Ajatu: Jordan Maxwell räägib reptiiltulnukatest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2015 kell 11:40 

Tänase “Ajatuna” avaldame ühe Telegrami esimestest reptiili-artiklitest (ilmus 15. veebruaril 2013), mis on aja jooksul palju lugemisi kogunud. Avatud meelt ja mõnusat lugemist!

2009. aastal Project Camelotile antud 3-tunnises intervjuus räägib kirjanik Jordan Maxwell oma pikast eluteest, salajastest organisatsioonidest ja reptiiltulnukatest.

 

Jordan Maxwell (sünd 1940) on alates 1959. aastast iseseisvalt uurinud salajasi teooriaid ja religioosseid filosoofiaid, UFO-de ja tulnukate müsteeriumi ning kõike muud esoteerikaga seonduvat. Ta on aastakümneid pidanud seminare, juhtinud enda raadiosaadet, töötanud ajakirjanduses, kirjutanud raamatuid ja osalenud lugematutes dokfilmides.

Reptiiltulnukatest räägivad paljud uurijad, tuntuim neist on kindlasti David Icke, kes on viimase 23 aasta jooksul kirjutanud reptiloididest ja nende seosest tänase maailmasüsteemiga hulgaliselt raamatuid. Huvi Icke’i loengute ja raamatute vastu on kasvanud iga aastaga. Maxwell ütleb, et tema tõi David Icke’i esimesena USA-sse.

 

Reptiiltulnukas ilmutas end kirikus

“Olen isiklikult täiesti kindel, et reptiloidid on olemas. Kuigi ma pole ise oma silmaga neid näinud, jumal tänatud, aga ma usun, et nad on tõepoolest siin. Ja mitte David Icke’i pärast, mitte Credo Mutwa (Lõuna-Aafrika ravitseja, kes räägib, et inimkond on  seotud reptiloididega juba iidsetest aegadest – Toim.) pärast, vaid mu enda isikliku uurimistöö tõttu,“ räägib Maxwell.

“Aastate jooksul olen kokku puutunud kaheksa inimesega, kes kõik on olnud edukad ja haritud inimesed. Üks on suure lennufirma piloot, teine edukas hotelliärimees Las Vegasest, kes on kristlane. Tema rääkis mulle, kuidas tal oli isiklik kokkupuude reptiiltulnukaga. Ta ütles, et Colorados nägi kirikutäis rahvast reptiiltulnukat,” meenutab mees.

 173

 

Sõjaväelase lapse kohtumine reptiiltulnukaga

Jordan Maxwell töötas aastaid Los Angelese raadios KPFK FM. Kord käis tal raadios külas noor daam Nancy, kes rääkis eriti huvitava loo.

Tema isa töötas sõjaväes ja tema ülesandeks oli UFO-nähtuste peale esimesena kohale minna ja asja uurida. Neil oli kodus kaks telefoni, üks oli perele, teine isa oma, mida keegi teine ei tohtinud kasutada. Kui see helises, ükskõik mis kella ajal, siis pidi Nancy isa 10 minutiga olema valmis, kohver käeotsas. Ühtegi sõna ei räägitud, 10 minutiga oli sõjavägi kohal ja isa läks.

 

Isa ei lubanud Nancyl kunagi üksi koju jääda, päeval, kui isa oli tööl, pidi Nancy sõjaväebaasis kaasas olema. Kodus oli ka sõjaline valve – kui isa käis näiteks poes, olid relvastatud sõdurid kohe maja valvamas.

Ühel õhtul Los Angeleses tahtsid ema ja isa minna naabrite juurde peole. Nancy oli siis 13-aastane, ta polnud enne üksi kodus olnud ja palus, et ta sel päeval üksi koju jäetaks. Lõpuks oli isa nõus.

Nancy oli magamistoas peegli ees ja kammis juukseid, kui nägi, kuidas kapist tuli välja suurt kasvu reptiiltulnukas. Nancy kirjeldas, et tulnukas hakkas tema poole liikuma, kuid ta ei kasutanud selleks oma jalgu, vaid liikus hõljudes tema suunas. Tüdruk hakkas karjuma ja jooksis toast välja WC-sse, pani ukse lukku ja hüüdis läbi akna appi. Naabrid ja vanemad kuulsid tüdruku kisa ja jooksid koju. Reptiil olevat vanemate saabumise peale liikunud tagasi magamistoa kappi. Isa ütles, et sellepärast ta ei tahagi, et tüdruk üksi kodus oleks.

 

Isa rääkis, et tulnukad olevat talle öelnud, et kuna tema käib kogu aeg nende järel nuhkimas, siis tulevad nemad tema tütre juurde, kui too üksi koju jääb. Tulnukad käskisid mehel oma nina nende asjadesse mitte toppida. Just sellepärast oli sõjavägi alati kohal, kui mees kodust ära oli.

Maxwell ütleb, et on lugusid reptiilidest kuulnud paljudelt erinevatelt inimestelt ja usub, et neil on tõsi taga. “Ma pole isiklikult neid näinud ja ma ei tahagi neid näha, aga olen näinud piisavalt maaväliseid asju oma elus,“ kinnitab Jordan Maxwell.

 

 

Maxwelli täispikk intervjuu Project Camelotile.

Lõik, kus Maxwell räägib reptiloididest.

Allikad: Jordan Maxwelli kodulehtProject Camelot

Jordan Maxwelli teoseid saab osta siit.

Reptiles_Store_Cover

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt