Noored tahavad Eestis avada taimetoidurestorani

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2013 kell 19:17 

Noored taimetoitlased Toomas Laigu, Kristina Süvari ja Lisette Vapper otsivad taimetoidurestorani käivitamiseks investorite tuge ja soodsat pinda, kirjutab Tarbija24.

“Meie peades on kasvanud ja arenenud üks idee, mille järele meil endil on vajadus ja mis mujal maailmas on täiesti loomulik ühiskonna osa,” ütles Toomas Laigu. Selleks eesmärgiks on tema kinnitusel rajada Eestisse taimetoidurestoran.

Kuigi praegu otsitakse alles investorite tuge ja soodsat panda, on restorani nimi “Inspiratsioon” juba olemas. Restorani-Ideega võeti osa ka äriideede konkursist “Ajujaht”, kus taimetoidurestoran pääses saja parima idee hulka. Noored alla veel ei anna.

“Palju kohtame arvamusi, et põhjamaa rahvana on meil vaja ikka enamat kui taimetoitu, et elus püsida,” tõdeb Laigu lisades, et Stockholmis, mis on veelgi põhjamaisem paik, peaks olema 17 taimetoidurestorani. Seal käiakse inspiratsiooni ammutamas.

Allikas: Tarbija24

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt