Pankurite enesetapud jätkuvad: pariislanna hüppas alla 14. korruselt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. aprill 2014 kell 11:33Office building on a background of the blue skyOleme varem kirjutanud finantsmaailmas toimuvatest enesetappudest, mille asjaolud pole täpselt teada. Nüüdseks on sinna kurba nimekirja lisandunud ka naispankur. Kuigi on selge, et selles valdkonnas töötavatel inimestel on stressi- ja vastutusrohke töö, mis võib viia depressiooni ning enesetapuni, tekitavad üksteisele järgnevad kahtlaste asjaoludega suitsiidid omajagu küsimusi.

 

Kolmeteistkümnes enesetapu sooritanud pankur oli 52-aastane Lydia (uudistes ei öelda naise perekonnanime), kes töötas Pariisis asuvas Prantsuse pangas Bred-Banque Populaire. Naine  oli tunnistajate sõnul osalenud 22. aprilli hommikul koosolekul, kus ta olevat ülemustelt nõudnud vastuseid avalikustamata küsimustele ning seetõttu sattunud ka teravasse vaidlusesse. Natuke enne kella 10-t läks ta pangahoone 14. korrusele ja hüppas aknast alla.

Panga pressiesindaja on aga ajakirjanikele väitnud, et mingeid tööalaseid vaidlusi naisel sel päeval ei olnud ning rõhutab, et Lydia oli käinud oma isiklike probleemide tõttu juba aastaid teraapias. Juhtum on tunnistatud enesetapuks ja seda rohkem edasi ei uurita.

Väidetavalt sai Lydia oma kolleegidega väga hästi läbi ning kuigi teda iseloomustati kui üsna kinnist inimest, oli ta hinnatud töötaja. Pank on korraldanud oma töötajatele psühholoogilise abi ja nõustamise, et aidata neil tulla toime kaastöötaja traagilise surmaga.

 

Allikad: International Business Times, Zero Hedge, Examiner

Foto: fipromer.fr

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt