Sünkroonsuse teooria: ajaloo muster ja mõttesild inimeste vahel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. jaanuar 2014 kell 21:58David_WilcockAugustis 2013 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu õppejõud ja filmitegija David Wilcock, kes uurib muistseid tsivilisatsioone, erinevaid teadvuse teooriaid ning uusi mateeria ja energiate paradigmasid. Ta on raamatu “The Reincarnation of Edgar Cayce“ kaasautor ja kirjutanud kaks bestsellerit “The Source Field Investigations” ja “The Synchronicity Key”, millest viimast see artikkel tutvustabki.

 

Sünkroonsuse teooria

Sünkroonsuse teooria vermis Sigmund Freudi õpilane Carl Gustav Jung, kes defineeris seda olukorrana, kui kaks või enam sündmust on omavahel tähenduslikult seotud vaatamata sellele, et nende sidusus on vähetõenäoline ehk kogemust, kus mingil kummalisel kombel on ühendus näiliselt lahusolevatel asjadel. Need võivad olla ka pidevalt samade numbrite ja sümbolite nägemine, saadetud kõrgema mina poolt, äratamaks sind üles ja pannes mõistma, et elame hologrammis.

Selle kõrgema mina tegutsemist kirjeldab Wilcock jõuna, mis laseb kellelgi banaanikoore maha kukutada, et sa sellel libastuksid, mida võib seega näha kui mingit imelikku alateadlikku kooskõla inimeste vahel. Sünkroonsust tekitavad jõud, mis asuvad erineval tasemel – mõnel tasandil on sündmused ettemääratud, teisel aga saab neid luua.

Wilcocki sõnul on olemas kõrgem jõud, mis juhib planeete, tähti ja galaktikaid – elavat universumit, mis on kokku pandud asjadest, mis on üksteisega seotud. Seda jõudu võib kutsuda ka jumalaks, nagu osa inimesi teebki. Sünkroonsus tegutseb dünaamiliselt samal ajal sinu mõtetega, andes järjepidevalt vihjeid, ent paljastamata kohe õppetundi. Me elame illusioonis, kus ajalugu kordab end tsüklitena seni, kuni oleme sellest õppinud.

the-synchronicity-key-by-david-wilcock

 

Sünkroonsuse tsüklid

Igasugune kronoloogiline inimajalugu põhineb korduvatel arhetüüpidel ja see on hämmastav, kui täpselt need tsüklid korduvad. Paraku aga elab inimene nagu mälukaotuses ja meile jäävad märkamatuks sünkroonsuse tsüklite loodud sündmuste omavahelised sarnasused.

Michel Helmeri uuringute kohaselt kordab ajalugu end harmoonilistes ajatsüklites, mille pikkus on muistsete kultuuride mütoloogia põhjal 15 920 aastat. Binaarseid süsteeme uuriva amatöörastronoomi Walter Cruttendeni arvates on see kõik seotud võimalusega, et meie päikesesüsteem on binaarne – kaks tähte, mis tiirlevad ümber ühise massikeskme. Liigume läbi geomeetrilisest energiaväljast, mis on nagu ühte lugu mängiv CD. Praegusel juhul on aga vastupidi: meid mängib lugu ja meie otsused on väga täpsel juhtimisel tehtud. Vaatamata sellele suudame me muuta seda mittelineaarset ajajoont, sest universum on painduv ja kohanev, ütleb Wilcock.

 

 

Sünkroonsuse tsüklites korduvad sündmused

1961. aastal ennustas Michel Helmer paaripäevase täpsusega, et Jeanne d’Arci korraldatud mäss kordub 1968. aastal, ja nii juhtuski – Prantsusmaal toimusid suured tänavarahutused. Seda 539-aastast tsüklit võib leida ka Jeesuse tegude hulgast, kes rääkis, et vennale tuleb andestada 7 x 77 korda. 539 aastat on üks neljandik 2160 aastat kestvast sodiaagi tsüklist. Need tsüklid on leitavad 30 muistses kultuuris, kes said teavet oma jumalatelt ja taevast. Tänu sellele avastas Helmer, et Prantsusmaa ajalugu kordab ennast mustri järgi üks neljandik sodiaagi tsüklist.

Suurem tsükkel on 720 aastat ehk üks kolmandik. Kui arvestada Jeesuse sünnist 720 aastat, siis sel ajal hakkas levima ikonoklasm, mille raames inimesed nõudsid Jeesuse piltide mahavõtmist rahatähtedelt, linnaväravatelt ja seintelt, sest valitsus kasutas kristlust sõdimise ettekäändeks. Minnes veel omakorda edasi 720 aasta jagu, algas renessanss, kus riik ja kirik hakkasid kaugenema ja teadus sai arenema hakata, ütleb Wilcock.

Ajalugu kordab tema sõnul end ka Roomas ja USA-s: näiteks esimest Puunia sõda võib võrrelda Esimese maailmasõjaga, teist Puunia sõda Teise maailmasõjaga. Roomlaste suurim vaenlane oli Kartaago ehk Kartaago liider Hannibal vastab Hitlerile. Mõlemad sõdisid kuus aastat, marssisid läbi Alpide, Hannibal kasutas elevante ja Hitler tanke. Neil oli sarnane sõjastrateegia ja üsna sarnane välimus.

hitler

 

Edasi tõmbab Wilcock paralleele 9/11 sündmusega. Kui ajas Kui 539 aastat tagasi minna, jõuame 11 septembrisse 1462, mil mõned päevad hiljem toimus Kolmeteistaastases sõjas Świecino lahing.

Seoseid võib leida ka Prantsusmaa ja Venemaa revolutsioonide vahel. Tsükliteaduse põhjal ennustati 1980. aastal, et Venemaa majandus kukub kokku just 1991. aastal. Prantsuse revolutsiooni üks võtmetegelasi oli Maximilien Robespierre, kes korraldas terrorilaine, mille rahastas valitsus enda inimeste vastu. Nad näljutasid rahvast ja viisid majanduse pankrotti. Robespierre kaotas oma pea giljotiini all. Sama tsükli mängukanniks peetakse ka Stalinit, kes saatis miljoneid inimesi koonduslaagritesse ja suri kahtlastel asjaoludel.

 

Inimeste omavaheline ühendus

Wilcocki raamat sisaldab ligikaudu 700 viidet tsükliteooria kinnituseks, aga sellest hoolimata on tema teooriad üsna lihtne ümber lükata, sest sellest võib kergesti leida vigu, nagu kõikides teooriates, mida pole võimalik teaduslikult tõestada. Sellest hoolimata on tehtud palju katseid, mis viitavad kummaliste fenomenide olemasolule, mida pelgalt inimmõistuse abil ei saa selgitada. Näiteks katsed inimeste vahelisest ühendustest, kui inimesed asuvad eraldi ruumides, ühel on küljes juhtmed ja teine vaatab teda läbi ekraani. Jälgija peab pingsalt jälgima katsealust, kes ei tea, et teda jälgitakse, ent tema närvisüsteem reageerib vaatleja soovile vastavalt. Sünkroonsuse teooria järgi võib üks inimene teise teadvust mõjutada, viies selle enda omaga vastavusse.

Uuritud on ka positiivse energia allikaid ja mõju. Üks võimas moodus on katsetada massilise mediteerimisega, kutsudes näiteks kokku tuhandeid inimesi ühte kohta. Väljaanne Journal of Offender Rehabilitation on avaldanud mitu uuringut selliste meditatsioonide kohta, jõudes järeldusele, et positiivne energia, kus inimesed ühendavad oma mina võimsasse meie-fenomeni, võib mõjutada ümbritsevat keskkonda.

massimeditatsioon

 

Karma

Sünkroonsuses on väga tähtis tegur karma, kuna me oleme kõik oleme üks teadvus. Karma seaduse järgi tuleb kõik, mis me teistele teeme, meile endale tagasi, kas siis siin või järgmises elus. Meid juhtiv armastuse seadus põhineb sellel, et inimelu eesmärk on õppida ja areneda armastuse ja andestamise kaudu.

 

Pimedad ja kuldsed ajastud

Maailmalõpust ja kuldsetest ajastutest räägivad nii kristlaste, egiptlaste, hindude jt mütoloogiad. Wilcock kirjutab oma raamatus “The Source Field Investigations”, et kunagi asunud Antarktika kohal Atlantis, mille uppumise põhjustas Maa telje muudatus, selle põhjuseks aga oli arenenud tsivilisatsioonide vaheline „tuumasõda“. Sõda kasvas välja valitsejate korruptsioonist ja nende soovist inimesi orjastada.

Nii hinduismis kui ka zoroastrionismis usutakse, et me nõrgestame ja lööme ebaõiglust, keskendudes õiglustundele. Tuntud ajakirjanik ja aktivist Sherman Skolnick on kirjutanud, et USA sõjaväes oli 60 kõrgemat ohvitseri, kes plaanisid 1998.-99. aastal vahistada president Bill Clintonit riigireetmise pärast. Suuremas plaanis proovisid nad kukutada valitsuse kontrolli naftakartellide üle.

Wilcock ütleb, et tänapäeval proovib juba suur osa USA sõjaväest paljastada ja lammutada Föderaalreservi süsteemi, sest alates selle asutamisest on dollari väärtus langenud kahe sendini. Nende tekitatud inflatsioon tekitas vaesuse ja peale selle varastati esimeses ja teises maailmasõjas kokku kulda, mis vahetati ebakorrektsete võlakirjade vastu. Kuulda on uudiseid, et Saksamaa nõuab välja kulda, mis võeti neilt Teise maailmasõja ajal.

federal-reserve

 

Föderaalserservis hoitavast kullast kuulus Wilcocki sõnul suurem osa aga Aasiale, kellega USA- praegu käivad sel teemal ka läbirääkimised, mis võivad lõppeda uskumatute paljastustega inimajaloos, mille käekäiku on kujundanud okultism, mis on tunginud meie kooliharidusse, teadusesse, valitsustesse, meediasse ja sõjaväkke. Maailma laastav ja kõigist mitu sammu ees olev liikumine hakkas tegutsema juba aastal 1776, kui Saksa filosoof Adam Weishaupt asutas Bavaria Illuminaatide Ordu.

 

Tsüklite muutmine

Tsüklite vahetus ja nende muutmine võib endaga kaasa tuua hirmu ja segadust, kuid inimesed peavad mõistma, et see on loomulik muutuste protsess. Alles hiljaaegu räägiti Briti sõdurist, kes andis uut infot printsess Diana mõrvaga seoses. Wilcock ütleb, et USA sõdurite ravimitega mürgitamine ja tunnistused selle kohta, et Area 51 eksisteerib, on anonüümsete häkkerite töö vili. Snowden oli üks neist, kes hiljuti teatas, et plaanis tähtsa teabe lekitamist juba arvutifirmas DELL, kelle klient oli NSA. Samuti oleme näinud ridamisi hagide esitamist suurpankadele ja avalikustamist, kellele kuuluvad kogu maailma rikkused.

Anonüümsed, vastupanu.jp-g

 

Võime näha lennujaamade sulgemist, telekommunikatsioonihäireid ja ootamatuid arreteerimisi, kuid tuleb loota, et kõik lõpeb rahumeelselt. Toetame muutust, sest just seda on meile vaja, rõhutab Wilcock.

 

Helistaja Scott Californiast:

Pärisime perekonnaga mõned aastad tagasi sugulase kaudu kullakaevandused Colorados, mille väärtuseks võis olla ligikaudu 14 miljardit dollarit. Mitmeid aastaid oleme pärandi kättesaamiseks kohtuteed käinud, kuid täiesti edutult. Kas see on seotud Föderaalseservi süsteemiga?

David: Paljud sellised pärandid on survestades ära võetud dollari säilitamise huvides. 2008. aastal toimunud majanduslanguses kaotasid investeeringud poole oma väärtusest, kuid arvan, et asjad lähevad paremuse poole. Neid sündmusi võib näha ajatsüklite kujundatutena, kuid võime neid muuta, kasutades inimese vaba tahet, liikudes nii kuldsesse ajastusse.

 

Helistaja Daniel Inglismaalt:

Olen üle kümne aasta praktiseerinud meditatsiooni ja mul on juba üle saja sünkroonsuse kogemuse. Kui ma olen meditatsiooni ajal sügaval staadiumis, siis mu ümbrus sünkroniseerib end minuga, kaasa arvatud minust kaugemal olev. Hakkan pärast seda nägema sümboleid meedias ja ma ei tea, kuidas sellesse üleloomulikku nähtusesse suhtuda.

Mul on mitmeid selliseid kogemusi, kus keskkond minu ümber räägib minuga ja sünkroniseerib end mu mõtetega. Meid aga manipuleeritakse ja muudetakse ükskõikseks ja rumalaks, sest ei soovita inimeste valgustumist. Intelligentsed inimesed ei soovi alluda pikka aega kestvale türanniale. Universum on midagi enamat, kui me ette suudame kujutada. Enda hulluks pidamise asemel tuleks otsida sõnumeid, mida sulle edastada proovitakse.

 

 

Kuula saadet siit  (tund 2, 3, 4).

David Wilcocki kodulehekülg www.divinecosmos.com

Fotod: despertando.me, 4.bp.blogspot.com, rlmpress.com, 3.bp.blogspot.com, fabiusmaximus.files.wordpress.com, jewishvirtuallibrary.org, boktipset.se

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt