Terviseamet ja PPA terroriseerivad oma põhiseaduslikku õigust kasutavat Tartu ettevõtjat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. november 2021 kell 15:22Foto: corsagym.ee

Raskejõustiklane ja ettevõtja Gert Goršanov, kes peab Tartus omanimelist jõusaali Corsa Gym, teatas oma Facebookis, et terviseamet on tema spordiklubisse sisse tunginud ning sellise tegevuse õigustamiseks sunnib riigiasutus Goršanovi sõbral ja kaassportlasel andma mehe vastu valetunnistust.

 

Teatavasti on Goršanov avalikult välja öelnud, et tema terviseameti terrorismi ja libateadusega kaasa ei lähe ning mingeid tervisetõendeid ta oma klientidelt nõudma ei hakka, sest esiteks ei tõesta suvaline paberitükk ega QR-kood mitte kellegi tervislikku seisundit, teiseks on terviseandmed seaduse silmis privaatsed isikuandmed ning kolmandaks näevad ka klubi eeskirjad ette, et trenni tuleb terve inimene. Lisaks on Corsa Gymi kodukale tehtud süsteem, kus saab enne pileti ostu ka “tõendi” üles laadida.

Terviseamet ja PPA on viimasel ajal korduvalt Corsa Gymi külastanud ning kirjeldanud spordiklubi tegevust kui “ohtlikku külakuhja”, kuigi turvakaamera jäädvustustelt on näha, et terved sportlased ajavad kõik oma asja ning ainukesena meenutab ohtlikku külakuhja terviseameti enda olek – puntras viibimine ja ebatervislike kaltsukestega oma hingamisteede katmine.

Terviseameti ustavad “komnoored” on Corsa Gymile määranud ka kaks 3000 euro suurust trahvi valitsuse määruste eiramise eest. Samas on Eesti põhiseaduse § 54-s kirjas, et “Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust. Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu.”

Lihtsustatult öeldes tähendab see seda, et kui rahvas näeb, et valitsus läheb üle piiri, siis on suveräänse rahva õigus ja isegi kohustus sellele jamale vastu hakata. Ja kuna iga viimane idioot teab juba tänaseks, et mitte mingit pandeemiat ega muud moodi tervisekriisi ega hädaolukorda pole Eestis viimasel ajal olnud, siis on selgemast selgem, et valitsus kuritarvitab oma võimu.

Seda punkti ei kirjutatud põhiseadusesse sisse ilmaasjata! Täna on lollilegi selge, et see, mis Eestis toimub, ei ole enam demokraatia, sest Big Pharma, teadusnõukoda ja võimust joobunud poliitikud on riigi üle võtnud ning rahva peal viiakse läbi põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid (nt maskide kandmine ja vaktsineerimine). Meil on faktilised tõendid, et maskid, vaktsiinid, QR-koodid jne ei aita takistada viiruse levikut, vaid pigem soodustavad seda.

Ilmselt teavad ka terviseameti töötajad, et nad on liitunud organiseeritud kuritegevusega ning asi on meditsiinilisest hädaolukorrast kaugel, sest miks muidu üritavad nad nüüd saada kolmanda isiku tunnistust oma kaassportlase vastu? Valetunnistust andma sunnitud kodanik teatas Goršanovile, et terviseamet soovis, et ta tunnistaks kirjalikult, et spordiklubis tervisetõendeid ei kontrollita. Järgmiseks päris mees aru, et mis tagajärjed on, kui ei tunnista, selle peale terviseameti inimene otsis arvutist midagi ja ütles lõpuks, et nad ei saa midagi talle teha.

See pole esimene kord, kui terviseameti töötajad tegelevad valelike manöövritega. Möödunud talvel tegi toonane terviseameti juht Üllar Lanno valesüüdistustega politseile alusetu kuriteokaebuse, kui süüdistas terviseametist lahkunud kommunikatsioonijuht Simmo Saaret sülearvuti varguses, kuigi viimane oli selgelt teada andnud, et toob arvuti tagasi nii pea, kui on oma isiklikud failid ja andmed läpakast kustutanud. Juhtunuga tegelenud vandeadvokaat Tambet Toomela taunis samuti sellist käitumist, sest sisuliselt raisati tarbetult avalikke ressursse ja tekitati Simmo Saarele mõttetuid emotsionaalseid pingeid.

Eile sain Goršanovilt teada, et ka teine mees on kutsutud politseisse, kellele suruti peale, et hakaku andma tema vastu ütluseid.

“See on tuim väljapressimine! Meie riik on võidelnud maffia vastu, et ise käituda nagu maffia. Praegune olukord teeb silmad ette igasugusele organiseeritud kuritegevusele. Cosa Nostra tundub praegu meie riigi kõrval nagu kamp amatööre,” kommenteerib Goršanov olukorda.

Gert Goršanov on PPA ja terviseameti trahvid vaidlustanud ning juhtunuga tegelevad edasi juristid.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: corsagym.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt