Endine julgeolekuagent kahtlustab USA valitsust vandenõuteoreetiku surmas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2013 kell 13:54 

 

Philip Marshall (54) oli pensionile läinud endine piloot, kelle sulest ilmus mitu 9/11 sündmustele pühendatud raamatut. Veebruari alguses leiti Philip ja tema kaks teismelist last Marshallide Californias asuvast kodust surnuna. Ametliku versiooni kohaselt oli tegemist mõrv-enesetapuga.

 

Esimesi spekulatsioone Philip Marshalli surma tegelike asjaolude kohta ei tulnud kaua oodata. Eelmisel nädalal avaldas oma arvamust ka endine rahvusliku julgeolekuagentuuri (NSA) ohvitser Wayne Madsen, kes ütleb, et ta on sada protsenti kindel, et Marshalli mõrv oli tellimustöö. Tapmise põhjuseks peab ta infot, mida Marshall järgmisena avaldada plaanis.

Teada on, et Marshall töötas uue raamatu kallal ja avaldas sõbrale, et selle sisu on šokeeriv. Madseni arvates ei pruukinud Marshall tingimata seekord 9/11 teemat lahata, sest ta oli minevikus kokku puutunud ka teiste valgustkartvate juhtumitega.

Nimelt tundis Marshall hästi Barry Seali, kes omakorda oli olnud seotud CIA salajase operatsiooniga (Operation 40) ning hiljem teinud võimudega koostööd Colombia narkokartelli kukutamiseks. Barry Seal tapeti vahetult pärast seda, kui ta oli pööranud tema vastased kohtusüüdistused oma advokaadi Richard Ben-Veniste vastu, kes aastaid hiljem töötas 9/11 uurimiskomisjoni juures.

Ka Seali väidetavate narkokuritegude kohtuasja menetlenud kohtunikku on kahtlustatud sidemetes maffia ja New Orleans’i Marcello perekonnaga, kelle juurest viivad niidid nii Martin Luther Kingi kui ka John F. Kennedy mõrvadeni.

 

Täispikk intervjuu Wayne Madseniga: The Intel Hub

Tunnipikkust videot Philip Marshalli uurimiskokkuvõttest 9/11 teemal vaata siit.

Wikipedia artiklit Barry Sealist loe siit.

Wikipedia artiklit Marcello maffiaperekonnast saad lugeda siit.

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt