Austraalia ülisuure liigsuremuse taga on ametlikult Covid, kuigi statistika näitab muud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. märts 2023 kell 19:15Foto: Freepik / natanaelginting 

Hoolimata kõigest, mida me teame COVID-süstide ebaefektiivsuse ja terviseohtude kohta, soovitab Eesti immunoprofülaktika ekspertkomisjon endiselt koroona vastu vaktsineerida. Kõikjal Euroopas ja ka mujal maailmas näitab statistika liigsuremust ning näiteks Austraalias on suurim liigsuremus viimase 80 aasta jooksul ja Uus-Meremaal suurim suremus pärast Hispaania grippi.

 

Ametnikud ei tunnista avalikult tõenäolist põhjust, kuid vaktsineerimissoovituste, eriti tõhustusdooside osas tehtud muudatused näitavad selgelt Covidi vaktsiinide vaikset tagasikäiku.

Austraalia Immuniseerimise Tehnilise Nõuanderühma (ATAGI) viimased tõhustusdooside nõuanded soovitavad uusi annuseid ainult üle 65-aastastele ja riskirühmadele, soovitades samal ajal lapsi mitte vaktsineerida. (Ka Eestis soovitatakse vaktsineerida 5–17aastaste vanusegrupid üksnes riskirühma kuuluvaid lapsi – toim.)

 

Lääne-Austraalia tervishoiuministeeriumi ohutusseire andmed näitasid aga, et COVID-i süstide järel on kõrvaltoimete oht 24 korda suurem kui kõikidel teistel teadaolevatel vaktsiinidel.

 

Austraalia Tervishoiuministeerium möönis: „Noorukitel ja noorematel täiskasvanutel on madalam raske COVID-19 risk ja suhteliselt suurem müokardiidi risk pärast vaktsineerimist.“

Associated Pressi faktikontroll on jõudnud järeldusele, et surmajuhtumite kasv peab olema tingitud COVID-ist endast. Ent tekib küsimus, kuidas võisid austraallased kogeda peaaegu kõiki oma COVID-i surmajuhtumeid PÄRAST “vaktsiini“ ja “revaktsineerimist“?

Meile kõigile öeldi, et vaktsiin ise on väidetavalt 95% efektiivne haiglaravi ja surmajuhtumite vastu, kui mitte haiguse edasikandumise vastu. Kuid eelretsenseeritud uuringu hinnangul oli Austraalias liigsuremus 2021. aastal seitse korda suurem kui nn vaktsiinipandeemia-eelsel aastal 2020 ja hoomamatult suurem kui 2022. aastal. Kontrollige.

 

Huvitav tähelepanek on see, et 2022. aastal kõige rängemini liigsuremuse käes kannatada saanud riigid olid just kõige “vaktsineeritumad“ riigid. Siin on kumulatiivsed surmad miljoni inimese kohta mandrite kaupa alates “vaktsiinide turuletoomise perioodist viimase 12 kuu jooksul:

Pange tähele liigsuremuse numbreid Euroopas ja Okeaanias, mis on kaks kõige “vaktsineeritumat“ piirkonda maailmas ning võrrelge COVIDi suremust “vaktsineerimise“ määraga:

Aafrika on ülejäänud maailma jaoks suurim kontrollrühm.

 

Loe kogu artiklit: Conservative Review (27.03.2023)

 

Tõlkis Revo Jaansoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt