Repliik: Üks koroonapettuse põhitegijatest otsustas areenilt lahkuda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. september 2023 kell 17:56Kaja Kallas vestleb Regionaalhaiglas dr Peep Talvinguga märtsis 2021. Foto: Wikimedia Commons / Aivar Kullamaa – Riigikantselei, CC BY-SA 4.0 

Täna ilmus Delfis uudis, et tuntud arst Peep Talving (laiemalt tuntud kui “kirurg, kes amputeeris Edgar Savisaare jala”)  lahkub oktoobri keskel Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) juhatuse liikme ja ühtlasi ka ülemarsti kohalt. Selle uudisega seoses jagame Facebookis avaldatud postitust, mille autor on Karl Olaf Rääk. 

Praeguseks on selge, et koroonahirm oli teadlikult üle paisutatud ja selle hirmu külvamises osalesid haiglate juhid. Avalikkust eksitati juttudega üle koormatud palatitest ja õhutati hirmu, et kui inimesed ennast süstida ei lase, siis ei jätku neile haiglas ruumi.
Reaalsuses oli koroona mõju haiglatele olematu, kuid ülesköetud hüsteeria tõttu jäid ravita paljud kroonilised haiged, mis kajastub ka suremuse statistikas. Lisaks kõigele sunniti personali ennast süstima ka siis, kui nn. vaktsiinide kõlbmatus nakatumise tõrjel oli juba ilmselge. Vargsi luniti vaktsineerimisest keeldunud töötajaid tööle naasma, kuna haiglajuhte usaldanud töötajad olid peale vaktsiinisüsti kas kõrvaltoimete või viirusnakkuse tõttu rivist väljas, ning haiglates oli kibe tööjõukriis.
Allikas: FacebookKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt