.

 

“Sel aastal saavad messikülalised tutvuda kõige laiema kaubavalikuga messi ajaloos. Oma kaupu ja teenuseid on tutvustamas ligi 50 eksponenti,” selgitas Taimetoidumessi projektijuht Annika Lepp, kelle sõnul on ettevõtmine laienenud mitte ainult osalejate arvu, vaid ka temaatika poolest. “Kui algselt kutsuti mess ellu sooviga tutvustada täistaimseid ehk vegan-toite, siis tänaseks on messist saanud vegan-eluviisi tutvustav mess, kus on esindatud ka loomkatsetevaba kosmeetika ja kodukeemia ning orgaanilised ja loomset päritolu materjale mittesisaldavad riided,” lisas Lepp.

Sel aastal toimub messi raames esmakordselt Eestis puuviljaaeroobika, mida tutvustab portaali banaanisaar.ee eestvedaja Liisa-Indra Pajuste. Tasuta trennid toimuvad Taimetoidumessi päeval ehk 2. novembril Viru keskuse MyFitnessis kaks korda päevas. Puuviljaaeroobika on trenn, kus raskusteks kasutatakse puuvilju, mille saab pärast trenni ära süüa.

 

Allikad ja lisainfo: Taimetoidumess, messi Facebook

Foto: vegankit.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt