Telegrami Podcast #63: riigi võimuses on elektri hind kordades madalamaks lüüa (külas Harry Raudvere)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2022 kell 13:46Foto: Telegram.ee / Canva.com

Seekordseks podcasti külaliseks on Harry Raudvere – ettevõtja ja kirjanik, Saaremaa vallavolikogu liige, Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees ning tuuleenergia eestkõneleja, kel on Tallinna Ülikooli MA kraad sotsiaalteadustes.

 

Kuna viimastel kuudel on üheks tulisemaks kõneaineks olnud elektri hinnatõus ja kõik sellega seonduv, palusime aastakümneid energia vallas tegutsenud Raudvere abi, et elekter ja sellega seonduv pulkadeks lahti võtta.

Kuidas sünnib elekter? Milline elekter on kõige odavam? Mida tähendab börsihind? Kas ka praegu saaks riik müüa elektrit mitu korda odavamalt? Kas vabaenergia on olemas? Neile ja teistele küsimustele koos vastuseid otsimegi.

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

 

NB! Kõigi vahel, kes antud videot Facebookis jagavad, loosime välja 1 kasti Lumiorava magneesiumivett!

Kõik meie podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

Täispikk saade, kus räägime ka vaba energia võimalikkusest, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Harry Raudvere tegemisi saad jälgida tema blogist, kus ta päevakajalistel teemadel sõna võtab. Sealt leiad k

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt