Inspireeriv video: fitness-juutuuber Martin Lapin kummutab trenni- ja dieedimüüte

2. detsember 2019 kell 23:08Youtube´is trennisisu tootev 22-aastane Martin Lapin, kes on osalenud ka Eesti Meistrivõistlustelt kulturismis ja fitnessis, kummutab allolevas videos “Valed arusaamad vormisolemisest” mitmeid treening- ja toitumismüüte. 

 

Ta räägib sellest, kuidas need “30-päevaga vormi” videod on täielik nonsenss ja nendib, et vormis kõhulihaste saladus on hoopiski toitumine.

“Ja mis ajast sai trennist selline asi, et sa pead teiste jaoks hea välja nägema,” küsib Lapin, lisades: “Sellest, et sul on hea rinnalihas ja kõhulihas, naistele ei piisa. Naised tahavad, et sa oleksid normaalne inimene ka, et sa oskaksid rääkida…”

Lisaks imestab ta, et tervisespordist on saanud justkui tippsport, kuid erinevalt profisportlastest ei oska tervisesportlased tihti endale piisavalt puhkust anda ja rikuvad nii oma keha ja vaimu.

Lõpetuseks paljastab ta, kui palju võttis tal aega pidevat treenimist, et saavutada oma tippvormi (vihje  – see ei olnud 30 päeva).

 

Allikas: Martin Lapini Youtube

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt