Ulmefilm läheb edasi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 14:49Esikaas-DVD

Tere tulemast!
Sina, kes sa seda artiklit loed, elad Ulmefilmis.
Sa kasutad avatari – oma keha –, et siin filmis oma rolli mängida.

 

Mina olen Hando Tõnumaa.
2012. aastal tegin 13-osalise filmiblogi “Ulmefilm”, mis keskendub sellele, kuidas ja miks lavastati 9/11 terrorirünnakud, miks meie toidu- ja veevarusid mürgitatakse, kes meie planeeti kontrollib, kelle jaoks tegelikult töötab Eesti valitsus jne.
Kokkuvõttes on tegemist positiivse filmiga, sest kõikide nende sündmuste tulemusena on inimkond ärkamas aastasadade pikkusest transist.

Lisaks kutsun ma filmis Eesti president Toomas Hendrik Ilvest vastama valedetektori all küsimusele, kas 9/11 oli lavastus või mitte. Põhimõtteliselt andsin presidendile võimaluse ümber lükata väite, et 9/11 on meie inimajaloo üks suuremaid pettusi.
Film sai saadetud ka kogu Eesti Valitsusele, ministeeriumidele ja erinevate kõlavate nimede taha peituvatele organisatsioonidele ja ametnikele – Matrixi ohvritele.
“Ulmefilmi” kommenteerimine keelati kohe ära ning tänase päevani käitub Eesti Valitsus, nagu seda filmi polekski olemas.

Aga räägime veidi ka numbritest.
Tänaseks on “Ulmefilmi” vaadatud ja alla laetud üle 450 000 korra. “Ulmefilm” on 2012. aasta enim vaadatud film Eestis. Aga seda filmi ei kajasta Postimees, Päevaleht, Eesti Ekspress, Kuku raadio ehk “Raadio programmeeritud inimesele” ega ka mitte “Aktuaalne kaamera” või “Pealtnägija”.

Kui trükkida Delfis kommentaariumisse www.ulmefilm.ee, siis seda kommentaari ei avaldata. Kui trükid aga näiteks www.postimees.ee, siis see avaldatakse. Nad on näinud vaeva ja sinna sisse kirjutanud koodi, mis keelab “Ulmefilmi” linkida.
Kuid ligi pooled eestlased on näinud või on teadlikud, et selline film on olemas.
Eestis elab sadu tuhandeid inimesi, kes teavad, et 9/11 oli lavastus ja kahtlustavad, et ka Eesti Valitsus mängib musta mängu. Ja see inimeste arv suureneb kolossaalse kiirusega.

Eesti poliitikute hiljutised sõnavõtud ja skandaalid aitavad sellele kõigele kaasa. See mäng, mida mängitakse, on nii räpane ja käärib, et “inimeste ärkamist” ei ole enam mitte kuidagi võimalik peatada. Pooled eestlased on jõudnud arusaamani, et Ilves, Ansip, Ligi, Savisaar, Laar, keskerakond, reformierakond, IRL, sotsid jne, jne – et see kõik on üks kamp tegelasi, kes esindavad kellegi teise, mitte eestlaste huve. Me teame, et see koorekiht on Eesti Vabariigi Euroopa Liidule ja maailmapankuritele maha müünud.
Aga see kõik on fine.
Pole mõtet pahandada.
See kõik on vajalik.Universumis kehtib seaduspära, et kõigel on põhjus.
Siin ei toimu mitte midagi kaootiliselt. Siin pole halba ilma heata ja vastupidi. Kõik lihtsalt on.

Kui vaatan Ligi, Ilvese, Anspi või mis tahes teise poliitiku sõnavõtte, siis mõtlen, mis kuradi jama nad küll suust välja ajavad. See on kohati lausa idioodi jutt, mis sealt tuleb.
Millest te räägite? Mingist tulumaksu miinimumist? Tasuta transpordi illusioonist?
Räägiks õige reaalsetest asjadest. Kelle heaks te töötate? Miks lavastati 9/11? Miks teevad pangad raha tühjast õhust ja kuidas pangandus inimesi petab erinevate intresside ja viivistega ehk rahaga, mida reaalselt ei eksisteeri? Miks on poes müüdav toit mürgine? Miks mürgitatakse meie planeeti keemiapilvedega? Miks eitavad valitsused maavälise elu olemasolu? Miks on ravimitööstuse peamine ülesanne saada inimeste käest raha, mitte inimeste ravimine? Miks ei lubata kasvatada kanepit – taime, millega saab ravida vähki?

Elektrituru vabanemine? WTF te räägite?
Vaba energia on olemas, Nikola Tesla demonstreeris seda üle saja aasta tagasi. WTC tornid hävitati vaba energia tehnoloogiaga.
Lendavad taldrikud liiguvad vaba energiaga.
See nimekiri on lõputu!

Ja millest teie räägite?
Ansip ütleb, et Eesti peaks olema uhke, et meie riigivõlg on kõige väiksem Euroopas. Oota, Ansip, aga kui Eesti riigivõlg on kõige väiksem, see tähendab ju seda, et kõik teised riigid on ka võlgu. Absoluutselt kõik riigid, sest Eesti võlg on kõige väiksem. Aga kui kõik on võlgu, siis pole ju võimalik seda ära maksta! Sest kõik on võlgu!
Palun ütle mulle, kust see raha tuleb, kui kõik riigid on võlgu. Ma tahan teada, kust see raha füüsiliselt võetakse. Seda ei ole võimalik ära maksta!

Siin pildil näeme EL riikide võlga vastavalt sisemajanduslikule kogutoodangule (SKT), see tähendab, et kogu Euroopa on pankrotis, samamoodi on hiiglaslikud riigivõlad ka USA-l, Venemaal, Hiinal, Norral, Kanadal jne.

 

map-eu-debt

 

Siit saidilt on võimalik näha kõikide riikide võlgasid.  Lihtsalt klõpsa riigilipul ja sa näed, kui suur on võlg.

Praegu on ülemaailmne võlg riikide vahel kokku üle 50 triljoni USA dollari. Ansip ütleb, et Eesti peaks olema uhke, et meie võlg on Euroopa väiksemaid. Aga sel pole mitte mingit vahet, kui suur on meie võlg, kui seda ei ole võimalik mitte kunagi ära maksta. Ainus viis raha juurde saada on võlgade abil. Keisril ei ole riideid. Aga idiootsus jätkub.

Isegi Luksemburg ja Šveits on võlgu ja see võlg kasvab iga sekundiga. Kui sulle on arusaamatu, kuidas saavad kõik riigid võlgu olla, siis lühidalt öeldes – selle põhjustab tänapäeval kõikjal maailmas kasutusel olev osalise reserviga pangandussüsteem. See tähendab, et erapangad, nagu näiteks Föderaalreserv USA-s, lasevad riiklike kommertspankade kaudu raha ringlusesse võlgade abil. See tähendab seda, et kohe, kui trükitakse juurde 1 uus dollar, tekib ka uus võlg 1 dollar. Ning sellele dollarile, mis nüüd võlgu ollakse, lisandub ka intress. Osalise reserviga pangandussüsteem lubab kommertspankadel arvutiekraanidel genereerida uut raha tühjast õhust – see 1 dollar, mis võeti laenu ja intressiga esialgsest erapangast, sellest saab edasi laenata kokku 10 dollarit. See on kõige lihtsam ja samas ka kõige kavalam viis inimkonna orjastamiseks. Kui midagi jäi veel segaseks, siis palun vaata eestikeelset “Ulmefilmi” 6. osa, mis räägib sellest, kuidas raha ringlusesse lastakse.

Aga teeme ikka head nägu edasi, eks Andrus-poiss? Eks Ilves-poiss?
Räägiks õige, kellele ollakse võlgu ja kuidas see võlg tekkis. See tekkis “tänu” Rothschildi ja Rockefellerite pankadele, Bilderbergidele… teie leivaisadele.
Miks elavad miljardid inimesed täielikus vaesuses, kuigi planeet Maa võimaldaks elada kõigil külluses?
Need asjad, millest te räägite ja mida arutate, on niivõrd mõttetud ja ebaolulised, et ausalt öeldes mina ei viitsiks sellistel teemadel isegi suud avada. Piltlikult öeldes on see võrreldav sellega, nagu vaataksite telekast kõige mõttetumat tõsielusarja, kui võiksite samal ajal lugeda Aristotelest.

Kulla juhid, kas te olete nii targad, et te ei ole võimelised aru saama, kui lollid te olete?

Räägiks õige reaalsetest asjadest, kallid kilplased! Need teemad, mille üle teie arutate, ei lahenda mitte ühtegi probleemi. Kuidas saab olla nii raske silmaklappe eest ära võtta?
Minu jaoks on palju raskem näiteks salli kaela panemine, see on mulle lapsest saati osutunud keeruliseks. Ükskõik, kuidas ma ta sätin, ikka puhub tuul kuskilt läbi. Sellepärast palun ma alati kellelgi teisel mulle sall ilusti kaela panna.

Peale selle on minu jaoks praktiliselt võimatu ülesanne teleka sisselülitamine. Mul endal pole kodus telekat, ma pole telekat vaadanud 14 aastat. Aga aeg-ajalt reisides, hotellitubades või sõprade juures olles, olen sattunud olukorda, kus mõtlen, et paneks teleka käima.
Ma ei oska seda teha. Pulte on tavaliselt neli-viis ja nuppe nende peal on kokku üle saja. Mul ei õnnestu see! Aga teemad, mille ma siin artiklis välja toon, on minu jaoks imelihtsad ja loogilised.

Seega, miks on poliitikud niivõrd lollid? Kas nad on tõesti kilplased?
Jah, on küll. Vähemalt mingi osa neist on konkreetselt kilplased ja robotid. Siis on ka väike protsent “proffe”, kes teevad seda kõike isikliku heaolu nimel. Nad naudivad teiste alavääristamist ja tunnevad end kõvade meestena, kui saavad elada kui parasiidid.
Aga see on vajalik.
Hädavajalik!
Sest endiselt leidub inimesi, kes ei suvatse üles ärgata.
Ükskõik, kui raskeks ja kalliks meie elu tehakse, ükskõik, mis keelde ja seadusi meile peale surutakse, ükskõik, kui palju meie tervist ja keskkonda mürgitatakse, ükskõik, kui palju pettusi poliitikutelt ilmsiks tuleb, LEIDUB ENDISELT INIMESI, KES EI SOOVI ÜLES ÄRGATA!

Just sellepärast peavadki poliitikud veel rohkem lolli mängima ja rahvast petma. Sest on olemas selline asi nagu vaba tahe. Kui poliitikud tuleksid täna kapist välja ja tunnistaksid kõik patud üles, oleks suur osa rahvast oma elukooli “eksamitel” läbi kukkunud.

Meie hinged on tulnud siia planeedile arenema ja õppima. Ja kahjuks või õnneks ei saa keegi teiste koolitööd tema eest ära teha. Sellepärast peab see loll mäng veel veidi aega edasi minema, sest kõik inimesed ei ole veel üles ärganud.

Tänaseks on välja kujunenud olukord, kus ärkvelolijad selliste veebisaitide ja dokfilmidega ning samal ajal poliitikud oma debiilsete sõnavõttude ja lõputu demagoogiaga ühtmoodi äratavad magavat lambakarja. Sellepärast andsin ma “Ulmefilmi” auhinna ka president Ilvesele, see on siiras tänuavaldus. Ma isiklikult ei tunne mitte ühtegi inimest, kes endiselt usaldaks meie presidenti või valitsust.
Meil on veel palju tööd vaja teha.

Eesti valitsusel ja samas ka kõikidel teistel valitsustel puudub igasugune plaan mis tahes probleemi likvideerimiseks. Suurim probleem terves maailmas on vaesus.
Tänase majandussüsteemiga ei ole võimalik seda probleemi likvideerida.
Ja kõik valitsused mängivad seda mängu kaasa, teevad head nägu, teevad uusi seadusi ja rahvas jääb üha enam vaesemaks.
Erandiks on Island, kus rahvas sai jälile, et valitsus töötab maailmapankurite heaks. Selle tulemusena löödi kõik pankurid riigist välja, korrumpeerunud valitsus samuti.
Tänaseks on isegi FBI-l keelatud Islandil tegutseda.
Sellest massimeedias ei räägita.

See kõik on juba nii absurdne, et minu meelest pole imelik Eesti Valitsuse käest raha küsida uudisteportaali Telegram rahastamiseks. Meil on vaja raha, et saaksime veel töötajaid juurde võtta ja arveid tasuda. Et www.telegram.ee oleks kõige kõvem sait Eestis.

Seega, Eesti Valitsus, see on teie enda huvides, kui te meid rahastaksite.

Pange selgitusse ükskõik mida, meie raamatupidaja ajab bilansi ükskõik kuidas korda.

Võite tuua sularahas musta raha ka – meil vahet pole.

Telegram OÜ
SEB: 10220214731223

või

Ulmefilm MTÜ
SEB: 10220212954222

 

Thanx
Hando

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt