Inimkonna ajaloo saladused iidsete tekstide tõlgenduses, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2014 kell 20:35kirke 115. jaanuaril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu kirjanik ja saate “Revelations“ juht William Henry, kes esitles oma uut raamatut “The Watchers: Lost Secrets of Ascension, Resurrection and Perfection“ (Jälgijad: ülestõusmine ja täiuslikkus). Ta on viimased 20 aastat dokumenteerinud inimkonna ärkamist spirituaalsusele, otsides tõendeid meie iidsest jumalikkusest. Eelmisel aastal asutas ta koos oma abikaasaga müstiliste õpetuste kooli Siioni Akadeemia, mis ühendab inimesi eri kultuuride, aja ja ruumi kaudu, õpetades hinge muundumise saladusi. Loo esimest osa saad lugeda siit.

 

/–/

Mis hakkab juhtuma tehnoloogias?

Tehnoloogia kiire areng on seotud meie kehadega, mis on erakordne ja murettekitav, kuna see võib minna väljapoole meie arusaamist. Nefilime kutsuti ka kuulsateks vägimeesteks, võib-olla nende pikkuse pärast, kuid arvatakse ka, et neil oli mingi keep või rõivastus, mis andis neile üleinimlikud võimed.

Tänapäeval Silicon Valleys ja teistes sõjaväeluure juhitavates laboratooriumides üle maailma arendatakse välja uut inimest. Uut nahakihti, mis koosneb geneetika-, nanotehnoloogia ning neuroteaduse koostööst. Lõpuks ei kasutata neid tehnoloogiaid keha peal, vaid sees. Andes endale üleinimlikud võimed, teeme sama, mida need kuulsad vägimehed: tõmbame selga “keebi” ehk valguskihi.

 

Nad on vist päris lähedal sellisele tehnoloogiale?Oleme vähem kui aastakümne kaugusel. Google’i prillid on üks väga hea näide sellest, kus tehnoloogia areng on kiirem, kui inimesed suudavad mõista. Me peaksime samal ajal suunama jõupingutusi oma spirituaalse keha evolutsioonile, sest vastasel juhul ületame piiri, kust pole enam tagasiteed.

 

Oled öelnud, et mesinädalad tehnoloogiaga on läbi, mida sa selle all mõtled?

Prohvetid on meid hoiatanud mehe ja masina abielu suhtes. Need lapsed, kes on sündinud digitaalajastusse, kujundavad maailma ümber oma mõttepildi järgi, luues võrgumaailma. Nendest hübriidlastest saavad digitaalolendid. Selle ülim eesmärk on avataride loomine, millega tegi eelmisel aastal algust üks Vene suurärimees. Ta usub, et inimkond on juba kursil, tegemaks enda kehast kaugjuhitavad robootilised koopiad. Elu lõpus siirdatakse meie aju ümber sellesse avatari, holograafilisse versiooni endast, kus hakkame elama kui valgusolendid nendes üliinimlikes kehades. Ta loodab, et see saab võimalikuks 2040-2045 aja vahemikus. Minu arvates ei sarnane see iidsete õpetustele.

 

Oled rääkinud teistest dimensioonidest, millistena neid näed?  

See on kui ühest ruumist teise astumine. Sagedusteriba, kus järgmine dimensioon on lihtsalt teisel lainel. Neisse sisenedes pead tõstma või langetama oma vibratsiooni.

 

Kui me seda teeme, kas siis saame rännata läbi dimensioonide?

See on selgesõnaliselt kinnitatud esseenide ülestõusmisõpetuste tekstides ning teistes raamatutes, mis räägivad Jälgijatest. Need tekstid on kui kasutusjuhendid, mis valmistavad meid ette. Esseenid veetsid terve elu, visualiseerides ja korrates lugusid kangelastest nagu Eenok ja teised enne teda, kes reisisid läbi seitsme koridori, kuniks lõpuks jõudsid jumala trooni juurde Siionisse.

 

Räägi oma müsteeriumikoolist.

Mina ja mu naine Clare asutasime Siioni Akadeemia. See mõte tuli eelmisel aastal gruppidega Lõuna-Prantsusmaa ekskursioonil. Meil on praegu  koolis neli esitlust, mis räägivad Jälgijatest, õpetustest, kuidas muunduda ingliteks jne. Me usume, et meie eesmärk  elus on saada terviklikeks olenditeks või isegi ingliteks.

 

Miks kutsud seda müsteeriumikooliks?

Teatud viisil on see salapärane, kuna uurime iidseid  saladusi  ja mõistatusi ning  proovime avastada inimkonna tõelist potentsiaali. See on omamoodi ka austusavaldus antiikaja müsteeriumikoolidele, näiteks Phythagorase või esseenide omale.

 

Kuidas jõuda ülestõusmiseni?

Meil on harjutusi ja tehnikaid, mis on välja arendatud esseenide ning ka kataride poolt, nende õpetusi järgis ka Jeesus, enne kui kirik need ära võttis. Nad keelasid kõik, mis oleks aidanud mõista oma võimeid ning muutuda seeläbi ingliteks. Kirik ei tahtnud kaotada kontrolli inimeste üle. Nende õpetuste järgimiseks ei ole vaja kindlat religiooni, põhimõtteliselt ei vaja me ka valitsust. Sellepärast tunnistati need teadmised  väärusuks ning inimesi hirmutati.  Meie Siioni Akadeemias usume, et  elu põhieesmärk on saada paremaks inimeseks, levitades armastust ja valgust kõikjale.

 

Mainisid, et käisid Los Angeleses lindistamas saate “Ancient Aliens” (Iidsed Tulnukad) jaoks. Tundub, et nad ei räägi enam palju tulnukatest.

Saate olemus on kindlasti muutunud ning mida rohkem seda jälgid, siis avastad, et välja on kujunenud kaks uskumust. Sa kas arvad, et tulnukad sõidavad ringi lendavate Toyotadega, kuna on meist ainult 50 aastat tehnoloogiliselt ees. Isegi NASA on öelnud, et suudab ületada valguskiiruse järgmise 100 aasta jooksul.

Teine veendumus põhineb spirituaalsusel, mida esimene pool üldse ei usu, kuna selline mõtlemine ei mahu akadeemilistesse raamidesse. Saade ei põhine religioonil, kuid räägib siiski alatasa usulistest tegelastest. Eelmine aasta oli mul saates laiendatud roll ning nad kasutavad paljusid minu süžeesid. Inimesed hakkavad märkama, et saade räägib tegelikult sügavamõttelistest vaimsetest teemadest, mis arutleb kõike iidsete tulnukate kontekstis.  See kõik on tohutult põnev, kuna ehitame üles uut kultuuri, milles avalik arutelu tulnukate teemal on igapäevane.

kirke 6

 

Miks Jälgijad nimetatakse Jälgijateks?

Algselt olid nad kuningate trooni kaitsjad ja valvajad. Neid kujutatakse kui silmadega kaetud kehi, mis on kõikenägevad ja -teadvad. Nad vaatlevad ja jälgivad neid, kes on ülestõusmisteel. Jälgijad sisenevad nende inimeste teadvusesse, kes on murdepunktil järgmisse dimensiooni tõusmiseks, et abistada neid üleminu faasis.

 

Williams, selgita täheväravate ideed.

Täheväravatel võib olla kolm definitsiooni: 1) see on ühendus ühe tähe või tähesüsteemi tuumaga, 2) koht Maa peal, kuhu tähe või tähesüsteemi energia või valgus on koondunud. Portaalid on näiteks Cheopsi püramiid või Stonehenge;
3) dimensioonidevaheline värav, mis lubab reisida läbi dimensioonide.

 

Helistaja Vicky Missourist:

Ühel ööl külastasid mind valgusolendid. Üks neist tuli mu voodi juurde ja ütles telepaatiliselt: “Kui tuleb õige aeg, siis pannakse seeme idanema.“  Usun, et see ajastu on lõppemas ning valides hirmu asemel armastuse jõuame sinna kiiremini.

Arvan, et nii nemad kui ka Siioni elanikud on täiuslikud. Sõna “täiuslik” ei tähenda, et oled parem kui teised inimesed, vaid see tähendab terviklikkust. Ja me oleme teel terviklikkusele.  Gilgameši eeposes ütles Anunnaki jumalanna, et inimesed on 1/3 inimlikud ning 2/3 jumalikud. Peame ennast arendama, et meie elud oleksid mentaalselt, füüsiliselt, spirituaalselt ja emotsionaalselt terviklikud.

Need valgusolendid võivad ilmuda ka orbi-kujul. See on udune, eeterlik pilv, mis peegeldab valgust ja näeb välja kui miraaž. See on valguskeep, mis võimaldab rännata eri dimensioonide vahel ning võtta endale füüsiline keha vastavalt vajadusele.

 

Helistaja Whale Coloradost:

Olen 25 aastat töötanud inglitega ning nad kutsuvad mind valgustöötajaks. Kord päästis ingel Hawaii saarel mu elu ning ütles, et on violetse valguse ingel, kes laskus alla kuldsel kiirel. Oskad sa midagi selle kohta öelda?

Esseenid ning nende järletulijad, gnostikud, uskusid, et eksisteerib mitmeid jõude, mille eest tuleb end kaitsta, kutsudes ligi valget valgust. Ilmalikud jõud ei näe neid, kes on kaetud valguse ja armastusega, kuna on ise pärit madalamadest vibratsioonist. Meie eesmärk ongi täita kehad valguse ja armastusega ning saada täiuslikeks, kaastundlikeks olenditeks. Gnostikud ütlevad, et violetne või lilla valgus on puhas armastus ja rõõm, mis on inimkonna poolt tekitatud. Peame õppima seda ligi kutsuma ja vastu võtma, tõstes sel moel enda vibratsiooni. Seda tehes toome valgust kogu planeedile ja kõigile, keda kohtame.

 

Filmisoovitus – Inimkonna ajalugu läbi mõistujutuna:

 

Kuula saadet siit (tund 3, 4).

William Henry blogi

Fotod: williamhenry.net, dogbrindlebarks.blogspot.com, exothings.com, ridiculousbibleversesoqby.wordpress.com, ascensioncenter.net

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt