Statistika: Saksamaa noored vaktsineeritud inimesed surevad kaks korda sagedamini

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2023 kell 15:53Foto: Pixabay / RobVanDerMeijden

Ametlikud aruanded näitavad, et murettekitav tendents, milleks on järsult suurenenud liigne suremus, jätkub. Nagu mitmel pool on teatatud, on seda nähtust paljudes riikides selgelt täheldatud alates vaktsineerimiskampaaniate algusest. Näiteks Saksamaal kaasneb sellega oodatava eluea märkimisväärne langus. Föderaalse statistikaameti viimase, 14. veebruaril 2023 avaldatud aruande kohaselt on liigne suremus Saksamaal nüüd ka jaanuaris märkimisväärne “13 protsenti ehk umbes 11 000 juhtumit kõrgem selle kuu keskmisest väärtusest (mediaan) aastatel 2019–2022.”

 

Tuleb märkida, et ka võrdlusperiood moonutab tulemust allapoole, sest kui võrdluseks oleks kasutanud aastaid enne koroonapettust või enne eksperimentaalsete geenitehnoloogia süstide kasutuselevõttu, oleks ootamatute surmade arvu väärtus palju suurem. Seega, vaktsiinisurmad aastatel 2021 ja 2022 vähendavad ülemäärast suremust.

 

Noorte suremus tekitab muret

Meditsiinitöötajate ühendus „Hippokratese vanne“ märgib hiljutises pressiteates, et liigne suremus mõjutab eelkõige vaktsineeritud noori:

Vaktsineeritud nooremad inimesed surevad peaaegu kaks korda sagedamini kui vaktsineerimata inimesed. See tõestab, et palju rohkem noori sureb vaktsineerimisse kui Covid-19sse! Vaktsineerimise kohustuslik säilitamine Saksa relvajõududes ja terviseametite vaktsineerimissoovitused on ebaeetilised ja tuleb viivitamatult lõpetada.

“Statista.de” pressiteates öeldakse: “2023. aasta esimesel kalendrinädalal (2. kuni 8. jaanuar) oli surmajuhtumite arv endiselt väga oluliselt kõrgem nelja eelmise aasta keskmisest väärtusest (+26% või + 5191 juhtumit).“

Euroopa suremusseire Euromomo väidab ka, et 2023. aasta jaanuari alguses määrati peaaegu kõigis Euroopa riikides vähemalt mõõdukas liigsuremus.

 

Allikas: ansage.org

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt