Missouri politsei uurib salapäraseid moonutatud lehmade juhtumeid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. august 2013 kell 18:00lehm

Foto: ekraanikuva

Missouri osariigis asuva Saint Louisi linnakese kohalik ajaleht CBS St. Louis kirjutab: “Kes see küll on, kes eemaldab lehmadelt paljunemisorganid ja keeled? See on müsteerium, millega väikelinna politseinikud 90 miili kaugusel Kansas Cityst tegelema peavad.“

 

Henry maakonna politseiülema asetäitja Robert Hills ütles, et esimene moonutatud lehmakorjus leiti 2011. aasta detsembris, teine ja kolmas aga selle aasta suvel. Kõik lehmad kuulusid samale rantšopidajale Lyn Mitchellile.

“Me ei näinud mingeid teisi vigastuste jälgi ja see ei näe välja niimoodi, nagu lehmale oleks kallale tunginud mõni metsloom, näiteks koiott,“ ütles Hill kohalikule raadiokanalile KMOX.

Esimesel lehmakorjusel, mis Mitchelli farmist avastati, oli eemaldatud keel ja kõrv. Mitchell ütles kohalikule telekanalile, et ta arvas, et moonutamine on osa mingist ohverdusrituaalist või teismeliste nali, seega ei andnud ta sellest ametivõimudele kohe teada.

Ent selle aasta 9. ja 19. juulil leiti veel kaks lehma, kellel olid eemaldatud keel koos udara, paljunemisorganite ja kõrvadega. Kui esimest kahte lehma veterinaar ei uurinud, siis kolmanda juhtumi puhul kutsus omanik loomaarsti asja uurima.

Mitchell ütles, et veterinaari sõnul olid lõiked kirurgiliselt ülitäpsed. Kõiki kolme juhtumit aga ühendab vere ja muude kehavedelike vähesus korjuse ümber ja keres.

Mitchell ütles asja vastu huvi tundma hakanud UFO-uurijatele (Mutual UFO Networkile – MUFON), et kolmanda lehma süda oli samuti eemaldatud ning jäetud kere kõrvale maha, mitte kaasa võetud. Ta usub, et kes iganes selle jõhkra teo taga oli, siis teda segati, ega välista ka juhtumite seost tulnukatega.

Kuna veterinaari raport kolmanda lehma kohta ei ole praegu veel lõplik, on tegu poolelioleva uurimisega, ütles Hill. “Me peame vaatama seda kahest küljest. Ühest küljest inimesed usuvad, et nende juhtumitega on seotud tulnukad või okultistid. Teised aga ütlevad, et kui lehmad surevad, siis lagunevadki kered niimoodi. Me teame, et sel aastal on ergot fungis tapnud Missouris hulga lehmi, võib-olla on ka need lood selle haigusega seotud. Kuid praegu ei ole me veel suutnud seda kindlaks teha,“ ütles Hill.

 

 

Allikad: CBS St. Lois, Before It’s News

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt