Petitsioon: Tulnukad, avalikustage oma olemasolu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. aprill 2013 kell 18:27796789-110803-et

Üle maailma on algatatud hulgaliselt petitsioone, et valitsused avaldaksid oma UFO-dokumendid. Kuid üks mees on läinud kaugemale ja otsustanud pöörduda otse tulnukate poole.

 

Kõnealust petitsiooni kirjeldatakse kui “ülemaailmset petitsiooni, näitamaks tulnukatele, et me tõesti tahame avalikustamist” ning see on postitatud petitsioonide lehele change.org. Lehe kaudu kogutud allkirjad saadetakse tavaliselt vastavale organisatsioonile, seekord on saajaks märgitud “Tulnukad”.

Petitsiooni algatajaks on Maarten Horst Aagtekerkest, Hollandist. Maagiliseks numbriks, et petitsioon oleks edukas, on märgitud 111 111, millest artikli kirjutamise hetkeks oli kogutud 2060. Tundub, et Horstil on tulnukate galaktilises föderatsioonis käsi sees, sest ta mainib ka, et “galaktiline föderatsioon on teatud asjade suhtes väga tundlik. Nad tahavad olla ettevaatlikud ja mitte tekitada massidele šokki, kui avalikustamine peaks aset leidma.”

Horst märgib ka, et me elame “sõjaväelise korraga maailmas” ja usub, et paljud inimesed on peavoolu meedia läbi ajupestud. Et seda probleemi leevendada, on mehel tulnukatele üks ettepanek: “Me kutsume üles kõiki intelligentseid ja armastavaid olendeid väljaspool Maad sekkuma ja kasutama ükskõik millist vajalikku jõudu, et arreteerida igaüht, kes on uue rahuajastu ja esimese kontakti vastu. Me teame teie mitte-sekkumise põhimõtet, kuid nüüd, meie Maa-inimesed, nõuame teiepoolset tegutsemist, et meid vabastada igapäevastest valedest ja näidata meile, et olete siin. Nüüdsest alates soovime me kõndida armastuses teie kõrval. Me ootame teiega kohtumist ja rahus elamist.”

Kui sa tahad samuti petitsiooni allkirjastada ja aidata tulnukatel teada saada, et inimestel on avalikustamisega tõsi taga, saad seda teha siin.

 

Allikas: ET Updates

Foto: erkaanitõmmis Steven Spielbergi 1982. aasta mängufilmist “E.T. the Extra-Terrestrial”

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.