Ulmefilmi auhinna sai inglise kirjanik David Icke

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. mai 2013 kell 12:04photo (2)

Videoblogi Ulmefilm annab regulaarselt välja auhinda neile, kes on aidanud inimesi uute teemadega kaasa mõtlema ärgitada. Neljanda Ulmefilmi Auhinna pälvis inglise kirjanik David Icke, kes on üks juhtivaid vandenõude uurijaid kogu maailmas.

 

Icke oli auhinna üle väga rõõmus ja palus luba Ulmefilmi levitamiseks kohe, kui sellele on ingliskeelsed subtiitrid valmis saanud. Fakti peale, et filmi koostaja Hando Tõnumaa kutsus 10. osas president Toomas Hendrik Ilvest üles valedetektori all vastama küsimusele “Kas 9/11 oli sisetöö?”, David muigas. “Nad kõik teavad, aga on otsustanud vaikida,” sõnas Icke ja lisas: “Nad peaksid olema idioodid, kui seda ei teaks.”

Auhind anti üle Telegrami / Ulmefilmi / “Hallo, Kosmos!” (R2) / Matrix kirjastuse ühisvisiidi ajal David Icke’i juurde. Kohapeal toimunud 5-tunnist intervjuud saad alates järgmisest nädalast osade kaupa lugeda Telegrami lehelt ja kuulata Raadio 2 saatest “Hallo, Kosmos!”.

David Icke rääkis lisaks ärkamise, vaimsuse ja vandenõude teemadele ka oma uuest raamatust “The Perception Deception” (“Meelepetted”), mis ilmub selle aasta lõpus. Samuti plaanib kirjanik avada uue raadiojaama, mis annab sõna kõigile, keda tavameedia väldib.

 

photo (1)

 

Eelmised Ulmefilmi Auhinna saajad:

Toomas Hendrik Ilves, Eesti Vabariigi president

Ingrid Peek, Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor ja juht

Laurent Louis, Belgia parlamendi liige

 

Ulmefilm on 13-osaline sari maailmapoliitika telgitagustest, mida on tänaseks näinud üle kolmandiku eestlastest.

 

 

Fotod: Telegram

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt