Naabrid: Leedu tahab koguda miljon laiki

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. september 2013 kell 12:11Leedu tahab miljonit laiki

Leedu riigi turismikatusorganisatsioon on käivitanud sotsiaalmeediakampaania Like’able Lithuania, mille eesmärk on koguda miljon laiki. Kampaania sihtturuks on Saksamaa, Suurbritannia, Läti, Poola, Venemaa ja Valgevene ning sihtrühmaks 18–34-aastased.

Kampaania ühe kõrvalteemana valivad leedukad ise välja kõige enam meeldimisi saanud koha Leedus, kuhu püstitatakse like-sümbolit kujutav skulptuur. Link.

Vaata ka kampaania videot:

 

Hiinlased tahaksid ehitada Klaipedasse uue sadama

Leedu riigi poolt kinnitatud andmetel on China Communications Construction Company Ltd (CCCC) ja CCCC International Holding Ltd – ühed suurimad oma ala tegijad Hiinas – väljendanud huvi ehitada Klaipedasse uus süvasadam.

Leedu riigi huvi selle projekti elluviimise vastu seisneb prognoosis, et aastail 2020–2030 ammendatakse Klaipeda sadama praegune mahutavus. Link.

 

Varėna nimetati Euroopa seenepealinnaks

Traditsioonilised seenepidustused Varėnas päädisid tänavukoha nimetamisega Euroopa seenepealinnaks. Sedakorda kaasneb juba 11. korda peetavate Leedu meeskondlike seenekorjamise meistrivõistlusega ka maailmameistri tiitel. Link.

 

 

Foto: digibuzzme.com

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt