Kas moonutatud loomad on tulnukate katsejänesed?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. oktoober 2013 kell 19:1527. septembril oli USA raadiosaates “Dreamland” külas Linda Moulton Howe, kes on maailma üks tuntumaid loomade moonutamise (cattle mutilation) juhtumite uurijaid – ta on tegelenud selle nähtuse põhjuste väljaselgitamisega juba üle 30 aasta. Howe’i produtseeritud ja lavastatud dokfilm “A Strange Harvest” (Imelik saak) loomade moonutamisest võitis 1981. aastal Emmy filmiauhinna. Naine usub, et selle võika nähtuse taga on maaväline tulnukrass, kes teeb loomade ja inimeste peal katseid.

 

Howe on kummalisi nähtusi kajastava uudisteportaali www.earthfiles.com eestvedaja ja raadiosaate “Coast To Coast AM” reporter.

 

Tuumarakettide deaktiveerumise juhtumid

16. märtsil 1967. aastal Malmstromi õhujõudude baasis: Air Force ECHO lennumeeskond oli 19 meetri sügavusel maa all asuvas õhuoperatsioonide juhtimiskeskuses (LCC), mis asub 145 kilomeetri kaugusel Great Fallsi linnast. Turvameeskondadele jäi silma suur punakas-oranžilt helendav lendav taldrik. Samal ajal lülitus kümme Minutemani mandritevahelist ballistilist tuumaraketti ükshaaval välja, mis tähendas, et keegi maapinnal kontrollis neid. Kaheksa päeva hiljem juhtus sama veel kümne raketiga.

Minutemani rakett

 

Lennukitootja Boeingi eksperdid tegid 1999. aastal kokkuvõtte tuumarakettide väljalülitamise juhtumist ja järeldasid, et selle põhjuseks võis olla elektriimpulss andmesideliinidele. Uurijad ütlesid ka, et raketid on üksteisest sõltumatud. Need asusid 2,5 km kaugusel juhtimiskeskusest ja neid ühendasid kolmekordse kaitsega maa-alused kaablid. Eksperdid ei leidnud lõpuks ühtegi mõistlikku põhjust selle juhtumi seletamiseks.

Mitu aastat hiljem algasid Montana osariigis uued seletamatud nähtused: veiste moonutamine – kariloomade tapmine või vigastamine ebatavalisel viisil. Selle tunnuseks on kirurgilise täpsusega tehtud lõiked, siseorganite puudumine, see, et loomad on verest täielikult tühjaks lastud jm. Märkimisväärne on ka see, et moonutatud looma leiupaigas puuduvad jäljed või rajad, isegi kui see on leitud pehmelt pinnaselt või mudast.

Märkimisväärne on ka see, et moonutatud looma leiupaigas puuduvad igasugused jäljed

 

Läbimurre uuringus

Linda Moulton Howe’i uuringus on toimunud läbimurre: ta sai viimaks pärast aastakümneid proovimist rääkima ühe Montana politseiülema, kes uuris veiste moonutamise juhtumit. Tetoni maakonna pensionile jäänud šerif John L. “Pete“ Howard rääkis muu hulgas ka tundmatust objektist, mille Malmstromi baasi radar tuvastas ja mille liikumine oli vastuolus inimese loodud masinate liikumisega.

Politseiülem John Howard: Õhujõud suhtlevad meeleldi õiguskaitseorganitega – meiega. Käisime koos maakonna volinikega regulaarselt Malmstromi õhujõudude baasis ametnikega kokku saamas ja vahel ka koos einestamas, et tööasjust rääkida. Õhujõudude kolonel uuris samuti UFO-nähtusi, millest inimesed lähemates maakondades teatasid ja ütles, et kui ta peaks veel midagi nägema, siis võtab meiega ühendust.

 

Ühel õhtul olin oma kontoris, kui sain kõne, et märgatud on hõljuvat UFO-t Kagu-Choteau’s, 20 km kaugusel. Sõitsime sõbraga selles suunas ja helistasime dispetšerile, et ta teavitaks koloneli tundmatu objekti jälitamisest. Õnneks oli ta baasis ning nad hakkasid jälgima radarit, samal ajal, kui me kirjeldasime neile nähtut.

 

Linda Moulton Howe (L.M.H): Mida te nägite?

J.H: Tulukesi taevas, samal ajal, kui sõitsime.

L.M.H: Kas seal oli ka värve?

J.H: Punast ja sinist värvust oli valguse juures. Sõitsime valguse suunas, kui äkitselt hakkas see aeglaselt liikuma. Helistasime baasi, et nad jälgiks oma mobiilse radariga objekti ja teavitaks meid selle suunamuutustest.

L.M.H: Objekt oli radaril?

J.H: See oli neil ekraanil ja hakkas liikuma kirdesse kiirusega 30 km/h. Siis lendas see äkki otse üles ja jäi seisma. Mõne aja pärast jätkas see teekonda kaugemale itta veidi suurema kiirusega. Kolonel palus mul tulla radari asukohta ja lausus, et ta tahab midagi uskumatut näidata. Läks umbes 30 minutit sinna jõudmiseks ja kohapeal viis ta mind laua taha, kus istusid paar noormeest.

L.M.H: Mida ta näitas sulle?

J.H: Ta näitas selle liikumisteed ja peatumist ning hetkelist kõrgusemuutmist ja siis jälle peatust, pärast mida algas triivimine. Kolonel ütles, et ta ei tea ühtegi masinat USA sõjaväes, mis suudaks nii teha.

L.M.H: Need olid paberil olevad radarisignaalid, mis näitasid objekti liikumisi, peatumisi ja suunamuutusi 90-kraadise nurga all…

J.H: Jah. Äkki ühel hetkel tulid uksest sisse kaks mustades ülikondades meest ja kutsusid koloneli välja. Pärast seda lülitasid nad seadmed välja, viisid väljaprinditud paberid minema ja käskisid meil kohe lahkuda.

L.M.H: Kuidas nad end tutvustasid?

J.H: Ma arvan, et kolonel sai kohe aru, et nad on valitsusest.

L.M.H: Oletame, et nad olid CIA, NSA või mõne muu USA valitsuse luureagentuuri töötajad. Kuidas nad teie tegevusest teada said ja mis õigusega nad asitõendid kaasa võtsid?

J.H: Kõik see toimus Malmstromi õhujõudude baasi nõusolekul.

L.M.H: Ja Malmstrom annab aru otse Pentagonile?

J.H: Arvatavasti.

 

Saladokument väljaprinditud materjalide kadumise kohta Malmstromi baasis

 

L.M.H: Niisiis, kolonel lõpetas info andmise Malmstromist politseile. Milline oli järgmine vahejuhtum?

J.H: Üks mu sõber rääkis, et nägi B-1 pommitajat maantee kohal ja selle sabas lendas UFO. USA õhujõud tegid kindlaks, et sel päeval, selles kohas ja ajal toimus B-1 lennukil elektrooniline rike.

B-1 pommitaja

 

L.M.H: Kas lennuk alla ei kukkunud? Või hoidis seda miski õhus?

J.H: Ei, hämmastaval kombel mitte midagi ei juhtunud, see lendas edasi.

 

Loomade moonutamise juhtumite algus

Kaheksa aastat hiljem, aastal 1975, olid Malmstromi õhujõudude baasi lähedal olevad maakonnad – Cascade ja Teton – hädas mitte ainult tundmatute lendavate objektide tuvastamisega, vaid ka veidrate loomade moonutamise juhtumitega. Sajad loomad olid verest tühjaks lastud ja moonutatud, kuid ühtegi jälge nende koletute tegude sooritaja ei jätnud. Ka osa politseinikke uskus pigem maaväliste olendite sekkumist.

 

Paljud talunikud teatasid valgusvihkudest, mis tulid helendavatelt objektidelt taevast. Mõned nägid loomi tõusmas ja langemas valgusvihus, leides nad hiljem osaliselt ilma nahata, lihata, sugu- ja siseorganiteta, vereta, sabata, silmadeta, keeleta ning kõrvadeta – kõik need kehaosad olid eemaldatud kirurgilise täpsusega.

 

 

Intervjuu jätkub:

L.M.H: Kas te nägite oma silmaga loomadel sisselõikeid, mis olid nagu laseriga lõigatud?

J.H: Jah. Kutsusime ka veterinaari, kes sattus hämmingusse, kui nägi, et osal lehmadel olid suguorganid eemaldatud, ilma et näha oleks lõikehaavu. Paljudel oli ka eemaldatud liha koonult, kõrvad, keel ja mokad, jättes alles vaid sileda luu, mida ka kogenud jahimees ei suudaks teha.

L.M.H: Sulle avaldas politseiülemana muljet see, et ühtegi jälge maha ei jäetud?

J.H: Loomulikult. Isegi koiottide jälgi ei olnud, kuigi neid on kõikjal seal piirkonnas.

L.M.H: Kas sa oled nõus Logani maakonna politseiülema Tex Gravesiga, kes ütles, et loomade moonutamise taga on olendid kosmosest?

J.H: Kindlasti ei väida ma talle vastu.

L.M.H: Sa nägid oma silmadega, kuidas see õhulaev liikus nii, nagu ükski teine maine sõiduk ei suudaks teha. Kas see pole piisav tõend tulnukate-versiooni poolt?

J.H: Jah, nägin, kuid kes seda usub, et see oli UFO…

 

Veterinaari aruanne

Moonutamisel tehtud sisselõigete kliinilis-patoloogiline analüüs kinnitas kuumutatud hemoglobiini ja kollageeni olemasolu, kuid ei leitud süsiniku osakesi, mida kuumust kasutav lõikamistehnika tekitab. See näitab, et kude eemaldati tehnoloogiaga, mida ei kasuta veterinaarid, sõjavägi ega keegi teine siin planeedil.

 

 

Rahvusvaheline fenomen

Selliseid juhtumeid on täheldatud kõikjal maailmas ja kariloomade moonutamise juhtumid on muutunud rahvusvaheliseks fenomeniks Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Euroopas. 2002.–2012. aastal oli ainuüksi Argentinas hinnanguliselt 4500 loomade moonutamist. Rohkem kui 10 000 juhtumit on olnud USA rantšodes. Neid kuritegusid avastatakse paljudes riikides, kuid siiani ei ole kedagi vahistatud ega süüdi mõistetud. Paraku on see teema põrandaalune ja peavoolumeedia seda ei kajasta – vaid üksikud telekanalid ja veebisaidid on püüdnud sellest rääkida. Võib-olla on see osa tulnukate olemasolu varjamisest.

 

Linda Moulton Howe’i kodulehekülg.

Fotod: airforce-technology.com, malmstrom.af.mil, 1.bp.blogspot.com, earthfiles.com, theaviationist.com, cdn0.sbnation.com, stuffmonsterslike.com, ufonut.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt