Jim Marrsi uus raamat “Meie salajane ajalugu” uurib maailma eliidi seotust tulnukatega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. veebruar 2013 kell 19:33jim-pr-photo

Jim Marrs (69) on Texasest pärit endine ajakirjanik ning maaväliste nähtuste ja vandenõude uurija. Paljud tema kirjutatud raamatud on saanud New York Timesi menuraamatuteks, sealhulgas “Vandenõu” (“Crossfire”), mille põhjal valmis ka Oliver Stone’i kaks Oscarit võitnud film “JFK” (1991).

 

Jim Marrsi uusim raamat kannab nime “Our Occulted History: Do the Global Elite Conceal Ancient Aliens?” (Meie salajane ajalugu: kas Globaalne Eliit varjab iidseid tulnukaid?), milles kirjanik viib omavahel kokku kaks pealtnäha omavahel sidumatut nähtust – tulnukad ja maailma eliidi.

 

511HFRJ0grL

 

Miks valitsus rahvale midagi ei räägi?12. veebruaril rääkis Marrs saatele “Coast To Coast AM” antud intervjuus, et huvitus UFO-nähtustest juba lapseeas. Marrs väidab, et 1952. aastal USA õhujõudude loodud Project Blue Book (Projekt Sinine Raamat), mille ülesandeks oli uurida UFO-nähtusi, loodi hoopis tagurliku eesmärgiga kõik UFO-nähtused kinni mätsida. Ta lisab, et enam ei ole UFO-nähtusi võimalik eitada, sest uusi teateid, fotosid ja videoid lisandub peaaegu iga päev.

Marrsi on alati paelunud teema, miks valitsus rahvale midagi ei räägi. Miks me ei tea, kust me pärit oleme, kes me oleme ja kuhu me suundume? Iidsed sumeri savitahvlid räägivad annunak’idest (tõlkes: need, kes tulid taevast maa peale) ehk rahvakeeli jumalatest. Savitahvlitel on kirjas, et annunak’id manipuleerisid inimeste eelkäijate geenidega ja arendasid välja kaasaegse inimese. Viiteid kõrgelt arenenud tsivilisatsioonidest leidub kõikjal maailmas – olgu need püramiidid Egiptuses, Göbekli Tepe Türgis, Nazca laam Peruus jpt, kuid meile räägitakse vaid Darwini teooriast.

 

Rothschildid usuvad, et nad on sumeri jumalate järeltulijad

Marrs usub, et Globaalne Eliit ei tahagi, et inimesed oma minevikust teada saaksid, sest teadmine on jõud ja teadmatus nõrkus. Marrs arvab, et valitsused varjavad teateid maavälise elu olemasolust mitte seetõttu, et nad kardavad massirahutusi, vaid hoopis seetõttu, et siis taipaksid inimesed, et olemas on alternatiivsed energiaallikad. Kokku kukuksid hiigelkasumeid teenivad energiatööstused, sõjatööstused ja ka kõik teised monopolid.

Oma värsket raamatut “Meie salajane ajalugu” kirjutades esitas Jim Marrs küsimuse: kas maavälistel nähtustel ja Globaalsel Eliidil on omavaheline seos? “On küll!” vastab Marrs ja lisab: “Näiteks 1920-ndatel pandi Rothschildide dünastias (üks maailma mõjuvõimsamaid perekondi – toim.) ühele lapsele nimeks Nimrod. Esimese Moosese raamatu järgi oli Nimrod Noa lapselapselaps. Rothschildid ise usuvad, et nad on sumeri jumalate järeltulijad.”

 

USA presidendid ja maailma kuninglikud pered on sugulussidemetega seotud

Kõige rohkem šokeeris kirjanikku avastus, et enamiku USA presidentide ja maailma kuninglikke perekondi on omavahel lähedased sugulased. Samade järeldusteni on jõudnud ka tuntud inglise kirjanik ja uurija David Icke.

“Aastal 2000, kui Al Gore ja George W. Bush USA presidendiks kandideerisid, ennustas üks tunnustatud Briti genealoogiline väljaanne, et George W. Bush saab uueks presidendiks. Nad kirjutasid, et kuigi Al Gore ja George W. Bush on omavahel sugulased ning mõlemad on sugulased ka Windsorite perekonnaga (Inglise kuninglik perekond – toim.), on Bushi pere Windsoritega lähemalt sugulane. Sellepärast sai presidendiks ka George W. Bush,” ütleb Marrs.

“Samuti on sugulased ka Bushide pere ja Cheney pere (Dick Cheney oli George W. Bushi USA presidendiks olemise ajal USA asepresident – toim.). Lynne Cheney, Dick Cheney abikaasa avastas oma pere juuri otsides, et Barack Hussein Obama on Dick Cheney sugulane kaheksandat põlve.”

 

Obama on omakorda Maureen Duvalli kauge järeltulija. Maureen Duvalli järeltulijad on lisaks Cheneyle ja Obamale veel ka USA 33. president Harry S. Truman (ametiaeg 1945–1953), Wallis Windsor, Windsori hertsoginna (1896–1986); USA filminäitleja Robert Duvall, aastatel 1811–1835 USA Ülemkohtu juht olnud Gabriel Duvall; miljardär Warren Buffett ja USA kodusõja ajal Ameerika Riikide Konföderatsiooni spioonina tegutsenud Betty Duvall.

“George W. Bush ja Obama on sugulased 1620.–1691. aastatel Põhja Ameerikas asunud Plymouthi koloonia kuberneri Thomas Hinckleyga. Thomas Hinkley järeltulija John Warnock Hinckley Jr üritas väidetavalt 1981. aastal korraldada atentaadi tollasele USA presidendile Ronald Reaganile. Seega on nad kõik omavahel sugulased – kuninglikud perekonnad ja presidendid – ning kõik ulatubki välja iidsesse Mesopotaamiasse, sumerite ja annunak’ideni,” ütleb Marrs.

 

Obama-Bushheredity

 

Jim Marrs usub, et maailma salajasel valitsusel, mis kulisside taga kontrollib riike ja presidente, omab ka salajast “maavälist” kosmosetehnikat ning pole välistatud, et planeetide vaheline kontakt teiste eluvormidega on kestnud juba iidsetest aegadest alates.

 

Kuula Jim Marrsi täispikka intervjuud saates “Coast To Coast AM” siit. (Intervjuu Jim Marrsiga algab 38.10)

Vaata lisaks: Jim Marrsi koduleht, “Coast to Coast AM” koduleht

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt