Telegrami konverents 2015 VIDEO: Arvo Soomets – “Inimrassi ajaloo kosmiline võltsing”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuni 2015 kell 23:58arvo soometsAvaldame järjekordse video 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Üks kõige enam diskussiooni tekitanud loeng oli “Inimrassi ajaloo kosmoline võltsing” Arvo Soometsa poolt, kes tegeleb rakendusliku biotsentristliku antropotsentrismiga ja tema põhihuviks on reaalsuse tekkemehhanismid ning inimkonna süvaajalugu. “Arendan ja õpetan inimestele ReaalsusLoomeks nimetatavat rakenduslikku tervendavat teadvustehnoloogiat,” ütleb ta ise.

 

Soomets on diplomeeritud veterinaararst, kes on varem pidanud selliseid ameteid nagu teadur biotehnoloogia laboris, ravimitööstuse importöör, kunstnik, suhtekorraldaja ja kalakasvataja. Alates 2007. aastast on ta vabakutseline ettevõtja-konsultant.

Arvo oma ettekandest: “Konverentsil käsitlen inimkonna süvaajalugu ja seda, mil moel on inimkonna tegelikku ajalugu globaalselt võltsitud ning kuidas ja millise tehnoloogia najal on inimkonna ajaloomälu tundmatuseni väändesse keeratud; kas need, mida me peame alternatiivseteks õpetusteks, pole mitte järjekordne võltsing ja teadvuslõks.”Parima kvaliteediga vaatamiseks vali video vasakult alt nurgast HD.

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt