“Total Recall”: intervjuu sala-kosmoseprogrammides osalenud Mark Richardsiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2015 kell 10:0612. novembril 2013 andis endine USA mereväekapten Mark Richards Vacaville’i vanglas uurivale ajakirjanikule ja dokfilmide tegijale Kerry Cassidyle Project Camelotist oma esimese intervjuu 30 aasta jooksul, arutledes salajase kosmoseprogrammi ja maaväliste olendite üle. Juttu tuli ka Dulce’i baasist, kus väidetavalt leidis aset suur lahing tulnukatega. Vestlust ei tohtinud filmida, salvestada ega teha märkmeid, järgnev tekst on koostatud Cassidy mälu järgi. Project Camelot on 2006. aastal Kerry Cassidy ja Bill Ryani asutatud alternatiivmeedia veebileht koos Youtube’i kanaliga, millel on miljoneid vaatajaid ja kuhu on kogutud üle 400 tunni heli- ja videomaterjali paljude vilepuhujatega.

 

“Parim koht millegi peitmiseks on olla nähtaval.“ – Project Camelot

 

2Kerry Lynn Cassidy on Project Cameloti kaasasutaja (alates 2010. aastast tegevjuht) ja raadiosaate “Camelot Whistleblower TV“ juht. Tal on bakalaureusekraad inglise keeles Sonoma riigiülikoolist ja ta on lõpetanud UCLA Andersoni Juhtimiskooli. Cassidy töötas 19 aastat Hollywoodi tippstuudiotes, talendiagentuurides ja sõltumatute filmiprojektidega. Nüüd reisib ta maailmas ringi, viies läbi intervjuusid vilepuhujatega, kellel on olnud ligipääs ülisalajastes programmides; samuti kirjanike ja vandenõude uurijatega, kellega räägib salajastest kosmoseprogrammidest (nn black projects), tulnukatest ja vabast energiast. Ta on intuitiivne kaugvaatleja ning tegeleb ka meditatsiooniga.

3Bill Ryanil on bakalaureusekraad matemaatikas ja ta on töötanud 27 aastat juhtimiskonsultandina sellistes ettevõtetes nagu British Aerospace, Hewlett-Packard ja PriceWatehouseCoopers. 2005. aasta novembris asutas ta Project Serpo nimelise veebilehe, et avalikustada konfidentsiaalseid dokumente, mis kajastavad 12 USA sõjaväeametniku viimist planeedile Serpo (Zeta Reticuli tähesüsteemis) aastail 1965–78. Ryan on üle 30 aasta uurinud UFO-sid, vaba energiat ja alternatiivset meditsiini. 2010. aastal lahkus ta Project Camelotist ning asutas Project Avaloni ja Avaloni Foorumi.

 

Kerry Cassidy: “Kapten Mark Richards kannab eluaegset vangistust (tingimisi vabastamise õiguseta) mõrva eest, mida ta ei sooritanud. Ta viibis sel ajal salajasel missioonil, mille asjaolusid ta oma töö iseloomu tõttu ei saanud avaldada. See on klassikaline näide, kuidas valitsus lavastab süüdi inimese, kes võib valitsuse vastu tunnistusi anda. Tänaseks on üle 60-aastane mees vangis olnud 30 aastat. Ta on väga hästi informeeritud, paljulugenud ja intelligentne isik, kelle jutt kinnitab väiteid, mida olen aastate jooksul kuulnud teistelt vilepuhujatelt. Tema isa oli samuti õhuväes kõrge auastmega isik, kes Teise maailmasõja ajal oli hävituslendur. Mõlemad töötasid salajases kosmoseprogrammis. Nähtavasti anti talle nüüd luba järk-järgult seda informatsiooni avaldada ning tundub, et ma olen esimene, kes seda ametlikult teeb.“Richards rääkis, et kui ta salajastes kosmoseprogrammides töötamist alustas, oli ta veel noor ja naiivne. Ilmselt pakkus alguses põnevust ka see, et tema intelligentsust ja teisi võimeid suurendati, nagu teistelgi programmis osalejatel. Üks põhjustest, miks Richards enda sõnul süüdi lavastati, oli tema süvenev pettumus sõjaväetöös; ta ei olnud natside tegevuskava poolt ega nõus ka erinevate eksperimentidega, mida mitmesugused liigid läbi viisid. Ta avaldas liiga palju autoriteedile vastanduvat arvamust, samas kui tema isa oli rohkem Uut Maailmakorda pooldava vaadetega. Kardeti, et pojast võib saada vilepuhuja.

Vanglas hoiavad kõrgel auastmel sõjaväelased teda aga asjadega kursis. Väidetavalt lastakse tal seda informatsiooni avalikustada, kuna ta on süüdimõistetud kurjategija ning keegi nagunii seda ei usuks. Eliit tunneb ennast ohutult, kuid samal ajal nad tahavad, et see teave avalikustataks – nagu filmides kinos ja televisioonis. Nende eesmärk on äratada inimkond teatud piirini, sest ainult siis võivad nad oma plaane ellu viia.

 

Tulnukad Maal, täheväravad ja Maa ihaldusväärsus

Aastate jooksul puutus Mark kokku paljude erinevate maaväliste olenditega, kellest ta toob eraldi välja raptorite (raptor – ingl röövlind – toim.) rassi, kes sarnanevad velociraptoritega. Nad peavad ennast Maa põliselanikeks ja selle omanikeks. Tegelikult lahkusid nad Maalt dinosauruste ajastu lõpus, kuid tulid tagasi ja teevad nüüd koostööd meie sõjaväega.

Nad saavad rääkida mis tahes Maal kõneldavas keeles, kuid neil tuleb inimese moodi kõlamiseks veidi häälepaelu moondada. Selline võime on ainult sõjaväes kõrgemal astmel olevatel olenditel, mõned neist kasutavad ka telepaatiat. Raptorid sarnanevad filmis “Jurassic Park“ näidatud liikidele ja nad armastavad luksuskaupu, autosid jne. 1951. aastal, kui nad esimest korda meiega ühendust võtsid, oli nende hoiak meie rassi suhtes negatiivne. Pärast suhete loomist said meist kolleegid, aga kui nad vihaseks saavad, siis võib nende esmane impulss inimene nahka pista neist võitu saada. Liigi sees eksisteerivad erinevad rühmad, kellest mõningatele meeldivad inimesed rohkem, teistele vähem.

Reptiilid on vaenulikumad ja võitlevad Maa omandiõiguse eest raptorite vastu. Inimesed teevad raptoritega aga koostööd. Mõlemal liigil on oma projekt, mis laiemas plaanis ikkagi hõlmab Maa tagasivõtmist. Reptiilide grupp jaguneb veel omakorda: ühed on humanoidid, kes kõnnivad kahel jalal ning on ajapikku kaotanud oma saba; teised on traditsioonilised roomajad koos sabaga. Kumbki rühm pole Maa elaniku suhtes eriti positiivselt meelestatud.

jurassic-park-velociraptor

Maal on veel palju teisigi tulnukaid. Täiesti eraldi rassina tõi Richards välja tiibadega draakonlased, keda me tunneme nime all Ciakars. Hallid tulnukad on kindlasti reptiilide käsilased. Enamik halle on kloonid, kes kasutavad dimensioonidevahelisi väravaid, mis eeldavad dematerialiseerumist ning mille kaudu tagasi tulles ei ole nad enam need samad olendid. Inimesed suudavad seda samuti, kuid pelgavad väravate kasutamist, kuna läbielatav sarnaneb suremisprotsessile. Hallide rass kasutab seda kogu aeg; see mõjutab nende vaimseid võimeid ja füüsilist struktuuri.

Planeedil Maa on palju täheväravaid, millest mõned on looduslikud; teistega saab reisida näiteks Kuule ja Marsile, kus tema ja ta isa tihti käisid. Kõige lihtsam on transportida materiaalseid esemeid, aga ainult kuni Marsini, sest peale seda muutub saatmine riskantseks. Sama on rääkinud ka Dan Burisch. Richards mainis ka “kosmosekaevandusi”, kust täheväravate kaudu tuuakse teistelt planeetidelt kulda ja hõbedat . Ta kinnitas ka Henry Deaconi ehk Arthur Neumanni väiteid, et väravaid kasutades võib tekkida terviseprobleeme.

Väravaid leidub Area 51 lähedal; Los Alamos New Mexico osariigis; RAF Menwith Hillis Inglismaal; Austraalia sisemaal; Dimonas Iisraelis; ka mägedes Pakistani ja Afganistani vahel; Iraagis ja Iraanis, kus sõjad käivad väravate kontrolli üle.

Richardsi info kohaselt saab planeetidevaheliselt reisida ka nn musta tähe energia abil. See on võimas neutriinode allikas, mida erinevad liigid kasutavad kütusena oma laevades, et siis ülikiirusel kosmoses rännata nagu filmis “Star Trek“ (warp jump). Ka inimestel on see tehnoloogia juba olemas, kuid ainult seetõttu, et see on meile antud või varastatud siia mahajäetud laevadelt pöördprojekteerimise abil.

5

Rääkisime ka Dulce’i baasi lahingust, kus vägivald pidi võetama tarvitusele viimase abinõuna. Päästemissioon pidi olema lihtsalt ähvardus, kuid arenes välja sõjaks, kus tapeti palju halle tulnukaid. Käsu selleks andis president Jimmy Carter, kuid juba Dwight D. Eisenhoweri administratsiooni ajal oli selline plaan olemas. Ülesande eesmärk oli vabastada röövitud naised, keda kasutati ära hübriidolendite loomiseks.

Meie Päikesesüsteem pidi paiknema ideaalses ihaldusväärses asukohas Linnutee galaktikas, sest koosneb maiuspaladest, milleks on muu hulgas ka inimesed ise.  Maa naised pidid olema maavälistele rassidele väga ihaldusväärsed. Reptiilid ja raptorid kasutavad neid ära, et luua inimvälimusega hübriide. Ta toonitas, et paljud liigid armastavad väga ka meie luksusesemeid, millest tõi esile šokolaadi. Ta ütles, et oleksin üllatunud, kui teaksin, mida erinevad tulnukad selle nimel teeksid.

 

Annunakid, siriuslased ja koostöö maaväliste olenditega

Rääkisime Zecharia Sitchini teooriates esinevatest annunakidest, templis kujutatud hiiglastest. Richards kinnitas, et neid kujutati tõetruult, aga ei osanud öelda, kas olendid Enki ja Enlil on ikka veel elus või tulevad veel kunagi tagasi. Ta lisas, et sumerid põlvnesid reptiilide rassist ja nemad juhivad ka praegusel ajal Vatikani. Ta rääkis ka iidsetest egiptlastest, kes võõrustasid erinevaid tulnukaliike ning Göbekli Tepest, nn Türgi Stonehenge´ist, millel pidi olema väga tugev side Siriuse tähesüsteemiga, kust pärineb kahel jalal kõndiv koerlaste ja kaslaste rass.

Maal valitsevat tegelikult täielik segadus – erinevatel tulnukarassidel on erinevad plaanid, millesse on kaasatud erinevate riikide sõjaväed. Lõppkokkuvõttes ei ole ainult ühte rassi, kes planeeti valitseb. Erinevate tulnuka liikide vahel on sõjad ja omavaheline võimuvõitlus, see kõik on veelgi keerulisem kui kõikide rahvaste ja religioonide vahelised suhted ja poliitika Maa peal. Impeeriumi omamise idee pidi olema kõige tavalisem konfiguratsioon või mudel universumis, et valitseda ühe rassi üle. Sellega kaasneb tavaliselt ka ressursside/loodusvarade sunniviisiline äravõtmine ja mingi kindla maksusüsteemi kasutuselevõtt, mille abil siis kõike kontrollida.

Richards ütles, et Jaapan teeb koostööd erinevate tulnukatega juba viimased neli tuhat aastat, nagu paljud teisedki riigid. Hiinlased näiteks teevad koostööd uut tüüpi tulnukate rassiga, kellelt nad saavad moodsat tehnoloogiat, kuid nad ei võta üle maailma finantssüsteemi, vaid on järgmise viie aasta pärast hoopis ise kitsikuses. Ta arvab, et sellel ajal võib Hiinas puhkeda hoopis kodusõda.

Salajast kosmoseprogrammi juhib eeskätt USA, kuid nende finantsiline olukord riigis on mõjutanud nende tugevust selle juhtimisel. Peamised koostöös osalevad tulnukate rühmad on Galaktiline Föderatsioon, Collective, reptiilolendid ja raptorid; samuti grupid, kes reisivad interdimensionaalselt.

Vaikse ookeani piirkonnas on erinevate tulnukate maa-alused baasid ning sõjavägi peab seal lahinguid ühe reptiilide rühmaga. Väidetavalt heideti ühe lahingu käigus tuumapomm ühele Los Angelese saarele, mis asus ainult 320 kilomeetri kaugusel linnast, kuid mille olemasolust enamik inimesi ei teadnudki.

Kosmoses on tuumatehnoloogia aga iganenud ja kasutu. Seda võis kasutada ainult asteroidi õhkulaskmiseks, et haavata mööduvaid kosmoselaevu, kuid kokkuvõttes on see isegi seks tarbeks aegunud meetod. Teiste sõnadega – laser- ja skalaarrelvad on rohkem arenenud kui tuumatehnoloogia, mis on kasulik ainult Maal ja sedagi vaid keskkonna radioaktiivsemaks muutmiseks. Tema sõnul on Fukushima katastroof oma kiirgusega ja teised “õnnetused“ on tahtlikult tekitatud, et teatud tüüpi olendid, sh reptiilid saaksid Maal paremini eksisteerida. Üks nende eesmärkidest on maakera vastavalt nende vajadustele “ümber töödelda“.

 

Vereliinid, lähenevad ohud ja salastamise põhjused

Richardsi sõnul on Rothschildidel arvatust vähem võimu, ehkki neil on oma positsioon võimustruktuuris nagu ka Bushidel, kes põlvnevad reptiilidest. Just sel põhjusel ei käi nad ka tavahaiglates ja -polikliinikutes end ravimas. Ka paljude II maailmasõja-aegsete natside vereliinides on reptiilide DNA-d.

Kujumuutmine, millest ka David Icke palju räägib, ei ole väga täpselt edasi antud. Väga vähesed rassid suudavad seda teha ning see sõltub nende DNA-st – vereliinist, millest nad pärinevad. Mõned rassid suudavad siin ennast füüsiliselt materialiseerida või kasutada inimeste sarnast androidkeha, mida nad manipuleerivad kaugelt nagu meie tehisintellekte.

Üks suuremaid ohte lähitulevikus on Richardsi sõnul “supersõduritest” robotid, mis näevad välja nagu humanoidid ja võivad saada meie vaenlasteks nagu telesarjas “Battlestar Galactica“. Nanotehnoloogial on neis arengutes oma roll mängida ning Richards rõhutas, et inimesed peaksid pöörama rohkem tähelepanu “superinimeste“ loomisele, mitte niivõrd avakosmosele ja tulnukate otsimisele. Näiteks olevat plaanis radioaktiivsust kasutades luua täiesti uut tüüpi inimesed, supervõimetega mutandid nagu filmis “X-mehed“.

Rääkisime ka alla kukkunud kosmoselaevade päästeoperatsioonidest, mida ta regulaarselt läbi viis ja tänu millele on ta lennanud ka erinevat tüüpi tähelaevadega. USA maksab riikidele raha, et saada laevade pardal olev tehnoloogia enda valdusesse. Näiteks palju allakukkumisi toimub Lõuna-Aafrikas ning USA salajase kosmoseprogrammi esindajad proovivad olla alati esimesena sündmuskohal, et väärtuslik kaup iga hinna eest endale saada. Kõik, kes neid selles takistavad – nii kohalikud kui ka kõik teised – tapetakse.

Rääkisime ka ajarändudest, mida natsid üritasid teostada “Kupli“ projektis (Bell project); väidetavalt on meil see tehnoloogia olemas olnud 1940-ndadest. Me suudame minna Maa paralleelplaneedile ning tuua tagasi teisi inimesi, samuti selle abil inimesi nooremaks muuta.

6

Richardsi sõnul on planeedil Maa omad kaitsjad, kes hoiavad meid elus, kuid samal ajal ei pruugi nad olla meie sõbrad. See on sarnane stsenaariumiga, et sinu vaenlase vaenlane on ühtlasi ka su sõber. Üks planeedisisene grupp “hooldajaid” on kosmoselaevastik “Solar Warden”, kes jälgivad kõiki siia tulevaid ja siit lahkuvaid kosmoselaevu ning rasse. Ka Maad ümbritsev Öpiku-Oorti pilv toimib kaitsevallina ja seda saavad ületada ainult tehnoloogiliselt üsna arenenud rassid, kui nad just täheväravaid ei kasuta.

Põhjus, miks kõike hoitakse üksmeelselt avalikkuse eest salajas, peitub asjaolus, et inimkond ei ole valmis vastu võtma teistsugust reaalsust, mis puudutab maaväliseid olendeid. Sellel pole midagi pistmist nende välimusega – sellega me saaksime hakkama. Asi on nende käitumises – selliseid rasse, kes meid ära süüa tahavad, on palju. Me ei saaks selle teadmisega vaimselt hakkama.

 

Kuula esimest intervjuud SIIT, teist osa SIIT ja kolmandat SIIT.

Project Cameloti kodulehekülg

Lisalugemist: Earth Defence Headquarters

Fotod: i.ytimg.com, projectcamelotportal.com, www.co-creatornetwork.com, jaredmobarak.com, ontolinux.com, ancient-code.com

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt