Vestlus tulnukaga: inimene on kõrgemalt arenenud tulnukrassi looming

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. september 2013 kell 20:47Mitmed uurijad on seisukohal, et inimkond on tuhandeid aastaid tagasi maavälise rassi poolt loodud ning meile ette söödetud maailmaajalugu ja Darwini teooria evolutsioonist on puhas vale.

 

Astrofüüsikud Carl Sagan ja Iosif Shklovsky kirjutavad oma 1966. aastal ilmunud teoses “Intelligent Life In The Universe” (Intelligentne elu Universumis): “Sumerite järglased on kirjeldanud oma tsivilisatsiooni maavälist päritolu rahvana. Erinevad veidrad olendid ilmutavad end mitme generatsiooni vältel, ja nende ainus eesmärk näib olevat juhendada inimkonda. On märkimisväärne, et sumeritel oli vahetu kontakt maaväliste olenditega. Neid kirjeldatakse kui pooldeemoneid ja olulisi isikuid, kuid mitte kunagi kui jumalaid.”

Teenekas paranähtuste uurija Linda Moulton Howe tegi hiljuti intervjuu Alabamast pärit noormehega, kes koos oma noorema vennaga koges möödunud aastal esimese astme kontakti maaväliste olenditega. Noormees, kes palus ennast nimetada “Tyler Jonesiks”, teatas, et 2012. aasta 15. novembril kohtus ta üle kahe meetri pikkuse põhjala rassi välimusega humanoidiga.

Emmyga pärjatud Moulton Howe, kes on ennekõike tuntud loomade muundamisintsidentide ja viljaringide fenomeni spetsialistina, rääkis 29. augustil USA raadiosaates “Coast To Coast AM”, et temaga võttis ühendust üks 26-aastane noormees Gadsdenist Alabamast, kes teatas, et 1993. aasta loomade muundamise laine ajal muundati kuus nende farmi lehma: neil polnud silmi, keelt, verd ega udaraid. Surnud loomad olid heinamaa mudasemal alal, kuid seal polnud näha mitte ühtegi jalajälge, autojälge ega ka looma enda jalajälge. Üks öö varem oli pereisa aknast välja vaadates näinud taevas seletamatut lendavat objekti.

“Me avastasime poole aasta jooksul kokku kuus meie farmi lehma surnuna ja muundatuna. Kõrvad, mõlemad silmad, pärakupiirkond ja udarad olid ära lõigatud,” räägib Jones 1993. aastal muundatud lehmadest nende kodufarmis.

 

Millised olid looma lõikehaavad?

Ümarad.

 

Kas lõiked olid erinevatel loomadel erinevad või ühesugused?

Identsed.

 

Kas sa teatasid sellest kohalikule šerifile?

Jah. Nemad olid sellest kõigest veel rohkem hämmingus kui meie.

 

Kas mõne nende kuue muundatud lehma juurest avastasite ka verejälgi?

Ei! Mitte ühelgi. Me ei märganud ka ühtegi jalajälge ega looma jälge.

 

Kas sellel perioodil 1993. aastal nägi keegi teist kummalisi tulukesi või objekte taevas?

Jah. Ööl vahetut enne seda, kui avastasime esimese surnud lehma, nägi mu kasuisa taevas kummalist objekti. Ka järgmistel kordadel nägime taevas seletamatut valgust vahetult enne muundatud loomade leidmist järgmisel hommikul.

 

Mis värvi ja kui suured olid need tuled taevas?

Erinevad värvid olid – valge, punane ja roheline. Need tuled keerlesid ümber objekti. Samuti olid ära muundatud ka meie naabrite lehmad ja veel mitmes kohas üle maakonna.

 

Mis te ise arvate, kes on selle nähtuse taga?

Me usume, et sellega on seotud üleüldised maavälised UFO-nähtused ja tulnukad. Mulle öeldi, et reptiilide rass on loomade muundamise taga. Väidetavalt võtavad nad mingeid proove ja võimalik, et nad ka söövad neid.

 

Kes ütles sulle, et selle taga on reptiilide rass?

Rootslase välimusega suurt kasvu blondi peaga ja siniste silmadega tulnukas, kes 2012. aasta novembris minu ja mu venna endaga kaasa võttis.

 

Tyleri joonistus põhjala humanoidist

Tyleri joonistus põhjala humanoidist

***

2012. aasta 15. novembri õhtul nägid Tyler ja tema noorem vend oma koduõues, et mäe kohal hõljub hele valgus. Noormehed liikusid valguse suunas ja tajusid õhus elektrit, mis tõstis nende ihukarvad püsti. Samuti oli kuulda imelikku suminat. Järsku eraldus valgusallikast valguskogu, mis laskus maa suunas. Tyler sihtis seda jahipüssiga ning talle tundus, et ta nägi kogu sees kummalist halli olendit. Tyler ja ta vend ehmusid ja hakkasid ära jooksma. Seejärel tulistas valguskogu noormehi millegagi ja nad kogesid aja kadu. Kuid mõlemad noormehed mäletavad kohtumist blondi olendiga, kes näitas neile erinevaid kaadreid loomade muundamisest ja sellest, kuidas need blondid olendid kunagi ammu lõid Maa ja kuidas neil tekkis reptiilidega konflikt Homo sapiensi saatuse pärast.

“Mu vend mäletab, et see blond olend ütles talle, et loomade muundamise taga on reptiilid, kuvades talle pildi, kus muundatud lehm lebab maas, hallid tulnukad tema kõrval askeldamas ja reptiilid seda kõike jälgimas,” räägib Tyler Jones.

 

Kas teile öeldi ka, miks nad loomi muundavad?

Otseselt mitte, kuid see pilt, mida mu vend mäletab, näitas reptiile näljaste pilkudega.

 

Kui Tyleri vennale kuvati pilte loomade muundamisest, siis Tyler ise mäletab, et tuli teadvusele ümara laua peal, mille ümber olevast seinast tuli valgust. “See nägi välja kui metalne sein, millest tuli valgust. Ma olin ise selili laua peal ja sain ainult silmi liigutada. Esimese asjana mõtlesin, et mis on saanud mu vennast, kus ta on. Mind valdas kirjeldamatu hirmutunne, arvasin, et saan südamerabanduse. Siis tuli mu kohale kellegi käsi ja niipea, kui ta mu pead katsus, saabus rahu ning kõik oli korras. Siis nägin, et see oli toosama suur blond humanoid, üle kahe meetri pikk ja siniste silmadega. Ta õlgadeni ulatuvad juuksed oli täiesti sirged ja peaaegu valget värvi. Ta nahk oli üsna kahvatu ja see hõõgus kergelt. Ta silmad ei olnud sellised nagu meil on. Need olid mitmevärvilised, teatud osa silmast vahetas värvi, need värvid keerlesid ja silma keskel oli must värv. Tema silmadesse vaadates tuli mul väga hea tunne. Justkui oleks aeg seisma jäänud, kõik tundus niivõrd selge ja mul polnud mitte mingit hirmu.

Ma mõtlesin oma vennale, et kus ta on. Blond olend vastas mulle telepaatiliselt, et mu vennaga on kõik korras, ta on minu taga. Ma mõtlesin järgmiseks: kes sa oled ja mida sa tahad? Blond vastas mulle, sisestades tema enda mälestusi. See oli veidi valus. Ta näitas mulle kolmemõõtmelisi kaarte galaktikast ja Linnuteest.

Ta suumis selle sisse sarnaselt Google Earthi programmile ja näitas oma kodukohta meie galaktikas. Kuna meie galaktika kaardid on kahemõõtmelised, siis ma ei oska täpselt näidata seda kohta, mida ta mulle näitas oma kolmemõõtmelise kaardi peal. Siis suumis ta välja ja näitas hoopis teist kohta teises galaktikas ja ütles, et nad elavad seal ka. Siis näitas ta mulle meie planeeti Maad, kuid seal polnud ühtegi ehitist, tundus nagu olnuks see miljon aastat tagasi. Peale seda kuvas ta mulle pildi, kus nägin ligi 200 blondi suurel koosolekul mingil staadionil.

 

Kas nad olid kõik ühte nägu?

Nende riided olid ühesugused, kuid muidu olid nad kõik erinevad. Neil oli kõigil valge rüü musta pandlaga. Enamik olid blondid, mõned täiesti valgete juustega ja mõnel, kes seisid kõige ees, olid ka valged habemed. Nad kõik olid umbes 2,1–2,4 meetri pikkused.

 

Mida nad seal sinu arvates arutasid?

Neil oli koosolek seoses Maa peale tulekuga.

 

Mida sa järgmiseks nägid?

Seda, kuidas blondid ja hallid tulnukad omavahel koostööd teevad Maa peal. Blondid olid mingisuguse hõljuva masina peal, mis tegeles kaevandamisega. Nägin, kuidas Maast kaevandatav valguskiire abil nende laeva tõusis. Lisaks näitas ta mulle, kuidas inimesed ehitasid püramiide, kasutades tehnoloogiat, mis võimaldas suuri kivisid hõljutada. Neil oli kasutada pisike kätte mahtuv seadeldis, mille blondid olid inimestele ise andnud. See oli 20 x 10 cm suurune vidin, mida sai suunata kivi peale ning kivi hakkas hõljuma sinna, kuhu vaja. Järgmiseks nägin kolme püramiidi, sfinksi ja veel mitmeid väiksemaid püramiide – see oli Giza platoo. Sfinksil oli inimese nägu ja lõvi keha, ta oli palju suurem kui täna. See oli imeline vaade.

 

Sphinx

 

Kas blondid ütlesid sulle ka seda, miks need püramiidid ehitati?

Mina sain aru, et tegemist on mingit sorti energiaallikaga. Mõnel struktuuril oli ka maandumisplats.

 

Kas sa nägid ka mingeid lennumasinaid püramiidide ümber lendamas?

Jah. Ma nägin kolmnurkseid autosuurusi laevu, suuri kilomeetripikkusi kolmnurkseid emalaevu, kilomeetripikkusi sigarikujulisi laevu, aga ka nn lendavaid taldrikuid. Need olid kõik erinevatel ajaperioodidel, mitte ühes kaadris.

Mina sain aru, et nad vajasid püramiidide energiat oma masinate lennutamiseks ja üleüldiseks kaevandamiseks. Järgmiseks nägin ma järjekordset koosolekut, kus blondid rääkisid, et nad ei taha ise enam tööd teha ja tuleks luua keegi, kes selle töö ära teeks. Nad võtsid Maa peal oleva inimese ja ristasid selle omaenda DNA-ga. Ma nägin pilte sellest, kuidas seda ristamist tehti – seda tehti mitu korda ja alles neljandal korral jäid blondid oma tulemusega rahule. Nad lõid meid.

 

Pyramids (1)

pyramids

Kas sa said aru, mis suhe oli blondidel hallide tulnukatega? Kas nemad lõid ka hallid? Kas hallid töötavad blondide heaks?

Nad näitasid mulle kaussi, mille sees kasvatati midagi. Nad andsid mulle mõista, et hallid on geneetiliselt loodud ja nad võivad neid juurde teha. Hallid on nagu töömesilased nende jaoks.

 

Mida tegid blondid siin aastal 2012?

Blondid lõid kaasaegse inimese ja lasid meil ise kasvada. Ühel hetkel nad lahkusid siit ja otsustasid, et meie võime omapead edasi areneda, kuna oleme välja teeninud õiguse eluks. Kuid üks väiksem grupp blonde arvas teisiti. Neile ei meeldinud, et nende DNA on meie sees ja nad tahtsid meid ära hävitada, kuid neil ei lubatud seda teha. Kuid see väiksem grupp blonde tuli kuidagimoodi Maa peale tagasi, soovides inimesed ära hävitada. Teised blondid said sellest teada ja astusid vahele, sest neile oleme meie kui nende lapsed. Sellest vastasseisust sai alguse sõda. Ma nägin pilti, kus ühel poolel võitlesid blondid koos oma hallidega ja teisel poolel blondid samuti koos hallidega ning lisaks neile ka sisaliku moodi olendid.

 

Kuidas need sisaliku moodi olendid siia sekkusid?

Mulle selgitati, et nemad (blondid) pole ainukesed tehnoloogiliselt ülikõrgelt arenenud rass meie galaktikas. Neid on palju. Ja need sisaliku-sarnased olendid (reptiilid) on kurjad olendid. Need blondid, kes meid ära hävitada tahtsid, vajasid vastasseisus mingit abi ja seega sõlmisid nad koostöökokkuleppe reptiilidega. Selle suure sõja võitsid blondid ja hallid, kes tahtsid inimesi säästa. Kuid sain aru, et n-ö inimese-vastaseid blonde on veel, kes tänase päevani üritavad Maa peal toimuvat manipuleerida ja hävitada.

 

Mida sa oskad öelda mao kohta Eedeni aias?

See võibki olla reptiil, kes tahab meelitada inimest tarbima keelatud teadust.

 

Ja kuidas aitaks see kaasa inimese hävitamisele?

Mida targemaks me saame, seda lihtsamini me end ära hävitame. Inimkond on rohkem enesehävituse äärel kui 500 aastat tagasi. Sest koos tehnoloogiaga tuleb jõud ja võim. Kui me loome massihävitusrelva, siis seda me ka ühel hetkel kasutame ja nõnda ka hävime. Tuleb aru saada, et nende mõtlemisviis on meile arusaamatu. Me ei saa nende tagamõtetest ja tegudest aru ning vastupidi. Kui sõda lõppes, siis inimesi hävitada proovinud blondide juht saadi kätte. Teda näidati kõigile, kuid teda ei tapetud, ta saadeti hoopis minema siit.

 

Kuid sellest ajast peale on lõputu Trooja hobuse stiilis sõda Maa peal jätkunud. Kas see grupp blonde, kes inimesi hävitada tahavad, on endiselt Maa peal ja nad teevad inimkonna-vastaseid samme, olles ise maskeerunud inimesteks?

Ma arvan nii jah! Ma arvan, et need blondid on teinud mingisuguse koostöö-diili meie planeedi valitsusega, sest mulle kuvati pilt koosolekust USA-s, kus oli seitse valges rüüs blondi koos ülikondades inimestega. See toimus valges toas, kus puudus igasugune mööbel. Ülikondades mehi oli kaksteist.

 

Kas sa said aru, mis aastal see koosolek võis toimuda?

Jah, mulle tundub ülikondi vaadates, et see toimus umbes 1940–50-ndatel. Ma nägin järgmiseks, et üks vanem blond, kellel oli ka habe, rääkis midagi geenitehnoloogiast. Võimalik, et plaan on tasapisi luua teistmoodi geenidega inimene, kui seda on tänane inimene. Nad ütlesid mulle, et meie ja nende peamine erinevus on aju. Nemad oskavad kasutada oma aju täies võimsuses, meie aga mitte. Ilmselt loodi meid sihilikult nõnda, et saaks meil silma peal hoida.

 

Seega on nad üritanud manipuleerida teatud vereliinidega juba tuhandeid aastaid?

Just nimelt!

 

Mis on blondide järgmine plaan?

Seda ma ei oska öelda, võimalik, et nad tahavad luua kõik inimesed ühesugusteks.

 

***

Mitmed röövitud inimesed on kirjeldanud kohtumist suurt kasvu põhjala rassi meenutavate olenditega, kelle nahk kumab. Iidsetest maailma ajaloo tekstidest on tihti läbi käinud nimi Elohim, mis on üks Jumala nimedest juudi pühakirjas Tanahis ning mis viitab ka helendamisele või säramisele. Piibli tekstid kirjeldavad samuti helendavaid olendeid, kellel oli suur roll inimkonna ajaloos.

Tyler Jonesil on väga selge mälestus piltidest, mida too suur blond olend temasse sisendas.

Huvitav on ka Tyleri kirjeldus tohutusuurest sfinksist, mis oli üleni lõvi. Täna teame me sfinksi kui lõvi keha ja inimese näoga mütoloogilist olendit. Kuid on uurijaid, kes usuvad, et sfinks oli algselt üleni lõvi. Näiteks Yale’i ülikooli professor, doktor Robert Schoch on sellest põhjalikult kirjutanud ja lisanud ka oma uurimise põhjal tuletatud pildi esialgsest sfinksist.

Sphinx Robert Scoch

Lõpetuseks ütleb Linda Moulton Howe, et “kui uurida meile kättesaadavat üsnagi ähmast ning salastatud informatsiooni meie minevikust ja ajaloost, hakkab pilt paremini kokku minema sellest, miks pole n-ö mitte-inimesed aktiivsemalt meie ellu sekkunud suhtlustasandil ja miks maailmavalitsus vaikib tulnukate teemadel. Samas näen ma tunneli lõpus pisikest tulukest vilkumas. Sest milline iganes meie geneetilise evolutsiooni tõeline tõde ka poleks, on olemas keegi, kes näeb, et oleme teeninud õiguse eluks. See keegi on meie kosmiline liitlane, kellega me ühel päeval kindlasti kohtume”.

 

 

Kuula kogu intervjuud Tyler Jonesiga (algab 1:18.12) siit.

Lisalugemist: Earth Files, Robert Schochi veebileht, EF 2, Coast to Coast

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt