Saksamaal algavad kohtuprotsessid Pfizeri ja Moderna vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. veebruar 2023 kell 18:06Foto: Pixabay / vjohns1580

Düsseldorfi juristi Tobias Ulbrichi büroosse on praeguseks laekunud ligi 1500 päringut vaktsiinikahjude kohtuasja algatamise kohta: muu hulgas “337 närvisüsteemi talitlushäirete tõttu, 316 autoimmuunhaiguste tõttu, 274 südame rütmihäirete tõttu”…  Ta võtab vastu vaid kliente, kus vaktsineerimise ja haiguse vahel on tuvastatud seos ja praegu on sõelale jäänud umbes 600 juhtumit ning ta on esitanud 100 vaktsineerimiskahjustuse tõttu tekkinud kahjuhüvitamise hagi, millest enamik on Biontechi ja Moderna vastu. Ta pole ainus advokaat Saksamaal, kes valmistub lahinguks, märtsis algavad esimesed kohtuprotsessid. 

 

On selge, et nn “vaktsineerimine” peaks olema tõhus ja täiesti kõrvalmõjudeta. Koroonaplaandeemia ajal uskusid miljonid pahaaimamatud kodanikud “ekspertide” ja valitsuse sõnumit ohututest süstidest. Ent Paul Ehrlichi Instituut (PEI) on saanud teateid enam kui 333 000 juhtumist Saksamaal, kus “vaktsineerimise kõrvalmõjud ületavad tavapärase taseme”.

 

Arstid, tervisekindlustusseltsid jt on esimesed pidurid

Teatamata juhtumite arv on aga tõenäoliselt oluliselt suurem, eelkõige seetõttu, et tee aruandeni, rääkimata vaktsineerimiskahjustuste tuvastamisest, on pikk ja keeruline. Patsientide protseduur järgib alati sama mustrit: pärast perearsti ja teiste eriarstidega konsulteerimist ei ole harvad juhud, kui tulemuseks on väidetav “psühhosomaatiline häire”.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt