Bilderberg 2013 toimub hoopis Londoni lähistel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. aprill 2013 kell 19:12bilderberg-1

Bilderbergi spetsialist, veteranajakirjanik Jim Tucker on saanud andmeid, et salaühing plaanib sel aastal oma kohtumise korraldada ligi 65 kilomeetri kaugusel Londonist, mis lükkab ümber eelmised “luureandmed“, et kokkutulek toimub teist aastat järjest Virginia osariigis Chantillys.

 

“Bilderbergi kohtumise paiga väljaselgitamisel on ilmnenud uus võimalus, et see korraldatakse 6.–9. juunil Londoni lähistel,” teatas Tucker. Bilderbergi grupi kohtumise, kuhu kutsutakse igal aastal 120 planeedi mõjukaimat isikut, paiga paljastamine on saanud põnevaks äraarvamismänguks aktivistidele ja ajakirjanikele, kes sageli nuhivad õige paiga välja vaid paar nädalat enne salakohtumise toimumist.

Bilderbergi organisatsioon omakorda armastab ajakirjanikke õrritada valesöödaga, et kohtumiste vastu protestijaid õige koha suhtes eksiteele viia. Nüüd selgub, et viimased andmed kohtumise toimumisest Ühendriikides on võinud osutuda ebatõeseks.

Kuigi Tucker arvates on siiani võimalik, et kohtumine võib toimuda algusega 21. juunil Chantillys Westfields Marriotti hotellis, on hotelli veebilehe andmeil sinna ikkagi võimalik vabu tube broneerida (varem kirjutati, et kogu Westfieldsi hotell on nendeks päevadeks broneeritud). Kui kohtumine toimuks Suurbritannias, siis pööraksid sellele tähelepanu nii uudishimulik meedia kui protestijad, keda sündmus hulgaliselt kohale meelitaks. USA vagur korporatiivne ajakirjandus näeks saladuse hoidmisega palju rohkem vaeva.

 

Viimati toimus Bilderbergi kohtumine Ühendkuningriikides 1998. aastal Šotimaal Turnberry hotellis. Inglismaal peeti viimane kohtumine aastal 1977 Paramount Imperiali hotellis Torquay linnas.

Konverents tekitab avalikkuse ja meedia hulgas igal aastal aina suuremat huvi, kutsudes kohale ka üha arvukamalt protestijaid. Ametlik meedia aga teeb siiani näo, et 120 maailma mõjukamat persooni lendab kolmeks päevaks ühte paika kokku vaid selleks, et niisama juttu puhuda ja golfi mängida, pööramata erilist tähelepanu asjaolule, et neil kohtumistel on otsene mõju maailmapoliitikale.

Näiteks aastal 2010 tunnistas NATO eelmine peasekretär ja Bilderbergi liige Willy Claes, et Bilderbergi osalised said mandaadi rakendada seal vastu võetud otsuseid iga-aastasel energiatõhususe konverentsil.

Aastal 2009 kiitles Bilderbergi grupi eesistuja Étienne Davignonaga sellega, et ühisraha euro on Bilderbergi grupi vaimusünnitis.

Selle aasta veebruaris esitas Itaalia jurist Alfonso Luigi Marra Rooma riigiprokuratuurile taotluse uurida Bilderbergi grupi ebaseaduslikku tegevust selles osas, kas maailmaeliidi 2011. aasta kohtumine Šveitsis viis Mario Monti valimiseni Itaalia peaministriks.

 

Allikad: Infowars, American Free Press, Infowars 2

 

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt