Saksa tervishoiuminister: Saksamaal u 19 200 COVID-süstide ohvrit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. märts 2023 kell 18:03Foto: Wikimedia Commons / Martin Kraft 

Koroonaterroristist Saksamaa Liitvabariigi tervishoiuminister Karl Lauterbach astub nüüd ootamatult üles inimsusevastaste kuritegude valgustajana. Lauterbach väidab, et talle on teada ca 19 200 mRNA- ja DNA geeniteraapia manustamise ohvrit.

 

12. märtsil 2023 tehtud intervjuus jäi kõlama, nagu väljendaks Lauterbach kaastunnet nende inimeste saatuse suhtes, kes peavad nüüd vaktsiinikahjudega elama.

 

Tähelepanu saanud raport

Intervjuu põhjuseks oli 8. märtsil 2023 ZDF-i aruanne pealkirjaga „Tervisekahjud ja õigusvaidlus: kuidas mõjutatud isikud võitlevad pärast koroonavaktsiini“. See raport on Saksamaal saanud palju tähelepanu, sest Lauterbach oli mees, kes võttis mitu korda sõna üldise vaktsineerimiskohustuse eest.

Ja nii võisid ohvrid või nende lähedased intervjuu ajal imestusest silmi hõõruda, sest Lauterbach esitles end ühtäkki COVID-i vaktsineerimisest põhjustatud vaktsiinikahjustuste valgustaja ja „uurijana“. Ja ta kutsus farmaatsiafirmasid kulusid jagama. Lauterbach tunnistas intervjuus ootamatult COVID-i geeniteraapia tõsistest tervisekahjustustest. Ta selgitas otse, et teadis vaktsiinikahjustuste numbreid „kogu aeg“.

Iga saatus on täiesti masendav, alustas tervishoiuminister, öeldes, et tal on nendest inimestest väga kahju. 

 

Lauterbachi andmetel on Saksamaal ca 19 200 COVID-19 süstide tõsist tervisekahjustust

 Lauterbach väitis intervjuus, et tõsiseid vaktsiinikahjustusi on Saksamaal suurusjärgus üks 10 000. vaktsineerimise kohta. Tervishoiuministri sõnul pole see “nii tavaline”. Vaktsineerimiskeskustesse, mobiilsetesse vaktsineerimismeeskondadesse, arstipraksistesse, ettevõtete arstidele ja apteekidele toimetati 10. kalendrinädala lõpuks 12. märtsil 2023 kokku ligikaudu 224 miljonit viaalidoosi. 85,8% nendest annustest olid manustatud isikutele 12. märtsiks 2023. See vastab ligikaudu 192 miljonile üksikannusele.

Kuna terviseminister eeldab tõsist kahjustust iga manustamise kohta, siis 10 000-st juhtumist oleks see ligikaudu 19 200 inimest, kes kannataksid tõsiste tervisekahjustuste all. See on kõike muud kui „mitte nii tavaline“. Tuleb selgesõnaliselt märkida, et Lauterbach räägib ühes intervjuus tõsistest tervisekahjustustest.

Aga üldiselt oli terviseministri sõnul COVID-19 vaktsiinide hankimine igati õige. See kaitseb tema väitel väga tõsiste haiguste eest ja vähendaks ka pika COVID-i riski. Seni pole ta suutnud selle väite kohta ühtegi empiirilist tõendit esitada.

Lõppkokkuvõttes saavad kannatanud hüvitised, mis ei kata igakuiseid ravikulusid. See paneb kannatanutele suure koormuse.

Kui nüüd tahetakse saada hüvitist tekkinud tervisekahjude eest, saab selgeks, miks ei pruugi riigil olla suurenenud huvi kahjude tunnustamise vastu. Tänu erakorralisele vastutuse võtmisele farmaatsiakonsernide ees on ohver nüüd potentsiaalne kaebaja riigivastases kohtumenetluses, kes võib esitada kohutavaid kahjunõudeid. 

 

Mida intervjuu Lauterbachi kohta ütleb?

Kui ta tervishoiuministrina teadis selles dimensioonis kaasnevaid riske ja märkimisväärseid kahjusid, siis oli tema poolt vähemalt ränk hooletus pressida elanikonnale peale koroonapassi mandaati ja juurutada valdkondlikku geeniteraapiat. Lauterbach seadis oma väidete ja valedega ohtu paljusid inimesi.

 

Mis on aga selle intervjuu tegelik skandaal?

Kriitikud ja palju lugenud inimesed on juba pikka aega teadnud, et COVID-i mittefarmatseutiliste piirangute ja farmatseutiliste sekkumiste kahjustused on suurim rahuaja humanitaarkatastroof.

Ja nüüd tunnistab Lauterbach avalikult, et teadis tema otsuste tagajärjel vigastusi saanud isikute arvu.

Küsimus on nüüd selles, kas intervjuu eesmärk on valmistada suureks hulgaks COVID-19 süstide vigastuste ja surmade laineteks? See oleks šokeeriv, kuid kahjuks ei saa seda enam välistada.

 

Koostas Revo Jaansoo

 

Allikad: zdf.de, tichyseinblick.de

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt