Agenda 21 vari: Mississippi osariigi poliitikute kahtlased surmad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. aprill 2013 kell 16:35mississippi_flag_map_post_cards-rdda08cd4a2fc41fcadb99151cad6913d_vgbaq_8byvr_512

Viimasel paaril kuul on surnud viis Mississippi osariigi esindajat ja poliitik Jessica Upshaw hiljutine kahtlane enesetapp on tekitanud küsimuse, kas neil surmadel on sarnane muster BP naftalekkega seostatud salapäraste surmajuhtumitega, kirjutab uudisteportaal Before It’s News.

 

Daily Mail kirjutab, et Mississippi võimud uurivad osariigi rahvaesindaja Jessica Upshaw väidetavat enesetappu. Naise surnukeha leiti tema endise kolleegi kodust Mendenhalli linnas, mis asub ligi 180 km kaugusel Upshaw kodulinnast Diamondheadist. Surma põhjuseks oli kuulihaav peas, mis kohaliku kohtuarsti sõnul viitab enesetapule. Kuna aga Upshaw on juba viies Mississippi osariigi seaduseandja, kes on viimastel kuudel surnud, tekitab see kahtlusi.

Jessica Upshaw oli Vabariikliku Partei esindaja Mississippi osariigi esinduskojas, olles looduskaitse ja veeressursside komisjoni (Conservation and Water Resources Committee) esimees. Liikumise „Peatage Agenda 21“ veebilehel kirjutatakse, et komisjonile edastati selle aasta 20. veebruaril Agenda 21 vastane eelnõu House Bill 801 , mille oli kinnitanud samuti vabariiklasest rahvaesindaja Becky Currie. Kõnealune eelnõu, mis oli koostatud vastukaaluks Agenda 21 resolutsioonile ja mille Vabariiklaste Rahvuskomitee (Republican National Committee) oli 13. jaanuaril ühehäälselt vastu võtnud, lükati aga 6. märtsil ilma seda menetlusse võtmata tagasi.

Kui Upshowlt aru päriti, miks ta ei lasknud asjakohast eelnõu hääletusele, vastanud ta, et selleks polnud lihtsalt õige aeg. Agenda 21 vastaste arvates ületas Upshaw oma võimupiire ning selle asemel, et talle esitatud dokumente laiemalt tutvustada, jättis ta rahvaesindajad ilma võimalusest kaitsta osariiki Agenda 21 üha kasvava surve eest.

Kuna Mehhiko laht kuulub Mississippi osariigi piirkonda, tekib küsimus, kas Upshaw ja teiste rahvaesindajate hiljutistel surmadel on seos ka British Petroleumi naftalekke ja seda saatvate salapäraste surmadega . Before It’s Newsi reporter leiab, et asjaolu, et juba viis saadikut ühest osariigist on nii lühikese ajavahemiku jooksul surnud, on kahtlane. Mis toimub? Kas on koostatud Agenda 21 must nimekiri? Kas Upshaw ajas valitsusel harja punaseks sellega, et tiris Agenda 21 ümber toimuva kõrgendatud tähelepanu alla?

Neile, kes pole teadlikud sellest, millist rolli Agenda 21 mängib tänapäeva Ameerikas, pakub uudisteportaal Before It’s News vaatamiseks Red Ice Creationsi videot, mille sõnum on, et „ÜRO Agenda 21 on Uue Maailmakorra ettevalmistamise karkass“.

 

Allikad: Before It’s News 1, Before It’s News 2, Daily Mail, Stop Agenda 21, Wake Up World

 

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt