“Katastroofiline nakkus”: WHO, Johns Hopkins ja Bill Gates osalesid järgmise plaandeemia simuleeritud õppustel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. detsember 2022 kell 15:44Foto: ekraanikuva

Meditsiinilise terrorismi organisatsioonid Johns Hopkinsi terviseohutuse keskus, Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) ja Bill & Melinda Gatesi sihtasutus korraldasid 23. oktoobril 2022 Belgias Brüsselis järjekordse plaandeemia õppuse Catastrophic Contagion (katastroofiline nakkus), kus osalejad simuleerisid erinevate harjutustega reaktsiooni järgmisele plaandeemiale. Meeldetuletuseks, samad tegelasid korraldasid mõned kuud (oktoober 2019) enne ülemaailmse koroonapettuse lahtirullimist sündmuse nimega Event 201, milles simuleeriti „globaalset koroonaviiruse pandeemiat“ koos sulgemiste, maskikohustuse, vaktsiinipasside ja sotsiaalse distantseerumisega. Sellele sündmusele järgnes – üllatus, üllatus – „päris koroonaviiruse plaandeemia“. Kas võime järeldada, et „õppusega“ kavandatakse uut plaandeemiat?

 

2022. aasta õppusi nimetati katastroofiliseks nakkuseks. „Erakorraline osalejate rühm koosnes 10 praegusest ja endisest tervishoiuministrist ja kõrgemast rahvatervise ametnikust Senegalist, Rwandast, Nigeeriast, Angolast, Libeeriast, Singapurist, Indiast ja Saksamaalt, samuti Bill Gates, Bill ja Meldina Gates sihtasutusest,” teatab organisatsioon oma kodulehel.

 

Osalejad simuleerisid erinevate harjutustega reaktsiooni järgmisele plaandeemiale

Osalejad tegelesid sellega, kuidas reageerida ühes maailma osas paiknevale epideemiale, mis levis seejärel kiiresti, muutudes pandeemiaks, mille suremus on suurem kui COVID-19 ja mis mõjutab ebaproportsionaalselt lapsi ja noori.

Osalejate sõnul hõlmavad saadud õppetunnid rohkem sotsiaalset manipuleerimist: „Juhid peavad nüüd valmistuma tegema raskeid, kriitiliselt olulisi otsuseid piiratud teabega järgmise pandeemia esimestel päevadel, et suurendada tõenäosust, et ohtlik haiguspuhang suudetakse eos ohjeldada. Suure uue nakkushaiguste epideemia algusaegadel võib tekkida lühiajaline võimalus peatada selle muutumine pandeemiaks. Sellise puhangu edukaks ohjeldamiseks on vaja astuda otsustavaid ja julgeid samme, pidades silmas puudulikke andmeid, suurt teaduslikku ebakindlust ja võimalikku poliitilist vastupanu. Selliste väljakutsete läbimõtlemine, tõhusaks reageerimiseks eelnevalt valmistumine ja nii kõrgetasemeliste koosoleku- kui ka operatiivharjutuste treenimine peaks algama kohe.“

 

**

Koroona kuulutati pandeemiaks 11. märtsil 2020 (11/3=33),  Catastrophic Contagion ehk CC = 33

 

Simuleeritud plaandeemia õppevideo katkendid

Kahe Ladina-Ameerika riigi ametnikud hoiatasid WHO-d mitmest uue nakkushaiguse puhangust, mis müstiliselt kogu piirkonnas ilmneb.

Raske epideemia.

Enteroviiruse respiratoorne sündroom 2025 (SEERS).

Ainuüksi viimase kuue nädala jooksul on teatatud 500 kinnitatud või kahtlustatavast juhtumist. Viirus võib põhjustada tõsise pandeemia, kui varajased tõkestamise ja leevendamise jõupingutused ei ole edukad.

(-)

Seda tüüpi olukorra ja suundumusega pandeemia ohustaks ülemaailmset tervisejulgeolekut.

(-)

Pandeemiad on oma olemuselt poliitilised, majanduslikud ja palju laiemad.

(-)

Me ei ole rääkinud riigi juhtimisest ja ma arvan, et peame olema ka väga ettevaatlikud. Me ei saa paljusid asju otsustada ilma juhtide kaasamiseta ja selles kokku leppimata.

(-)

Riiklikku juhtimist ei asenda miski.

(-)

Oluline on toetada kohalikku ja riiklikku reageerimist.

(-)

Esmalt nendes piirkondades viibijate koolitamine, neile tööriistade võimaldamine, nende kaitsmine ja vajadusel piirkondlik solidaarsus.

(-)

Praeguses etapis on suhtlus võtmetähtsusega ja suhtlus peaks hõlmama mitte ainult andmeid omavaid teadlasi, vaid usaldama ka sotsiaalseid, usulisi ja poliitilisi liidreid.

(-)

See on oluline probleem. Usaldus riikide tervishoiusüsteemide ja valitsuste vahel vahel katkes.

(-)

Mul on väga kahju, aga 2025. aastal peame tugevdama tervishoiusüsteemi.

(-)

WHO peab olema hääletu hääl.

(-)

Keegi pole kaitstud enne, kui me kõik oleme kaitstud.

(-)

Tänase seisuga on maailmas olnud hinnanguliselt 1 miljard haigusjuhtu, milles on surnud üle 20 miljoni, sealhulgas peaaegu 15 miljonit last. Lugematud miljonid haiguse läbipõdenud on elus, kuid neil on halvatus või ajukahjustus. Edukamad riigid on need, kes on investeerinud valmisolekusse ja treeninud selleks hetkeks aastaid ette. See hõlmas täiskohaga pandeemiaks valmisoleku- ja reageerimismeeskondade olemasolu, kes viisid läbi üksikasjaliku operatiivplaneerimise ja testisid neid plaane regulaarselt õppuste kaudu. Kui rohkem riike oleks osalenud ja juhiseid järginud, oleks makstud lõiv võinud olla palju väiksem.

 

Lõpetuseks

See, mida me selles õppevideos näeme, toetab täielikult WHO pandeemialepingu plaani, millega võetakse riikidelt iseseisvus. Koroonaterroristid ja meditsiinilise terrorismi organisatsioonid nii kodu- kui ka välismaal tegutsevad endiselt süüdimatult. See tähendab, et kui kõik läheb samas mustris edasi, siis pole meil pääsu järgmistest plaandeemiatest.

Äärmiselt oluline on paljastada viiruse olemuse pettus: viiruseid ei ole olemas! Senikaua, kuni me ei pane põhi rõhku viiruse olemuse pettuse paljastamisele, saabki korraldada igavesti plaandeemiaid ja kohustuslikku vaktsineerimist.

PS! Siit artikli alt leiad kõik vajaliku info viiruse- ja viroloogia pettuse kohta.

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt