Vaktsineerimise katastroof: kõik faktid on laual, laua all aga küpseb uus plaandeemia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. jaanuar 2023 kell 15:26Foto: Pixabay / paulbr75

„Koroonavastaste“ vaktsineerimise katastroofilised tagajärjed on jõudnud tasemele, mis varjutab kõik varasema meditsiini ajaloost teadaolevale. 14. jaanuari seisuga oli WHO andmebaasis VigiAccess registreeritud hämmastavalt palju, lausa 4 846 059 teadet koroonavaktsineerimiste kõrvaltoimete kohta. Nende hulgas on 740 862 teadet ülduuringutest – näiteks südamepõletiku kahtlusest tingitud troponiinitaseme uuringutest. Lisaks 297 225 teadet kahjustuste kohta pärast koroonavastast vaktsineerimist. 3 798 093 teadet on endiselt otseselt tuvastatavad vaktsineerimise tagajärjed. Täpselt aasta varem oli see arv 2 361 496. Peale selle saab nüüd selgelt kindlaks teha, et vaktsineerimised ei toonud kaasa koroonainfektsioonide vähenemist, vaid isegi plahvatuslikku suurenemist enam kui kahekordselt. Tõenäoliselt on see esimene kord, kui töötatakse välja vaktsiin, mis soodustab massiliselt selle haiguse levikut, mille eest see tegelikult peaks kaitsma.

Eelmise aasta lõpust saadik on toimunud ka märkimisväärseid arenguid info avalikustamisel. Ühtäkki teatas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) ise ülemaailmse “pandeemia” hädaolukorra võimalikust lõppemisest. Saksamaal

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt