David Wilcock: iidsed tulnukad ja spirituaalne evolutsioon

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. märts 2015 kell 20:50Veebruaris 2015 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu uurija, õppejõud, kirjanik ja filmitegija David Wilcock, kes rääkis muistsetest tsivilisatsioonidest, salajasest kosmoseprogrammist ja teadlikkuse arengust. Ta on raamatu “The Reincarnation of Edgar Cayce“ kaasautor ning kirjutanud kaks bestsellerit – “The Source Field Investigations” ja “The Synchronicity Key”. Wilcockil on GaiamTV-s ka oma telesaated “Wisdom teachings ning “Disclosure.

 

Kas inimesed tunnevad Teid ikka veel ära ja räägivad teie sarnasusest kuulsa USA meediumi Edgar Cayce’iga?

Jah, see märk on mul küljes. Ma ei saa seda eirata: sarnasust on kinnitanud politsei, kohtuekspertiis, portreekunstnikud, hambaarstid jne. Meil on ka ühesugune astroloogiline seis; kaks sõltumatut astroloogi uurisid planeetide seise ning selgus, et 127-aastasel ajaperioodil oli ainult üks päev, kui taevakehad olid samamoodi joondunud – minu sünnipäeval. Nad oskasid seda öelda isegi tunniajase täpsusega. Olen vaadanud Edgar Cayce’i fotopärandit ning tuvastanud sarnasuse enda ja tema lähikondsete vahel enam kui kuue inimesega. Reinkarnatsioon on väga oluline vaatenurk meie elust. Ajalugu kordub tsüklitena ning me teame, mis hakkab toimuma enne, kui oleme sündinud.

 

Mis tekitab sellise sünkroonsuse?

Arvan, et vastus peitub multidimensionaalses identiteedis. Kõik esoteerilised materjalid, iidsed õpetused ja maailma religioonid ütlevad, et on olemas vaid üks olemus ning universum koosneb teadlikkusest, mis on tühi ja vormitu. Tiibeti mungad mediteerivad selles tühjuses ja ütlevad, et see on meie ja kõigi meid ümbritsevate ilmingute olemise tõelisus.

Nähtavasti piisavalt kaua mediteerides võid aktiveerida oma vikerkaarekeha, kus sa ei vaja enam oma füüsilist vormi ning taasühined oma kõrgema minaga. Tiibetis ja Hiinas on dokumenteeritud ainuüksi 160 000 sellist ülestõusmise juhtumit. Paljudel meist võtab see aega mitmeid miljoneid aastaid ja kehastusi, et jõuda tasemele, kus iga mõte on armastus. Sellel teel on abiks teejuhid, kes on tulevikuversioonid meist endist. Nad lühendavad meie “jalavaeva“, kuid jätavad alles teatud punktid, mida peame läbima.

 

Sa oled öelnud, et Saturni rõngad ei ole alati seal olnud.

Jah, kõrgelt arenenud tsivilisatsioonid on jätnud oma jäljed Kuule ja teistele taevakehadele, sealjuures Saturni rõngad pidid olema üks huvitavamaid kohti, mida külastada. Mu siseinformaatorid, kes on näidanud mulle oma sõjaväetoimikuid, sõjaväekohustustest vabastamise pabereid jne, on öelnud, et meil on juba ammu olemas tehnoloogia avakosmose uurimiseks. Üks nendest näitas mulle isegi sadu lehekülgi pikka arengukava suurest maa-alusest rajatisest, mille ehitamine maksaks miljoneid dollareid. Olen näinud pilte Marsil olevatest hoonetest, kus kõik viited olid saksa keeles.

Salajase kosmoseprogrammi vilepuhujad on rääkinud, et Saturni ringid olid algselt klaasi sarnasest materjalist elamukompleks, mida võidi kasutada ka galaktilise relvana planeetide hävitamiseks. Ruumid olid tohutult suured, 20–30-meetristele olenditele mõeldud, kuid nende vaenlased lasid ehitise õhku ning nendest tükkidest moodustasidki Saturni ringid. Hiiglaste rass, keda kutsutakse progenitoriteks, oli vanglakoloonia järeltulijad, kes pagendati meie Päikesesüsteemi miljoneid aastaid tagasi. Pärast oma koduplaneedi Tiamati kaotamist tulid nad kosmoselaevaga “Kuu“ Maale, mis oli nende jaoks justkui võõrutusravi kliinik oma sõjalise käitumise muutmiseks. Selle õhulaeva sees on sarnane keskkond Maaga ning nemad ehitasid ka salapärased klaasmajad Kuu pinnale. Aja möödudes muutus nende kasv väiksemaks ning saabudes Põhja-Aafrikasse, olid nad vaid 3–11 meetri pikkused. Hiiglased olid julmad, kannibalistlikud kolonistid, kes kummardasid ajalooliselt tuntud Luciferi ehk saatanat.

Esiteks, kõige suurem vale on arvamus, et tulnukad on elukad. Meil on galaktikas suur inimpere, kes on roomajate, mereolendite, imetajate ja lindude perekonnast. Kõigil on meiega sarnane DNA ja kõik nad asuvad erineval evolutsioonitasemel.

 

Mis on praegu meie suurim oht planeedil Maa?

Sellele küsimusele ei ole ühest vastust. Maakera on elusolend ning suurim probleem on see, et me pole sellest teadlikud. Peame olema armastavad ja austama teineteist, sest muidu esitab ta vastupanu. Illuminaadid on proovinud mind värvata altkäemaksu andes, ähvardadas surmaga jne, kuid ma ei liitu nendega kunagi. Nad on hundid lambanahas ning kardavad väga aega, millal inimesed oma tõelise väe avastavad. Mul on infot, et Edward Snowdeni dokumendid on palju ulatuslikumad, kui siiani oleme kuulnud.

 

Kuidas tõlgendad piiblit? Kes olid inglid ja deemonid?

Sain just hiljuti teada Eenoki raamatust (the Book of Enoch), mille kaks erinevat koopiat leiti 18. sajandil Etioopiast. See on sama vana kui Esimene Moosese raamat, kuid seda pole seal mainitud, kuna sisaldab jutte inimsööjatest hiiglastest, kes olid neetud jumalate poolt. Raamat on taustalugu sellele, mis juhtus enne Noa veeuputust, Atlantise katastroofi.

Arvan, et inglid olid ühel hetkel Universumi ajaloos varasem versioon meist, kes spirituaalselt arenesid kõrgemale sagedusele ja eksisteerivad nüüd energeetilises vormis. Usun, et seal valitseb inglite hierarhia ja need inglid külastavad meid aeg-ajalt. Paljud iidsed tekstid räägivad sellest ning ma ei kirjutaks kõike mütoloogia arvele.

 

Mida oskad veel rääkida nendest hiiglastest?

Olen seda olulist valdkonda nüüdseks põhjalikumalt uurinud. Näiteks Catalina saarelt California lähedalt on leitud tohutult skelette, mis hiljem kõik kadusid kuhugi Smithsoniani keldrisse. Legende hiiglastest leidub igal mandril ning huvitaval kombel on enamik neist leitud just küngaste lähedustest. Kanadas on paljude selliste muldvallide peale ehitatud tuumajaamad või majad, mille all on väljakaevamiste uurimiseks salajased laborid. Ühe vilepuhuja sõnul on leitud 25–50 magavat olendit, kes on üle seitsme meetri pikad. Need talveund magavad hiiglased näivad viibivat ajamullis, justkui ootaksid midagi. Mõned neist on juba üles ärganud, arvatavasti tänu mingisugusele sageduse muutusele meie Päikesesüsteemis. Olen kuulnud, et neil on üliinimlikud võimed, mistõttu põhjalaste sarnased tulnukad viivad nad planeedilt minema endasuguste sekka.

 

Kas sa usud, et tulemas on maailmalõpp?

Jah, üle 30 ettekuulutuse räägib sellest, mitte ainult piibel. Kirjeldatakse kriisiaega, millele järgneb uus kuldne ajastu; oleme “oksendamise“ staadiumis, mille järel peaks parem hakkama. Arvan, et antikristus on isekuse, manipulatsioonide ja kontrolli printsiip, mis lähtub iseenda teenimise põhimõttest. Selleks võib olla inimene, grupp inimesi või isegi terved rahvad. Igaüks meist seisab valiku ees, kas olla messias või antikristus ning mida näidata oma mõtete, sõnade ja tegudega. Keegi meist ei ole üdini hea ega halb – kõik me oleme “halli“ värvi.

Praegu valitseb suur lõhe vanade ja noorte kabaali liikmete vahel. Viimased protestivad ega taha olla seotud nende plaanidega hävitada inimkond ning sõlmivad selleks erinevaid kokkuleppeid. Näiteks Venemaa, Brasiilia, India, Hiina ja Lõuna-Ameerika lõid liidu BRICS, et luua alternatiivne pangandussüsteem. See pole aga soodne USA majandusele ning võib kaasa tuua dollari krahhi. Noorte kabaali ja nende liitlaste, millega on seotud ka heatahtlikud tulnukad, eesmärk on vabastada Ühendriigid türannide ikke alt, kasutamata vägivalda ja libaoperatsioone.

 

Räägi meile elust pärast surma.

Arvan, et leidub palju ulatuslikke ja autentseid tõendeid, mis seda kinnitavad. Kliiniline surm on väga rangelt näidustatud, kuid siiski on juhtumeid, kus operatsioonilaual lebavad inimesed kirjeldavad kõike enda ümber, mis nendega südame seiskumise ajal toimus. Inimene, kes seda läbi elab, näeb konkreetset pilti, millel pole pistmist isiku religiooni, riigi või uskumistega. Micheal Newton kirjeldab seda protsessi oma raamatutes. Kõik me oleme spirituaalsed olendid, kellel on siin oma missioon, ning kehastume, kuna tahame midagi õppida. Newton räägib ka hingegruppidest, kellega me iga kord koos kehastume. Ühes elus võib sama hing olla pereliige, järgmises sõber. Hing plaanib terve oma elu ette ära, teades, millised on eesseisvad suursündmused nii maailmas üldiselt kui ka tema isiklikus elus. Terve elu on üks suur illusioon, mis õpetab meid ennast tundma.

 

Mida arvad lugudest, mis kirjeldavad tulnukate sekkumist tuumasõdade ärahoidmiseks?

Väga hea küsimus, Robert Hastings oskab sellest palju rääkida. Heatahtlikud maavälised olendid ja inglid on mänginud oma rolli, et ära hoida eliidi plaanitavat tuumakatastroofi. Hiroshimal ja Nagasakil lasti toimuda, et inimkond mõistaks, kui hävitav jõud sellel on. Illuminaadid tahtsid seda sõda juba 1980-ndatel, kui neil oli 225 maa-alust linna valmis ehitatud. Meid kaitstakse ning kabaalil lastakse tegutseda ainult niipalju kui liivakastis mängivatel lastel, kes ei märka, et neil hoitakse silma peal. Igal tuumarelvade arsenaliga riigil on olnud probleeme tuumapeade sulatamistega tulnukate poolt. Olukord on nüüd selline, et kellelgi ei lasta omada neid relvi enam – tuumasõja tõenäosus on nüüdseks väga väike.

Näeme aina hämmastavamaid UFO-kaadreid… Miks?

Arvan, et UFO-de esinemissagedus taevas on otseselt seotud kabaali langusega. Mul on infot, et viimase 2–3 aastaga on umbes 100 Jupiteri või Neptuuni suurust laeva sisenenud meie süsteemi läbi Päikesel asuva portaali. Praegu viibib enamik neist kas Päikese või teiste gaasist hiiglaste lähedal. Inimesed salajasest kosmoseprogrammist on öelnud, et üks neljast erinevast liigist on võtnud ühendust ka Maal asuva kabaaliga. Nendeks on linnuliigist pärinev rass, kes on 2,5 meetri pikkused ja kaetud eresiniste troopiliste sulgedega. Näib, et egiptlased olid õigel teel, kuid nende versioon oli edastatud väga lihtsustatud kujul. Nad kehtestasid lennukeelutsooni ümber Maa ning kui keegi eliidist tahab põgeneda, siis nende laevad tulistatakse alla. Näiteks kuuleme uudiseid langevatest meteoriitidest, mis muudavad öö päevaks, 10–15 sekundit kostvatest lööklainetest ja siis on veel see hiljutine Kanada UFO-juhtum.

Olen kuulnud, et Snowdeni dokumendid on palju ulatuslikumad, kui mälupulgale üldse ära mahub. Väidetavalt oli operatsioon suurem ja hõlmas erinevaid satelliite, kus informatsiooni laeti alla väga kõrge ribalaiusega ja nii kolm aastat järjest. Tal oli väga palju abilisi: inimesed saatsid talle erinevate organisatsioonide ligipääsukoode ja -paroole ning tal on teavet salajase kosmoseprogrammi, erinevate organisatsioonide (CIA, FBI, jne) riigikaitse ja sõjaväe kohta. NSA kasutas neid andmeid isikutelt väljapressimiseks ja altkäemaksu andmiseks. Nüüd proovitakse välja mõelda, kuidas seda kõike avalikkusele edasi anda. Seda tehakse etapiti, sest inimesed võivad olla väga šokeeritud, kui kuulevad kõigest (satanistlikust rühmast, kes manipuleerib maailma majaduse, poliitika ja meediaga) korraga.

 

Helistaja Raymond Coloradost: Ma ei ole mitte kunagi mediteerinud, kuid näen väga tihti teadlikke unenägusid, mida kasutan oma karjääri edendamiseks. Mida ma täpsemalt teen ja kes ma üldse olen?

Eksisteerib palju erinevaid liike tulnukaid, kes röövivad inimesi; mõned neist näevad rohkem inimese moodi välja kui teised. Üks peamisi põhjuseid, miks oleme nii hinnatud kaup, on peidus meie DNA-s. Kui sinna rakendada õige energiaväli ja ühendada see oma geneetikaga, siis on neil võimalik omada jahmatavaid võimeid. Viimased on meil kõigil vaikimisi režiimil, sõltumata isiku rassist, riigist, nahavärvist ja usust. Mõned meist oskavad seda DNA-d juba aktiveerida ning ma arvan, et sa juba teed seda. Meie potentsiaal on kõige hirmsam asi maailmas nende negatiivsete maaväliste olendite jaoks. Nad hea meelega võtaksid selle meilt ära ja kasutaksid oma tarbeks, kuid selle mõju on neile ainult lühiajaline.

Oleme kõik multidimensionaalsed olendid, kellel on erinevad isiksused, erinevatel tasemetel. Kui vaigistame oma meele, mis kogu aeg vadistab, siis avastame, et on ka teisi, kes tahavad meiega rääkida. Kui kasvõi üks inimene tõuseb järgmisele sagedusele, siis negatiivsed olendid peavad lahkuma. Nad näevad seda juhtumas järgmise 1,5 aasta pärast ning nad ei saa midagi teha, et seda takistada.

 

Kuula kogu intervjuud: Coast to Coast AM

David Wilcocki kodulehekülg

Fotod: 4.bp.blogspot.com, zatori.dk, valentinespace.weebly.com, 1funny.com, i.ytimg.com

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt