Saksamaa arstide ühendus kutsub üles taastama õiglust ja meditsiinieetikat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2023 kell 15:38Foto: Pixabay / AJEL

Meditsiinierialade ühendus “Hippokratese vanne” on Saksamaal tegutsev kõigi erialade arstide ühendus, mille eesmärk on meditsiinieetika taastamine. Oma avalikus kirjas valitsustele, tervishoiuministritele, Bundestagi liikmetele, kirikutele ja kõigile teistele huvitatud osapooltele osutab liit elanikkonda ähvardavale ohule ja kutsub üles viivitamatult lõpetama kõik niinimetatud vaktsiinide heakskiitmised.

 

Lisaks teevad arstid kampaaniat mõiste “vaktsineerimine” määratluse muutmise tühistamiseks, mis tegi selle petturliku rünnaku tervisele üldse võimalikuks ja on viinud miljonid inimesed eksiteele.

Samuti peavad nad vajalikuks klassifitseerida ja avalikult määrata RNA ja [DNA] vektori “vaktsiinid” geeniteraapiateks.

Isegi kui “Hippokratese vande” nõudmised on kõike muud kui uued, pole kunagi varem sellises ulatuses uudsete “vaktsiinide” ohtude eest hoiatatud. Kirjas tsiteeritakse mitmeid uuringuid, paljud neist on tehtud vaktsineerimiskampaania varases staadiumis, mis tõestavad “negatiivseid tõendeid”, st näitavad, et “vaktsineerimine” teeb rohkem kahju kui toob kasu. See oli juba ilmnenud heakskiitvate uuringutega, näiteks sõltumatute teadlaste 2022. aasta augustis ajakirjas British Medical Journal avaldatud uuringuga.

 

Keskmine oodatav eluiga Saksamaal vähenes 0,67 aasta võrra

Viidates „Ulf Lorré“ analüüsile, mille ta viis läbi Destatise andmete põhjal, viitab “Hippokratese vanne” oodatava eluea 0,67-aastasele langusele. Pärast 2000-ndatel toimunud tõusu 79. aastalt peaaegu 82 aastani on eluiga nüüd hakanud taas langema:

Selle oodatava eluea äärmusliku languse otsustava tegurina on arstid tuvastanud oluliselt suurenenud ülemäärase suremuse, eriti alla 60-aastaste vanuserühmas. Alates vaktsineerimiskampaania algusest 2021. aasta alguses on ainuüksi Saksamaal ootamatult surnud ligi 12 000 noort rohkem, kui statistiliselt oleks eeldanud. Kõigis vanuserühmades suri ootamatult kokku 27 000 Saksamaa kodanikku (reitschuster.de). Jällegi, viidates Ulf Lorré hinnangule, ilmneb järgmine pilt:

Graafik näitab, et esiteks on ülemäärane suremus Saksamaal järk-järgult tõusnud ja teiseks, et need tasemed esinesid väga konkreetsetel aegadel. Seevastu “pandeemia-aastal 2020” oli liigsuremus vaid marginaalne. Järsule tõusule alates 2021. aasta algusest näevad arstid seetõttu ainult usutavat selgitust, mistõttu nad nõuavad Bundeswehri [Saksamaa Liitvabariigi relvajõud] sõdurite vaktsineerimise viivitamatut peatamist ja vaktsineerimiskohustuse lõpetamist.

 

Kas haavatavate rühmade kaitse toimis?

Kui “vaktsineerimine” on noorematele osutunud patogeenist endast palju ohtlikumaks, siis loodetavasti on geeniteraapiad vähemalt eakatele midagi toonud? Lõppude lõpuks pidid Saksamaa meetmed (ja ka mujal Euroopas – toim) algselt olema “haavatavate rühmade” kaitsmine. Kuid ka siin on “Hippokratese vandel” ametlikest uuringutest erinevad leiud. See lubatud kaitse on samuti tagasilöögi andnud.

Ainuüksi 2022. aastal, eriti pärast kolmandat ja neljandat vaktsineerimist, oli selles rühmas liigsuremus 62 000 täiendavat surmajuhtumit. Arstide Liidu sõnul on kolleegidelt teateid „massilistest surmajuhtumitest hooldusasutustes pärast teist, kolmandat ja neljandat vaktsineerimist“.

Lisaks liigsuremusele on vaktsineerimiskampaania Saksamaal ja kogu maailmas toonud arstide sõnul kaasa ka sündimuse olulise languse. Reitschuster.de on sellest arengust ka varem mitu korda kirjutanud. “Hippokratese vanne” paneb selle languse 11,5 protsendile ja näeb ajalist seost vaktsineerimiskampaania algusega.

 

Ühendus nõuab uurimiskomisjoni loomist

Kuigi nn alternatiivmeedia on hoiatanud mittetoimivate meetmete ja eriti “vaktsineerimise” eest alates “pandeemia” algusest ning lubanud ka kriitilistel ekspertidel oma sõna sekka öelda, on poliitikas kõiki hoiatussignaale ignoreeritud.

“Hippokratese vanne” esitab seetõttu järgmised küsimused: Miks Stiko [Saksa Kochi Instituudi [18-liikmeline] alaline vaktsineerimiskomitee], RKI [Saksa Robert Kochi Instituut] ja PEI [Saksa Paul-Ehrlich-Instituut] või tervishoiuminister ise ohtude eest ei hoiatanud? Miks jätkati vaktsineerimist ja kohustuslikku vaktsineerimist tervishoius kuni 2022. aasta lõpuni? Kas rahvas saab neid institutsioone ja tervishoiuministrit tõesti usaldada?

Oma [11. veebruari] avaliku kirja lõpus nõuavad arstid uurimiskomisjoni loomist, et uurida „manipuleerimist, riskisignaalide edastamata jätmist ja valesid lubadusi vaktsiinide toimeviisi ja väidetava ohutuse kohta“. Juhul kui üksikud vastutavad isikud on ilmselgelt süüdi olnud, nõuab liit „karme vanglakaristusi“ ja õigustab neid järgmiselt: „Siiani on surmaandmete professionaalse andmeanalüüsi kohaselt ainuüksi Saksamaal nende geeniteraapiate tagajärjel surnud üle 100 000 inimese 2021. [aastal] ja 2022. aastal.“

 

Toimetas Revo Jaansoo

 

Allikas: reitschuster.deKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt