Spordiklubi Sparta keeldub koroonapasside kontrollimisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. oktoober 2021 kell 10:34Kui mõned nädalad tagasi käis Tartu spordiklubi Corsa Gym omanik Gert Goršanov Telegrami podcastis rääkimas, kuidas mitte vaktsiinipassi küsida, siis tundub, et üks Tallinna klubi on sellest õppust võtnud. Nimelt kirjutas Ärileht täna, et Spartas koroonapasse ei kontrollita. 

 

Ärilehe andmetel pole spordiklubi sõnul nõuded põhiseadusepärased ning seega ei või spordiklubi hinnangul nende tegemata jätmist neile ka ette heita.

“Meie ei pea koroonapasside mittekontrollimist ohuks inimese tervisele,” kommenteeris spordiklubi juhatuse liige Mart Kajari.

Spordiklubi Sparta osas on hetkel terviseameti kohaselt käimas riiklik järelevalvemenetlus ja otsus tuleb hiljemalt järgmisel nädalal. Ameti kommunikatsioonijuht Imre Kaas selgitas Ärilehele, et tavapäraselt on esimeseks sammuks ettekirjutuse tegemine, vajadusel rakendatakse sunniraha ja kui see ei aita, siis karistatakse juba trahviga.

 

Allikas: Ärileht

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt