Rahvusvahelisel vaesuse likvideerimise päeval toimub Riigikogu ees meeleavaldus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. oktoober 2018 kell 6:09Kolmapäeval, 17. oktoobril on rahvusvaheline vaesuse likvideerimise päev, mida tähistatakse juba aastast 1992. Rühm hakkajaid inimesi on otsustanud seda meelde tuletada ka meie rahvasaadikutele, kuulutades välja 17. oktoobril kell 12 Riigikogu ees toimuva avaliku koosoleku “Maksud paika”. Tegu on kodanikualgatusega, millega ei ole seotud ükski erakond, partei ega poliitiline jõud. 

 

Sündmuse pressiteates seisab: “Koguneme Toompeale Riigikogu ette Lossi plats 1, et edastada sõnum ning juhtida tähelepanu meie maksusüsteemi hetkeolukorrale. Meil on viimane aeg näidata, et me siiski oleme olemas ja soovime austada Põhiseaduses kehtestatud asjaolu, mille kohaselt kuulub Eestis kõrgeim võim rahvale. Näitame oma rahulolematust ja võimu läbi inimlikkuse.

Vajame maksusüsteemi korrektuuri nüüd ja kohe!

Vajame ja nõuame aktsiiside ja teiste maksude kohest langetamist! Soovime Eesti elanikele jõukohaste hindade taastamist, et lõppeks piirikaubandus, et maapoode ei peaks sulgema, et jaksaksime osta autodele kütust Eestist, et soome turistid hakkaksid taas Eestis käima ja siin oma oste teostama. Tallinna hotellides, toitlustuses, kaubanduses, teeninduses on käibed oluliselt langenud. Toimuvad koondamised ja sulgemised. Miks peavad 200 tuhat eestlast käima välismaal tööl, et oma peresid (lapsi) üleval pidada ja neile süüa anda? Kui EU-s on maksud tõusnud keskmiselt 35%, siis meie armsas Eestis 78% .

Me ei soovi tühiseid valimiseelseid lubadusi vaid tegusid!

Astume poliitikutele ette 17.10.2018 juba kell 12, et härrad/prouad saaksid oma tööpäeva alustada mõtteteraga, mille sisu me neile edastame nii sõnas, kui kirjas. Lipud, loosungid, lehvikud, särgid jms, mis edastab selgelt piltlikku sõnumit, on igati teretulnud.”

Vaata lisaks: avaliku koosoleku Facebooki leht

Pilt: Maksud paika FB

 

Toimetas Sander Soomaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt