Roger Stone: Lyndon Johnson oli Kennedy mõrvaga seotud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. mai 2013 kell 16:34 

Legendaarne vabariiklane Roger Stone väidab oma uues raamatus, et Kennedy mõrva organiseeris tema järglane Lyndon Johnson. Samuti suhtlesid temast omakorda järgmine president Richard Nixon ja Johnson Kennedy väidetava mõrvari Lee Harvey Oswaldi tapja Jack Rubyga. Seda aga ammu enne, kui viimane Oswaldi Dallase politsei peakorteri keldris 1963. aastal tappis. Selle kõige kohta on raamatu autoril olemas dokumendid.

 

Mees väidab ka, et Johnson vastutas Kennedy Dallases sõitnud autokolonni eest, nõudes, et see läbiks Dealey Plazat 22. novembril 1963, kui Oswald ametlikel andmetel Kennedyt tulistas.

Stone, kes töötas nii Nixoni valimiskampaania meeskonnas kui ka tema administratsioonis, väidab raamatus, et tolleaegne kongressman Johnson instrueeris kongressman Nixonit, et see palkaks Ruby esindajatekotta 1947. aastal.

“Nixon tundis Jack Rubyt ning palkas ta… Lyndon Johnsoni palvel. Äsja avaldatud dokumendid tõestavad seda,“ kirjutab Stone oma raamatus “The Man Who Killed Kennedy – The Case Against LBJ“ (“Mees, kes tappis Kennedy – argumendid LBJ vastu“).

Jack Ruby ehk Jacob Leon Rubenstein suri 1967. aastal, mõned aastad pärast Oswaldi tapmist.

 

 

 

Allikad: Daily Caller, Stone Zone

Fotod: wellesley.edu, harvard.edu

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt