Linnavalitsus otsustas: Kalamajast saab Leivasupi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2017 kell 17:43IMG_1114Täna hommikul avaldati järgmine teade:

 

Lugupeetud tallinlased!

Teatame, et eilsel erakorralisel Tallinna Linnavalitsuse istungil võeti ühehäälselt vastu otsus muuta Kalamaja piirkonna nimi ümber Leivasupiks. Kalamajale uue nime leidmine on olnud meil päevakorras juba mitu kuud, sest teatavasti üha rohkem inimesi on hakanud taimetoitlasteks ning Tallinna Linnavalitsus on alati avatud innovatiivsusele ja muutustele. Seega kuulutasime aasta algul välja Kalamajale uue nime leidmise konkursi, sest olgem ausad, kala ju ei ela majas vaid ikkagi vees. Uue nime tingimuseks oli, et nimi peab olema hea kõlaga, kergelt nostalgiline ja ei tohiks riivata kellegi tõekspidamisi. Konkursile laekus üle 200 erineva nime variandi, nende seas mitmeid potensiaalseid hitt nimesid, kuid viimases voorus tegi Leivasupi kõigile ära ning osutuski võitjaks. Leiame, et Leivasupi on ideaalne ja vääriline nimi Tallinna ühele vanimale linnaosale.

 

Linnavalitsus

 

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf postitas öö hakul pärast koosoleku lõppu oma Twitteris: “Hüvasti Kalamaja, tere tulemast Leivasupi!”

kallek

Tallinna endine linnapea Edgar Savisaar kirjutas oma Facebookis: “Hipsterid ei söö enam nii palju kala ja on hakanud veganiteks, loomaõiguslased soovivad selle jama ära lõpetada, sest mis kala see ikka majas elab? Tehtud!”

savisaar

 

“Tallinn kasvab ja linn areneb, inimeste harjumused muutuvad ja samuti ka trendid. Mina võtan Leivasupi omaks,” sõnas anonüümseks jääda sooviv tuntud hipster.

 

Allikad: Linnavalitsuse pressiteade, Twitter, Facebook

Foto: Telegram

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt