Uus-Meremaa mees kohtus UFO-ga maanteel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. august 2013 kell 22:00uusmeremaa_ootaevasUus-Meremaa ajaleht avaldas nädal tagasi loo mehest, kes nägi tee peale pargitud  tundmatut lendavat objekti, mis tema silme all ka õhku tõusis ja minema sõitis, häirides muuhulgas ka telefonilevi ning mehe nägemisvõimet.

 
Mehaaniku ametit pidav Matthew Robert sõitis õhtul oma elukaaslasele tolle töökohta järele. Kell oli umbes kolmveerand üheksa õhtul, kui ta nägi keset maanteed pargitud autot meenutavat objekti ja vajutas pidurid põhja. Kui ta proovis pilku fokusseerida, et aru saada, mis teel õieti toimub, läksid masinal tuled põlema ning lendas püssikuulina taevasse.

Mees väidab, et tunnistajateks olid veel kolm autot, ning kõigil neil oli sarnane reakstioon – kummide vilinal sündmuspaigast lahkuda. Robert pidas veidraks, et teised pealtnägijad oma lugudega veel lagedale pole tulnud ning mäletab isegi kahe auto marke.

Veidrale sündmusele tunnistajaks olnud mees rääkis ka, et vahetult pärast intsident kadus ka telefonil levi, mehe silmad olid aga udused ja vesised veel tund aega hiljemgi.

Ka elukaaslane Charlotte Rose, kes töötab ise haiglas, kinnitas, et mees oli kohale jõudes silmnähtavalt endast väljas ning suurte silmadega: “Ma lihtsalt vaatasin teda ja teadsin, et midagi halba oli juhtunud – ta oli ehmatunud ja tema silmad olid vesised”.

See aga pole veel kõik. Nimelt oli mees enne sõitma hakkamist kasutanud oma nutitelefonis rakendust “Night Sky” (öötaevas). “Ma istusin kodus enne linna minemist ja jälgisin satelliite ja teisi asju oma telefoniga. Järsku hakkas üks objekt, mis nägi välja nagu satelliit, hullumeelselt käituma ja üle terve taeva liikuma ning ma proovisin seda oma telefonis jälitada.”

Lõpetuseks lootis Robert, et ilmuvad välja ka teised sündmuse tunnistajad ning kinnitavad tema sõnu. “Ma tean, et inimesed hakkavad mõtlema, et see on hullumeelne, kuid ma tean, mida ma nägin.”

 

 

Allikad: The New Zealand Herald, Unexplained Mysteries

Foto: flickr.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt