Rootsi kuumad uudised 13.–26. mai

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. mai 2013 kell 12:41sweden

Selgub Stockholmi koledaim maja

Svenska Dagbladet on võtnud ette oma lugejate abil Stockholmi kõige inetuma maja väljaselgitamise. Nii kandidaadid kui ka lõpptulemused leiab siit. Link.

 

Husby sündroom on vallutanud ka newsmill.se

Lisaks uudistele, kus Husbyst alguse saanud mäsu Stockholmi piirkonnas on hetkel mõistagi kuumim teema, on Husby sündroom vallutanud ka Rootsi peamise sotsiaalmeediana toimiva keskustelufoorumi newsmill.se, kus “jahvatatakse” ehk tõstatatakse, arutatakse, kommenteeritakse ning hinnatakse just sealse ühiskonna sisulisemaid ja põhimõttelisemaid, mitte ainult hetkeuudisväärtusega küsimusi.

Selle nupu noppimise hetkel oli viimase nädala esimese 20 populaarsema artikli hulgas mainitud sündroomist ajendatud 11. Link.

 

USA ja Ühendkuningriik hoiatavad oma Rootsi kodanikke Stockholmi rahutuste eest

USA ja Ühendkuningriigi asjakohased ametkonnad hoiatavad oma Rootsis viibivaid kodanikke Stockholmi äärelinnades toimuvate rahutuste eest ja annavad nõu vastavatest piirkondadest eemal püsimiseks. Link.

 

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt