Vandenõudest rääkivat sarja “Ulmefilm” saab nüüd vaadata ka linnavalitsuse lehelt!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2015 kell 15:22Ulmefilm1. augustil 2012 ilmus internetti aadress www.ulmefilm.ee ja sinna esimene osa “Ulmefilmi” kolmeteistkümnest seeriast. Esimese kuuga kogus 9/11-st, teistest vandenõuteooriatest, tervisest ja vaimsusest rääkiv videoblogi ligi 450 000 vaatamist. Täna, täpselt kaks aastat ja kaheksa kuud hiljem on vaatamisi kogunenud tublisti üle miljoni seega on kriitiline mass saavutatud ja lõpus ometi saab “Ulmefilmi” vaadata ka linnavalitsuse kodulehelt.

 

Linnavalitsus.ee lehel seisab:

Linnavalitsuse käskkiri, 1.04.2015

Kuna “Ulmefilmi” vaatajate arv on ületanud kriitilise massi piiri ning
seal olevat infot ei saa enam varjata ja vaka all hoida, otsustasime
linnavalitsuse koosolekul selle avaldamise kasuks meie ametlikul kodulehel
linnavalitsus.ee.

Linnavalitsus

 

Pärast 2012. aasta 13. augustit, kui “Ulmefilmi” kõik 13 osa olid internetis saadaval, saadeti “Ulmefilmi” tutvustav meil koos linkidega ka 370 riigiteenistujale, teiste hulgas said e-kirja presidendi kantselei töötajad, valitsus, riigikogu, ministeeriumide juhtkonnad (ja pressiteenistused), saadikud Euroopa Parlamendis ja esindajad Euroopa Komisjonis, EV diplomaadid ÜRO-s, Riigikohtu juhtivtöötajad ja õiguskantsler.

 

Kiri oli järgmine.

Head Eesti juhid ja juhtivad riigiteenistujad

President Toomas Hendrik Ilves ütleb oma kodulehel järgmised sõnad:

“Ainult meile endile, meile kõigile, kuulub privileeg ja samas kohustus otsustada, kuidas me edasi läheme ja millise Eesti me oma lastele pärandame.”

Lähtudes eelseisvast, tundsime endal õigust ja ka kodanikukohustust teha eestlastele emakeelne film, näitamaks maailma tõelist, ulmelisena tunduvat palet, mis mõjutab otseselt meist igaüht.

Algsest ühe filmi projektist kasvas välja 13-osaline “Ulmefilm”, kokku 10-tunnine sari, mis lahkab muu hulgas sügavuti 11. septembri sündmusi 2001. aastal USA-s. Kui juba vaadata pelgalt organisatsiooni Architects & Engineers for 9/11 Truth uuringuid, ei tohiks küll kellelegi arusaamatuks jääda, et 11. septembri sündmused ei ole sellised, nagu on kajastanud ametlik raport või massimeedia. Juhul, kui nii oleks, peaks koolisüsteem oma õppekavad üle vaatama, sest paljud raportis välja toodud faktidest ei ole kooskõlas põhikoolis õpetatavate füüsikaseadustega.

Samuti näitab film eestlastele väga valusat laenude teemat ja seda, kuidas praegune rahandussüsteem on võlts ning intressidena nõutavat raha ei ole tegelikult olemaski.

“Ulmefilmi” saab vaadata ja alla tõmmata aadressilt www.ulmefilm.ee. Samas kohas rubriigi “Laadi alla” alt leiate ka iga osa kohta eraldi tutvustuse.

Loodame, et te ei pea paljuks 10 tundi oma ajast selle filmi vaatamise peale kulutada. Seda enam, et kahe esimese nädala jooksul on juba filmi pilootosa erinevate kanalite vahendusel näinud üle kahe tuhande inimese ja sellise trendi jätkumisel on filmi näinud või sellest kuulnud peagi kõik eestlased.

Head filmivaatamist!

Sõbralikult tervitades
Hando Tõnumaa
Ulmefilmi koostaja
&
Mariann Joonas
Ulmefilmi toimetaja ja pressiesindaja

 

Poole aastaga kogunes “Ulmefilmile” vaatajaid ligi 450 000. Kui seriaal sai aastaseks, oli juba vaatajate arvu öelda üsna raske, sest “Ulmefilm” oli tänu Torrentile ja teistele failijagamise keskkondadele hakanud elama oma elu. “Ulmefilmi” kodulehe statistika andmetel on sealt otse erinevaid “Ulmefilmi” osi laetud alla üle kahe miljoni korra.

Seega võib väita, et vähemalt pooled eestlased on “Ulmefilmi” näinud ja kes veel pole, siis Ulmefilm.ee ootab Sind!

PS. Ilma “Ulmefilmita” ei oleks teie ees ka Telegrami, mis filmi tegemisest välja kasvas.

 

Vaata lisaks: LinnavalitsusUlmefilmUlmefilmi Facebook

Pilt: ulmefilm.ee

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt